به ملی ستلایت نیوز خوش آمدید..........شما در ملی ستلایت نیوز به آخرین اخبار رسانه های پارسی زبان و جدید ترین فرکانس ماهواره ها دسترسی خواهید داشت...........در پایین هر مطلب در قسمت نظرات می توانید نظرات - خبرها - پشنهادات - انتقادات و پیام های خود را قرار دهید...........شما با دادن آدرس های ملی ستلایت نیوز به دیگران می توانید از این وبسایت حمایت کنید............ملی ستلایت نیوز از تمام رسانه های مبارز و آزادیخواه سیاسی حمایت می کند

۱۳۹۴ اسفند ۲۷, پنجشنبه

برنامه های نوروزی تلویزیون فارسی1


تلویزیون فارسی1 امسال نیز همانند سال گذشته به مناسبت فرا رسیدن نوروز باستانی برنامه های عادی خود را متوقف می کند و برنامه های ویژه ای برای نوروز پخش خواهد کرد. 


ویژه برنامه نوروزی چند شنبه با سینا در روز جمعه 28 اسفند ماه با اجرای سینا ولی الله به همراه بینندگان به پیشواز نوروز امسال می رود.سینا در آخرین قسمت فصل سوم برنامه چند شنبه با سینا قصد دارد یکی از سرگرم کننده ترین برنامه های خود را برای بینندگان فارسی1 پخش کند.


به مناسبت نوروز ۱۳۹۵ فارسی1 پخش دو سریال آمریکایی از کمپانی مطرح FOX را برای بینندگان خود پخش خواهد کرد. سریال درام "بیداری" داستان یک کارآگاه پلیس است، که پس از یک تصادف تراژیک به ناگاه در می یابد که همزمان دو زندگی موازی را پیش می برد، دو زندگی که نمی داند کدام یک واقعی و کدام یک خیالی است. این سریال با تهیه کنندگی و بازی ستاره مطرح "جیسون ایزاک" توانست بیش از ۶/۲ میلیون بیننده را در سراسر کشور آمریکا به خود جذب کند و پس از آن نیز مورد توجه بسیاری از بینندگان در سراسر کانادا و استرالیا قرار گرفت. این سریال از تاریخ ۱ فروردین ۱۳۹۵ تا ۱۳ فروردین ۱۳۹۵ در ایام نوروز، هر شب در ساعت20:00 شب بوقت ایران از تلویزیون فارسی1 پخش خواهد شد. سریال "تماس" حول محور زندگی خبرنگار سابق "مارتین بوهم" و پسر ۱۱ ساله اش که به اوتیسم مبتلاست، اتفاق می افتد، همسر "مارتین" در واقعه ۱۱ سپتامبر در ساختمان تجارت جهانی کشته شده و از آن پس او درگیر دغدغه های بزرگ کردن پسر خود "جیک" گردیده است. این سریال درام، در مدت زمان پخش موفق به جذب ۱۲ میلیون بیننده گردید و در بیش از ۴۰ کشور پخش شد. این سریال به مناسبت نوروز و از تاریخ ۱ فروردین ۱۳۹۵ تا ۱۲ فروردین ۱۳۹۵، هر شب در ساعت 21:00شب بوقت ایران از تلویزیون فارسی1 پخش خواهد شد.


سریال "رزسیاه" با فصل چهارم از ۱۴ فروردین ۱۳۹۵ به تلویزیون فارسی1 باز خواهد گشت. "رزسیاه" داستان یک خانواده سنتی در شرق آناتولی در کشور ترکیه است. زندگی در یک خانواده قدرتمند و مرفه، داستان جذاب و پرتلاطمی را از جدال بر سر ریاست خانواده، روابط پنهانی و حتی قتل به همراه خواهد داشت.


برنامه "آشپزخانه ایرانی آریانا" با حضور سرآشپز معروف ایرانی – آمریکایی تبار، "آریانا باندی" از تاریخ ۱۵ فروردین ۱۳۹۵ در تلویزیون فارسی1 آغاز به پخش خواهد شد. "آریانا" به گوشه و کنار ایران سفر می کند و در بازارها، شیرینی فروشی ها، رستوران ها و منازل مردم طعم غذاهای محلی ایران را می چشد.

لازم به یادآوریست تلویزیون فارسی1 برنامه هایش را از طریق فرکانس 11958 ماهواره یاه ست1A برای ایران و کشورهای حاشیه خلیج همیشه پارس پخش می کند.



"توجه: این مطلب فاقد بخش نظرات می باشد لطفا برای ابراز نظر به مطلب قبلی مراجعه نمایید"