به ملی ستلایت نیوز خوش آمدید..........شما در ملی ستلایت نیوز به آخرین اخبار رسانه های پارسی زبان و جدید ترین فرکانس ماهواره ها دسترسی خواهید داشت...........در پایین هر مطلب در قسمت نظرات می توانید نظرات - خبرها - پشنهادات - انتقادات و پیام های خود را قرار دهید...........شما با دادن آدرس های ملی ستلایت نیوز به دیگران می توانید از این وبسایت حمایت کنید............ملی ستلایت نیوز از تمام رسانه های مبارز و آزادیخواه سیاسی حمایت می کند

۱۳۹۵ تیر ۲۳, چهارشنبه

رادیو آینه در ماهواره یاه ست1A

رادیو آینه متعلق به بنیاد آینه لوگو تصویری خود را از طریق یکی از فرکانس های ماهواره یاه ست1A بر روی ایر فرستاد.بنیاد آینه، با هدف یاری رسانی به معتادان، بیشتر با کمک افرادی که خود زمانی معتاد بوده‌اند فعالیت می‌کند. این بنیاد به همت داریوش اقبالی، تأسیس شده است. این بنیاد یک پایگاه اینترنتی دارد که به بخش‌های مختلف تقسیم شده است. دراین پایگاه برنامه‌های رادیویی و تلویزیونی نیزتهیه و پخش می‌شود. علاوه بر این، بنیاد آینه سمینارهای مختلفی را نیز جهت پرداختن به مسائل اعتیاد، معتادان و خانواده‌های آنها برگزار می‌کند.

مشخصات دریافت:

Satellite: Yahsat1A
Freq: 11900
SR: 27500
POL: Hor
FEC: 7/8
Channel Name: AyenehTV

(فرکانس تلویزیون PMC در ماهواره یاه ست1A)"توجه: این مطلب فاقد بخش نظرات می باشد لطفا برای ابراز نظر به مطلب قبلی مراجعه نمایید"