به ملی ستلایت نیوز خوش آمدید..........شما در ملی ستلایت نیوز به آخرین اخبار رسانه های پارسی زبان و جدید ترین فرکانس ماهواره ها دسترسی خواهید داشت...........در پایین هر مطلب در قسمت نظرات می توانید نظرات - خبرها - پشنهادات - انتقادات و پیام های خود را قرار دهید...........شما با دادن آدرس های ملی ستلایت نیوز به دیگران می توانید از این وبسایت حمایت کنید............ملی ستلایت نیوز از تمام رسانه های مبارز و آزادیخواه سیاسی حمایت می کند

۱۳۹۵ تیر ۱۹, شنبه

دو بازیگر دیگر هم به GEM پیوستند

خبرگزاری حکومتی سینما ژورنال در خبری تازه نوشت: سریال پیوستن بازیگران ایرانی به تلویزیون GEM ادامه دارد. به گزارش سینما ژورنال بعد از چکامه چمن ماه، رابعه اسکویی، بهارک صالح نیا، پردیس افکاری و مانی کسراییان، حالا رامسین کبریتی بازیگر سینما و تلویزیون نیز به ترکیه مهاجرت کرده و به شبکه GEM پیوسته است.رامسین کبریتی  در مجموعه هایی مانند “ستایش”، “آسمان من”، “تنهاترین سردار” و “ولایت عشق” ایفای نقش داشت. این هنرمند سینما در آثاری نظیر “پس کوچه های شمرون”، “آواز قو” و “شبهای تهران” نیز بازی کرده است.


به گزارش سینماژورنال همچنین به جز رامسین کبریتی در روزهای اخیر یک بازیگر قدیمی سینما و البته رادیو هم به ترکیه مهاجرت کرده است. این بازیگر هرمز سیرتی نام دارد که از دهه چهل کار خود را آغاز کرده بود و بعدتر در کنار بازیگری در سینما و تلویزیون به بازیگری در رادیو هم پرداخت. “هشت و نیم شب”، “قانون”، “نقش عشق” و “رنج و سرمستی” از جمله تجربه های بازیگری سیرتی در سینما بودند. “باغ گیلاس”، “سمک عیار” و “سازمان۴” نیز از جمله سریالهایی بودند که وی در آنها ایفای نقش کرده است.

این 2 بازیگر سینما و تلویزیون مطمئنن آخرین بازیگرانی نخواهند بود که برای همکاری با کمپانی بزرگ GEM به ترکیه مهاجرت خواهند کرد.


رضا عطاران بازیگر محبوب و مطرح ایرانی به تازگی در یک گفتگو خود با صراحت بیشتر درباره شبکه ماهواره ای GEM چنین گفت: GEM که در واقع خودی است! ایرانی هستند و دارند تبلیغ میکنند برای فیلمها. بدبخت بیچاره‌ها پول کمی هم می‌گیرند برای تبلیغات نسبت به تلویزیون خودمان. چرا استفاده نکنیم از این امکان؟ در نتیجه این تبلیغات چه چیز بدی اتفاق افتاد جز فروش بالای فیلمها...

با سپاس از Persian Gulf دوست داشتنی"توجه: این مطلب فاقد بخش نظرات می باشد لطفا برای ابراز نظر به مطلب قبلی مراجعه نمایید"