به ملی ستلایت نیوز خوش آمدید..........شما در ملی ستلایت نیوز به آخرین اخبار رسانه های پارسی زبان و جدید ترین فرکانس ماهواره ها دسترسی خواهید داشت...........در پایین هر مطلب در قسمت نظرات می توانید نظرات - خبرها - پشنهادات - انتقادات و پیام های خود را قرار دهید...........شما با دادن آدرس های ملی ستلایت نیوز به دیگران می توانید از این وبسایت حمایت کنید............ملی ستلایت نیوز از تمام رسانه های مبارز و آزادیخواه سیاسی حمایت می کند

۱۳۹۴ بهمن ۱, پنجشنبه

مدیر یک شبکه‌ ماهواره‌ای پارسی زبان در ایران بازداشت شده است

وزارت اطلاعات حکومت دیکتاتوری جمهوری اسلامی اعلام کرده است که یکی از مدیران یک شبکه ماهواره‌ای پارسی زبان را در ایران دستگیر کرده است. به گزارش شبکه اول تلویزیون جمهوری اسلامی وزارت اطلاعات کارکنان شبکه ماهواره‌ای 'تریپل ای' (AAA) را ماه‌ها تحت نظر داشته و سپس با "عملیات اطلاعاتی پیچیده"، یکی از مدیران ارشد این شبکه را در ایران دستگیر کرده است.این شبکه ماهواره‌ای متهم شده که برنامه‌های "غیراخلاقی" پخش می‌کرده است.این خبرگزاری بدون اشاره به نام این فرد گفته است که او مدیر ارشد شبکه‌های ماهواره‌ای تریپل اِی (AAA) بوده و با بازداشت او پخش این شبکه‌ها نیز متوقف شده است. در این بیانیه از فرد بازداشت شده به عنوان عامل مرتبط با سرویس‌های اطلاعاتی ۳ کشور اروپایی یاد شده است!با این همه جزئیات یا مدارکی درباره این همکاری‌ ارائه نشده است. در همین حال تلویزیون جمهوری اسلامی با پخش گزارشی گفته است که این فرد را بچه های بالا (وزارت اطلاعات) بازداشت کرده است. در روزهای اخیر مسئولان قضایی جمهوری دیکتاتوری اسلامی نسبت به هرگونه همکاری با شبکه‌های ماهواره‌ای پارسی زبان هشدار داده‌اند. نهادهای مدافع آزادی بیان و رسانه‌ها پیشتر بارها نسبت به بازداشت فعالان رسانه‌ای در ایران تحت حاکمیت جمهوری اسلامی انتقاد کرده‌اند.حکومت دیکتاتوری جمهوری اسلامی رسانه‌های مختلف را کنترل می‌کند و به ویژه مستمرا برای رسانه‌‌های اینترنتی و ماهواره‌ای محدودیت ایجاد می‌کند. گزارشگران بدون مرز در گزارش سال ٢٠۱۵ خود از وضعیت آزادی بیان در جهان، ایران تحت حاکمیت ملاها را در جایگاه ١٧٣ از ١٨٠ قرار داده است.

 پس از خبر دستگیری مدیر ارشد تلویزیون های AAA در خاک ایران ،پخش تلویزیون های AAA Family,Music در ماهواره یاه ست1A متوقف شده است و همچنین صفحه فیسبوک تلویزیون های AAA به کنترل بچه های بالا !در آمده است.

با سپاس از فرهاد فرهادی نازنین
"توجه: این مطلب فاقد بخش نظرات می باشد لطفا برای ابراز نظر به مطلب قبلی مراجعه نمایید"