به ملی ستلایت نیوز خوش آمدید..........شما در ملی ستلایت نیوز به آخرین اخبار رسانه های پارسی زبان و جدید ترین فرکانس ماهواره ها دسترسی خواهید داشت...........در پایین هر مطلب در قسمت نظرات می توانید نظرات - خبرها - پشنهادات - انتقادات و پیام های خود را قرار دهید...........شما با دادن آدرس های ملی ستلایت نیوز به دیگران می توانید از این وبسایت حمایت کنید............ملی ستلایت نیوز از تمام رسانه های مبارز و آزادیخواه سیاسی حمایت می کند

۱۳۹۳ اسفند ۲۴, یکشنبه

پخش مراسم چهارشنبه سوری از تلویزیون من و تو1

تلویزیون من و تو1 امسال نیز قصد دارد همانند سال های گذشته برنامه ویژه ای را بمناسبت شب چهارشنبه سوری برای بینندگان خود پخش کند.


جشن باستانی چهارشنبه‌سوری، برای ششمین سال متوالی است که با همیاری انجمن‌های ایرانی و حضور پرشور مردم در قلب شهر استکهلم برگزار ‌می‌شود. این جشن همانند سالهای گذشته در دو قسمت برگزار می‌شود. نخست در بخش میانی محل برگزاری جشن در باغ شاه، آتش چهارشنبه سوری طی مراسمی ویژه به شکل سنتی افروخته می‌‌شود تا در تمام طول شب روشن بماند و علاقه‌مندان از روی آن بپرند. سپس مجموعه‌ای از خوانندگان و هنرمندان ایرانی آثار خود را روی سن بزرگ این پارک اجرا خواهند کرد.این جشن شاد و سرگرم‌کننده سه شنبه ۲۶ اسفند ساعت 22:00 شب بوقت ایران به طور مستقیم از تلویزیون من و تو۱ پخش می‌شود.تکرار این جشن بزرگ  در چهارشنبه 27اسفند ماه در ساعات 3:00بامداد و 17:30 بعد از ظهر از این شبکه تلویزیونی پارسی زبان پخش خواهد شد.


"توجه: این مطلب فاقد بخش نظرات می باشد لطفا برای ابراز نظر به مطلب قبلی مراجعه نمایید"