به ملی ستلایت نیوز خوش آمدید..........شما در ملی ستلایت نیوز به آخرین اخبار رسانه های پارسی زبان و جدید ترین فرکانس ماهواره ها دسترسی خواهید داشت...........در پایین هر مطلب در قسمت نظرات می توانید نظرات - خبرها - پشنهادات - انتقادات و پیام های خود را قرار دهید...........شما با دادن آدرس های ملی ستلایت نیوز به دیگران می توانید از این وبسایت حمایت کنید............ملی ستلایت نیوز از تمام رسانه های مبارز و آزادیخواه سیاسی حمایت می کند

۱۳۹۵ بهمن ۱۵, جمعه

گفتگوی بخش پارسی یورونیوز با گوگوش در پی فرمان پرزینت دونالد ترامپ درباره ممنوعیت ویزا

فرمان پرزیدنت دونالد ترامپ رییس جمهوری ایالت متحده آمریکا مبنی بر ممنوعیت ورود پناهجویان و اتباع هفت کشور به خاک آمریکا بر روی زندگی هزاران نفر تاثیر گذاشته است. از جمله کسانی که این دستور برنامه روزانه و کاری شان را مختل کرده ستاره موسیقی ایران، گوگوش است. محسن صالحی، خبرنگار بخش پارسی یورونیوز در بروکسل در این باره گفتگویی با این خواننده محبوب ایرانی انجام داده است.


یورونیوز: خانم گوگوش به یورونیوز خوش آمدید. 

 گوگوش: من هم خوشحالم که اینجا خدمت شما و دوستان عزیز و بینندگان شما هستم. 

 یورونیوز: شما گرین کارت آمریکا را دارید و ساکن لس انجلس هستید و فردا هم عازم آمریکا هستید. آیا نگران نیستید که در بدو ورودتان به آمریکا بازداشت شوید یا احیانا مورد بازجویی قرار بگیرید؟ 

 گوگوش: فکرش را کرده ام، البته این امنیت خاطر را به من دادند و در واقع می توانم بگویم که این حسی که من تا دو سه روز پیش داشتم، ۳۷ سال پیش در سال ۱۹۸۰ زمانی که از لندن به تهران سفر کردم و منتظر اتفاقات ناخوشایندی بودم که اتفاق هم افتاد و به دلیل به قدرت رسیدن حکومت دیکتاتوری جمهوری اسلامی فعالیتهای هنری ام متوقف شد و بمدت ۲۱ سال از خواندن منع شدم. چند روز پیش بعد از مکالمه تلفنی با وکیل مهاجرتم دوباره همان حس به من دست داد که نکند دوباره در فرودگاه درگیر مسائلی شوم. در واقع آمریکا الان خانه دوم من است و دوباره منع شوم از خواندن به این دلیل که از یک خانواده ایرانی هستم.

 یورونیوز: وقتی برای نخستین بار از دستور آقای پرزیدنت دونالد ترامپ اطلاع پیدا کردید، چه حسی به شما دست داد؟ 

 گوگوش: به هر حال همان حسی که نکند از خانه دومم هم رانده بشوم چون اگر رانده بشوم بالاجبار جایی باید انتخاب کنم برای ماندن چون ویزای شنگن من چند ماه دیگر تمام می شود به مملکتم هم که نمی توانم برگردم اگر این اتفاق بیفتد باز من هستم و ایستادن در ناکجا آباد. 

 یورونیوز: خانم گوگوش از شما تشکر می کنم و امیدوارم سفرتان هم بخوبی انجام شود و هیچ مشکلی در فرودگاههای آمریکا برایتان پیش نیاید. 


 گوگوش: ممنونم. من هم آرزو می کنم که هیچ انسانی پشت هیچ مرزی نماند و آرزوها و رویاهایش از بین نرود.با سپاس از بخش پارسی یورونیوز


"توجه: این مطلب فاقد بخش نظرات می باشد لطفا برای ابراز نظر به مطلب قبلی مراجعه نمایید"