به ملی ستلایت نیوز خوش آمدید..........شما در ملی ستلایت نیوز به آخرین اخبار رسانه های پارسی زبان و جدید ترین فرکانس ماهواره ها دسترسی خواهید داشت...........در پایین هر مطلب در قسمت نظرات می توانید نظرات - خبرها - پشنهادات - انتقادات و پیام های خود را قرار دهید...........شما با دادن آدرس های ملی ستلایت نیوز به دیگران می توانید از این وبسایت حمایت کنید............ملی ستلایت نیوز از تمام رسانه های مبارز و آزادیخواه سیاسی حمایت می کند

۱۳۹۵ آذر ۴, پنجشنبه

کورش بی بیان در ایران!

کورش بی بیان مدیر تلویزیون جام جم اینترنشنال که در سال 2010میلادی به پخش فعالیت های شبکه تلویزیونی خود در لس آنجلس خاتمه داد و شبکه تلویزیونی خود را بطور کل تعطیل کرده بود به تازگی به ایران سفر کرده است.


تلویزیون جام‌جم، یکی از نخستین تلویزیون‌های ایرانی در آمریکا بود که با فاصله نسبتاً کوتاهی از وقوع انقلاب شوم اسلامی و کوچ گسترده ایرانیان به کشورهای گوناگون بنیان نهاده شد. «جام‌جم» به کوشش منوچهر بی‌بیان، تهیه‌کننده و ناشر موسیقی در تهران،‌ و با یاری گروهی از روزنامه‌نگاران و هنرمندان ایرانی در سال ۱۳۶۰/۱۹۸۱در کالیفرنیا کار خود را آغاز کرد. برنامه‌های جام‌جم، به‌ویژه در سال‌های دههء ۱۳۶۰/۱۹۸۰ و محدودیت‌های شدید ایرانیان داخل ایران برای دسترسی به انواع موسیقی و دیگر برنامه‌های سرگرم‌کننده، به شکل نوارهای ویدئویی غیرقانونی در ایران پخش می‌شد. «جام‌جم» جدا از پخش ویدئوهایی از خوانندگان، نوازندگان و شاعران ایرانی، به آنچه درون ایران و در جامعهء ایرانیان از ایران گریخته می‌گذشت نیز واکنش نشان می‌داد. برنامه‌هایی درباره مشکلات فرهنگی ایرانیان با جامعه تازه و فرزندانی که در خارج ازایران متولد می‌شدند، طلاق در جامعه مهاجر ایرانی، ‌ تغییر رفتار کشورهای گوناگون با ایرانیان در پی انقلاب و ... از جمله برنامه‌های «جام‌جم» در آن سالها بود.با ۲۴ ساعته شدن برنامه‌های این تلویزیون و انتقال مدیریت بخش ماهواره‌ای آن (جام‌جم اینترنشنال) به کورش بی‌بیان، در برنامه‌های این شبکه تغییراتی بنیادین پدید آمد و همچون بسیاری از دیگر شبکه‌های پارسی‌زبان در لس‌آنجلس، به پخش آگهی، موسیقی، برنامه‌های پزشکی-تبلیغاتی و تلفن‌های شنوندگان اختصاص پیدا کرد.کورش بی بیان در سال2010 میلادی به پخش فعالیت های تلویزیون جام جم اینترنشنال بطور کل خاتمه داد و شبکه تلویزیونی جام جم را تعطیل کرد.


کورش بی بیان به تازگی در صفحه اینستگرام خود عکس های سفر خود به ایران را منتشر کرده است و اکثریت دوستانش را متعجب ساخته است.


کورش بی بیان پس از سفر به ایران به روستای نیاسته محل زندگی و آرامگاه ابدی شادروان حبیب محبیان رفته و با خانواده شادروان حبیب محبیان خواننده مطرح و پرطرفدار پاپ ایرانی دیدار داشته است.


"توجه: این مطلب فاقد بخش نظرات می باشد لطفا برای ابراز نظر به مطلب قبلی مراجعه نمایید"