به ملی ستلایت نیوز خوش آمدید..........شما در ملی ستلایت نیوز به آخرین اخبار رسانه های پارسی زبان و جدید ترین فرکانس ماهواره ها دسترسی خواهید داشت...........در پایین هر مطلب در قسمت نظرات می توانید نظرات - خبرها - پشنهادات - انتقادات و پیام های خود را قرار دهید...........شما با دادن آدرس های ملی ستلایت نیوز به دیگران می توانید از این وبسایت حمایت کنید............ملی ستلایت نیوز از تمام رسانه های مبارز و آزادیخواه سیاسی حمایت می کند

۱۳۹۵ فروردین ۲۵, چهارشنبه

یادها و خاطره ها - بخش دهم

تسلط اش به ورزش ایران و جهان بسیار بود


«کامران مدنی پور» از گزارشگران و مفسران ورزشی بود، که در همه زمینه های ورزشی تبحر داشت، سالها برای مجله جوانان گزارش تهیه می کرد، احاطه او به ورزش امریکا وسیع بود، پیش بینی هایش همیشه درست بود، درباره ورزش ایران تفسیرهای درستی می نوشت، برنامه های رادیو تلویزیونی اش گل کرده بود و با همکاران خوبی چون داریوش ذهاب همکاری داشت. کامران درآخرین سالهای عمرش، عاشق بود، ترانه های عاشقانه می خواند، حتی یک آلبوم از عاشقانه های فرانک سیناترا خوانده بود، ولی ناگهان سرطان گریبانش را گرفت و خیلی زود، با آرزوهایی بسیار رفت.

آقای قریب افشار کجاست؟! توی تلویزیون ها، آنهم از نوع 24ساعته اش، همه جور گوینده و مجری می بینیم که براستی 99 درصدشان بقولی این کاره نیستند، فقط برای اینکه فامیل و دوستان در ایران و اینور و آنور آنها را ببینند و تلفن بزنند، جلوی دوربین ها می نشینند و حرفهای صدتا یک غاز میزنند ولی جای یک حرفه ای تمام عیار، مثل پرویز قریب افشار خالی است، چهره نامداری که شوی تلویزیونی را به ایران آورد، در هر حرکت فرهنگی و هنری پیشگام بود، در لس آنجلس هم اولین شوها را روی صحنه آورد، اولین برنامه ها را تهیه کرد و سالها برنامه های خبری صبحگاهی و شب گاهی تهیه وارائه داد ولی ناچار شد با خیلی ها که حتی سواد اکابری تلویزیونی هم نداشتند کار کند، که هیچکدام هم قدر واقعی اش را ندانستند. از خودم می پرسم قریب افشار خسته شد؟ از بی دانشی دست اندرکاران به تنگ آمد؟ هرچه بود وهست جایش خالی است.... باید که در صفحه جادویی تلویزیون دیده شود. در عکس از راست:استاد فرهی، قریب افشار، زویا ثابت، استاد شهباز، عباس پهلوان و مهین عمید.

تصاویر از: مرتضی فرزانه و مرتضی قمصری

با سپاس از وبسایت مجله جوانان

ملی ستلایت نیوز را به دوستان خود پیشنهاد کنید:

تارنما:


از طریق قسمت نظرات در انتهای این مطلب می توانید نظرات خود را با ما در میان بگذارید

هیچ نظری موجود نیست: