به ملی ستلایت نیوز خوش آمدید..........شما در ملی ستلایت نیوز به آخرین اخبار رسانه های پارسی زبان و جدید ترین فرکانس ماهواره ها دسترسی خواهید داشت...........در پایین هر مطلب در قسمت نظرات می توانید نظرات - خبرها - پشنهادات - انتقادات و پیام های خود را قرار دهید...........شما با دادن آدرس های ملی ستلایت نیوز به دیگران می توانید از این وبسایت حمایت کنید............ملی ستلایت نیوز از تمام رسانه های مبارز و آزادیخواه سیاسی حمایت می کند

۱۳۹۵ بهمن ۲۱, پنجشنبه

تیتر اول با عباس پهلوان در تلویزیون کانال یک

عباس پهلوان از شناخته شده‌ترین روزنامه نگاران ایران قبل از انقلاب است و چهارده سال سربیر مجله فردوسی بود که به نشریه روشنفکران ایران شهرت داشت.کار روزنامه‌نگاری را از سن ۱۸ سالگی و با روزنامه‌های «شاهد» و «اتحاد ملل» آغاز کرد و در روزنامه‌های دیگر مثل «آژنگ»، «آتش»، «بامشاد»، «اراده سیاه» و «مهر ایران» قلم زد. وی با اسم مستعار «ع. پیکان» و «آشیخ عباس نقال» قلم می‌زد. عباس پهلوان از مؤسسان سندیکای روزنامه نگاران ایران است. وی در مجلات فردوسی و مد روز (زن روز) قلم زده است و مدتی نیز در خبرگزاری پارس (ایرنای امروز) به نوشتن مشغول بود. پس از انقلاب عباس پهلوان مدتی زندانی شد و مجبور به ترک وطن شد و به اروپا رفت و وقتی اروپا را ناامن دید به آمریکا مهاجرت کرد.عباس پهلوان به میهن دوستی و صراحت لهجه شهرت دارد، بسیار روان و بی تکلف حرف می زند و بدون ملاحظه حقایق را بیان می‌دارد. وی پس از مهاجرت به لس آنجلس سردبیر روزنامه پارسی زبان عصر امروز بود که مخالف جمهوری اسلامی و دخالت دین در سیاست و طرفدار مردمسالاری و دموکراسی است.

چند سالی نیز می باشد عباس پهلوان به کمک دخترش عسل پهلوان مجله "فردوسی امروز" را منتشر می کند.برنامه تلویزیونی عباس پهلوان با نام "تیتر اول" چهارشنبه هر هفته در ساعت 24:30 بامداد و تکرارش 10:30 صبح بوقت ایران از تلویزیون کانال یک در فرکانس 12594 ماهواره اکسپرسAM6 پخش می شود."توجه: این مطلب فاقد بخش نظرات می باشد لطفا برای ابراز نظر به مطلب قبلی مراجعه نمایید"