به ملی ستلایت نیوز خوش آمدید..........شما در ملی ستلایت نیوز به آخرین اخبار رسانه های پارسی زبان و جدید ترین فرکانس ماهواره ها دسترسی خواهید داشت...........در پایین هر مطلب در قسمت نظرات می توانید نظرات - خبرها - پشنهادات - انتقادات و پیام های خود را قرار دهید...........شما با دادن آدرس های ملی ستلایت نیوز به دیگران می توانید از این وبسایت حمایت کنید............ملی ستلایت نیوز از تمام رسانه های مبارز و آزادیخواه سیاسی حمایت می کند

۱۳۹۵ دی ۲۲, چهارشنبه

مردم شیراز در اعتراض به پارازیت تجمع کردند

گروهی از مردم شیراز در اعتراض به آنچه انتشار پارازیت در فضای این شهر خواندند، مقابل استانداری فارس تجمع کردند. تجمع کنندگان در شعارهای خود خواستار رسیدگی مسئولان به  پارازیت در شیراز و ارائه پاسخی شفاف و صریح شدند. پیش از این استاندار فارس نیز در واکنش به بحث انتشار پارازیت در شهر شیراز، از تشکیل کمیته‌ای برای بررسی علمی و تخصصی موضوع خبر داده بود. رضا ملک زاده، معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، روز دوم دی ماه گفت: مطالعات اخیر نشانگر آن است که «امواج و پارازیت‌ها عوارض دارند و در ابتلا به سرطان بسیار زیاد موثرند.»

اعتراض آنها به پخش گسترده پارازیت در شیراز، بخصوص در غرب این شهر است. معترضان می گویند در اثر پارازیت ها دچار سردرد شده اند و در کار شبکه تلفن همراه و تلویزیونهای ماهواره ای اختلال ایجاد شده است.تجمع کنندگان شیراز را پایتخت پارازیت نامگذاری کردند و با صدای بلند شعارهای "بیرون بیا استاندار پارازیت ها رو بردار" و "ارسال پارازیت خیانت است به ملت" را فریاد کشیدند.

"توجه: این مطلب فاقد بخش نظرات می باشد لطفا برای ابراز نظر به مطلب قبلی مراجعه نمایید"