به ملی ستلایت نیوز خوش آمدید..........شما در ملی ستلایت نیوز به آخرین اخبار رسانه های پارسی زبان و جدید ترین فرکانس ماهواره ها دسترسی خواهید داشت...........در پایین هر مطلب در قسمت نظرات می توانید نظرات - خبرها - پشنهادات - انتقادات و پیام های خود را قرار دهید...........شما با دادن آدرس های ملی ستلایت نیوز به دیگران می توانید از این وبسایت حمایت کنید............ملی ستلایت نیوز از تمام رسانه های مبارز و آزادیخواه سیاسی حمایت می کند

۱۳۹۵ دی ۲۶, یکشنبه

بـا همـت تلویزیون من و تو شب بزرگداشت 50 سال خوانندگی ابی برگزار شد


مجله جوانان در خبری گزارش داد:هفته قبل درحالیکه بورلی هیلز مهماندار مراسم گلدن گلوب و حضور بزرگترین هنرمندان هالیوود بود کمتر از 50 مایل پائین تر در مسیر فری وی 405 کوستامسا، Segerstrom Center میزبان شب طلایی ابی خواننده محبوب سه نسل با حضور 150 هنرمند نامدار از جامعه هنری ایرانی و گروهی از چهره های شاخص لس آنجلس برای ارج گذاری بر هنر وخدمات 50 ساله یک هنرمند بودند. درحالیکه همزمان شبکه NBC بزرگداشت تونی بنت 90 را جشن می گیرد.

شبکه تلویزیونی من و تو که مرکز آن در لندن است این مراسم را با همت بسیار برگزار و بطور کامل آنرا برای برنامه نوروزی 1396 آماده پخش می کند. 

در این مراسم با شکوه مهشید همسر خستگی ناپذیر ابی، که عشق خود را هر لحظه به او نشان میدهد و دختران تحصیلکرده اش خاتون وعسل و پسرخوانده اش فرشید که مدیر و منیجر آگاه و هوشمند است، سوپرخواننده ای را که همه آهنگهایش هیت شده، همراهی می کردند. این برنامه که با برنامه ریزی کیوان عباسی چهره پرتوان من و تو و فرشید رفاهی منیجر ابی ارائه شده بود از ساعت 7 شب با رد کارپت آغاز شد و ساعت 8 به بعد برنامه ها ادامه یافت.


 برنامه با رعنا منصور آغاز شد درحالیکه رها اعتمادی چهره محبوب من و تو، مجری برنامه بود بعد از منصور، ستار خواننده پیشگام، فرامرز اصلانی خواننده نوگرا، با رهبری بابک امینی موزیسین برجسته. دراین شب پرشور، شهرام صولتی آهنگ «وقتی دلگیرم و تنها» را که از آهنگهای محبوب ابی است خواند. جمعیت 250 نفره را دچار احساسات کرد و اندی اولین سخنگوی برنامه بود که با همان متانت خاص سخن گفت و اینکه برای نخستین بار همه چهره های معروف هنر زیر یک سقف گرد آمدند و آرزوی اینکه روزی ما نیز مراسم گرامیGrammy ایرانی خود را داشته باشیم. و برنامه با لیلا فروهر یک خواننده همیشه ماندنی، شهرام شب پره یارهمیشگی ابی از نوجوانی، مرتضی هنرمند همیشه جوان و کامران و هومن زوج محبوب نوجوان جوان و بزرگسال ادامه یافت. 


چهره های معروف هنر و رسانه ها که به مراسم دعوت شده بودند: مجله جوانان حضور داشت، هما سرشار، سیاوش قمیشی، شهبال شب پره، علیرضا میبدی، اردشیر فرح، شهرام آذر، مسعود امینی، مایکل، پیروز، شهاب jیام، فرشید امین، سپیده، هلن، هنگامه، کامیار، آرمان، نادیا علی، مکس امینی، علی پورتاش، علی پروانه، مایک کازرونی، الکس کارتیو، سیروس کردونی، الکس فرا، احمد مسعود، ادم شوابی، همزمان ویدیوهای تبریک گوگوش پخش شد، جای داریوش، معین، شادمهر، آرش، منصور که در سفر بود خالی بود. از تلویزیون ها نادر رفیعی و مهران عبدشاه وهمسرش که لباس بسیار زیبایی به تن داشت، فرزان دلجو و کورش بی بیان حضور داشتند و سپاس ابی از دوستان و یاران به ویژه سیاوش داورنیا. 


در این مراسم ابی و همسرش مهشید، شیک ترین لباسها را به تن داشتند و می درخشیدند و در ردکارپت سپیده خواننده معروف با لباس خود طرح پدرام پاشا تهرانی درخشش خوبی داشت و به اتفاق شوهرش دیل سرکو زوج زیبایی را تشکیل داده بودند. نگار نیکول همسر بابک امینی یکی از شیکترین لباسها را به تن داشت و برای اولین بار بود که بابک امینی موزیسین برجسته با همسرش در محافل هنری ظاهر می شد. امیدواریم شب بزرگداشت ابی، آغاز شب های بزرگ دیگری برای قدردانی از هنرمندان و بهانه ای برای گردهم آمدن هنرمندان امروز زیر یک سقف و بقولی برگزاری گرامی ها، تونی و اسکار های ایرانی باشد.

با سپاس از مجله جوانان


"توجه: این مطلب فاقد بخش نظرات می باشد لطفا برای ابراز نظر به مطلب قبلی مراجعه نمایید"