به ملی ستلایت نیوز خوش آمدید..........شما در ملی ستلایت نیوز به آخرین اخبار رسانه های پارسی زبان و جدید ترین فرکانس ماهواره ها دسترسی خواهید داشت...........در پایین هر مطلب در قسمت نظرات می توانید نظرات - خبرها - پشنهادات - انتقادات و پیام های خود را قرار دهید...........شما با دادن آدرس های ملی ستلایت نیوز به دیگران می توانید از این وبسایت حمایت کنید............ملی ستلایت نیوز از تمام رسانه های مبارز و آزادیخواه سیاسی حمایت می کند

۱۳۹۴ اسفند ۵, چهارشنبه

تصویر پگاه آهنگرانی دوباره در تلویزیون ملاها سانسور شد

وبسایت بخش پارسی بی بی سی در خبری نوشت:تلویزیون جمهوری اسلامی بار دیگر تصویر پگاه آهنگرانی، بازیگر و مستندساز ایرانی، را سانسور کرده است. به گزارش خبرگزاری حکومتی دانشجویان ایران (ایسنا) تلویزیون حکومتی جمهوری اسلامی هنگام پخش تیزر فیلم "نزدیک‌تر" با بازی هنرپیشه هایی چون پگاه آهنگرانی، پارسا پیروزفر و صابر ابر، چهره خانم آهنگرانی را حذف کرده است. چندی پیش نیز همزمان با اکران فیلم "جامه‌دران" تصاویر پگاه آهنگرانی و باران کوثری از تیزرهای این فیلم حذف شد. پگاه آهنگرانی در سال ۹۰ بازداشت شد و مدت ۱۷ روز را در زندان گذراند. آبان سال ۹۲ منیژه حکمت، مادر پگاه آهنگرانی گفت که فرزندش "در دادگاه بدوی به ریاست قاضی مقیسه به ۱۸ ماه حبس تعزیری محکوم شده است." در آن زمان گفته شد که اتهامات پگاه آهنگرانی به شرکت در اعتراضات سال ۱۳۸۸ مربوط بوده است. تلویزیون ملاها پیش از این نیز هنگام پخش تیزر فیلم هایی که از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مجوز ساخت و اکران دریافت کرده اند، اعمال نظر کرده است. این اتفاق در مورد تیزر فیلم "یحیی سکوت نکرد" هم افتاد و چهره و نام فاطمه معتمد آریا در تیزر این فیلم در تلویزیون سانسور شد.


 پگاه آهنگرانی متولد ۱۳۶۳ در ایران است و اولین بار، با بازی در فیلم سینمایی "دختری با کفش های کتانی" (ساخته رسول صدرعاملی در سال ۱۳۷۷) توجه منتقدان را به خود جلب کرد. پگاه آهنگرانی در عرصه فیلمسازی تاکنون فیلم های "محاکات" (۱۳۸۷) درباره زندگی و مرگ غزاله علیزاده (نویسنده فقید ایرانی) و "ده نمکی ها" (۱۳۹۰) را درباره حضور مسعود ده نمکی در سینمای ایران ساخته است. اکران "نزدیکتر" به کارگردانی مصطفی احمدی و تهیه‌کنندگی سپهر سیفی از صبح روز ۵ اسفند ماه آغاز شده است.

با سپاس از وبسایت بخش پارسی بی بی سی


"توجه: این مطلب فاقد بخش نظرات می باشد لطفا برای ابراز نظر به مطلب قبلی مراجعه نمایید"