به ملی ستلایت نیوز خوش آمدید..........شما در ملی ستلایت نیوز به آخرین اخبار رسانه های پارسی زبان و جدید ترین فرکانس ماهواره ها دسترسی خواهید داشت...........در پایین هر مطلب در قسمت نظرات می توانید نظرات - خبرها - پشنهادات - انتقادات و پیام های خود را قرار دهید...........شما با دادن آدرس های ملی ستلایت نیوز به دیگران می توانید از این وبسایت حمایت کنید............ملی ستلایت نیوز از تمام رسانه های مبارز و آزادیخواه سیاسی حمایت می کند

۱۳۹۴ آذر ۱۰, سه‌شنبه

هنرمندان و کارگردانان مشهورایرانی در کمپانی GEM


پخش تیزر تبلیغاتی سریال های تازه کمپانی GEM با حضور بازیگران ایرانی مدتی است از تلویزیون های کمپانی GEM در ماهواره آغاز شده است. به گزارش خبرگزاری حکومتی تابناک «آبی عشق» و «منو تنها نذار»، دو سریال جدیدی است که با بازی چکامه چمن ماه و مانی کسرائیان در تلویزیون های کمپانی GEM تبلیغاتش پخش می‌شود؛ اتفاقی که با جنجال‌های فراوانی در وبسایت های حکومتی همراه بود، زیرا چکامه چمن ماه در این سریال  حجاب اجباری ندارد و داستان این سریال ها نیز متفاوت با داستان‌های معمول و تکراری سریال های مسخره صدا و سیما جمهوری اسلامی است.به گزارش خبرگزاری حکومتی تابناک "در کمپانی GEM بیش از 4 کارگردان نامدار ایرانی مشغول کارند و 3 نفر دیگر نیز بزودی به این کمپانی ایرانی خواهند پیوست. همچنین خبرها حاکی از آن است که بسیاری از عوامل دیگر از فیلمبردار و صدابردار و گریم و صحنه و... دارند از ایران می روند و بزودی به کمپانی GEM خواهند پیوست." این بخشی از صحبت‌های مهدی مظلومی کارگردان سینمایی است که سریال«آبی عشق» را به سفارش کمپانی GEMساخته است.البته مهدی مظلومی درباره این سریال تلویزیونی به خبرگزاری حکومتی تابناک گفته است: «بنده چند ماه پیش این فیلم را برای یک تهیه کننده بین المللی به نام آقای زاراوان که یکی از دفاترش در دوبی است ساختم و قرار است در 14 شبکه عربی، هندی، ایرانی و اروپایی پخش شود. تلویزیونGEM هم یکی از خریداران سریال است که مسئولیتش با من نیست و به خواست من از شب دوم اسمم از تیزر حذف شد». وی تأکید کرده است: «این آخرین کار هم نیست؛ تا انتهای سال 2016میلادی تعهد ساخت 6 سریال دیگر را هم دارم. دلیلی برای تکذیب نمی بینیم. کار خارج از کشور مثل ایران انحصاری و محدود به شبکه خاصی نیست. یک تجارت است که متأسفانه یا خوشبختانه خیلی ها بلدند از آن پول دربیاورند. ضمن اینکه سریال فوق به لحاظ محتوا کاملا براساس چارچوب هایی است که بعد از بیست سال کار در تلویزیون ایران به آن عادت کردم. نوع پوشش ها هم به دلیل بین المللی بودن باید مختصات خودش را می‌داشت».

مهدی مظلومی البته با اشاره به طیف گسترده سینماگرانی که همکاری‌شان را با شبکه‌های ماهواره‌ای پارسی زبان آغاز کرده یا در شرف همکاری هستند، نگرانی از ممنوع الفعالیتی در ایران ندارد و در واقع طیف درگیر را آنچنان وسیع قلمداد می‌کند که امکان ممنوع الفعالیتی همه این طیف دشوار است.

 مهدی مظلومی به صراحت اعلام کرد: اگر شرایط کار در جمهوری اسلامی مناسب بود مطمئنا همینجا کار می کردم، ولی خودتان بهتر اوضاع سینما و تلویزیون داخل ایران را می دانید. نمونه اش همین فیلم «سه بیگانه در سرزمین ناشناخته» که یک سال از ساختش می گذرد، فقط شش ماه طول کشید پروانه نمایش بدهند! اوضاع اکران را هم که دارید می بینید».

 مهدی مظلومی علت همکاری اش را با همین استدلال، صرفاً اقتصادی عنوان می‌کند و می‌گوید: «من و امثال من باید چه کار کنیم؟ دیگر دوره انحصار گذشته، اگر سینما و تلویزیون ایران کار من و امثال من را دوست نداشته باشند، قطعا کسانی هستند که بلد باشند از هنر، تخصص و تجربه ما استفاده کنند. متأسفم برای سینما و تلویزیونی که 20 سال روی من نوعی سرمایه گذاری کرد؛ اما سوءمدیریتش و قوانین سرسختانه اش اجازه بهره برداری درست را نمی دهد. تا هر زمان که شرایط درست کار ایجاد نشود من که هیچ، شک نکنید روند خروج فیلمسازان و دیگر متخصصان افزایش پیدا می کند. چون رسانه های جهانی روز به روز در حال گسترش اند و خیلی از آنها هم دنبال اهداف سیاسی و مذهبی نیستند و بیشتر نگاه اقتصادی به ماجرا دارند. زنگ خطرها برای صدا و سیما رسما به صدا درآمده اند». صدف طاهریان،چکامه چمن ماه،مانی کسرائیان و بهمن مفید از ایران به خارج از کشور مهاجرت کردند و بزودی سریال هایشان از تلویزیون های کمپانی GEM در ماهواره یاه ست1A پخش خواهد شد.همچنین بزودی این سریال های ایرانی به زبان های مختلف دوبله خواهد شد و از شبکه های مختلف ماهواره ای پخش خود را آغاز خواهند کرد."توجه: این مطلب فاقد بخش نظرات می باشد لطفا برای ابراز نظر به مطلب قبلی مراجعه نمایید"