به ملی ستلایت نیوز خوش آمدید..........شما در ملی ستلایت نیوز به آخرین اخبار رسانه های پارسی زبان و جدید ترین فرکانس ماهواره ها دسترسی خواهید داشت...........در پایین هر مطلب در قسمت نظرات می توانید نظرات - خبرها - پشنهادات - انتقادات و پیام های خود را قرار دهید...........شما با دادن آدرس های ملی ستلایت نیوز به دیگران می توانید از این وبسایت حمایت کنید............ملی ستلایت نیوز از تمام رسانه های مبارز و آزادیخواه سیاسی حمایت می کند

۱۳۹۴ مهر ۲۲, چهارشنبه

یادها و خاطره ها - بخش هفتم

دلارام کشمیری و جهانگیریدلارام کشمیری گوینده محبوب رادیو تلویزیون قبل از انقلاب درایران، سالهاست در آلمان زندگی می کند. دلارام با وجود دریافت کلی پیشنهاد حضور در برنامه های تلویزیونی در لس آنجلس ترجیح داد در همان آلمان بماند و زندگی ساده و دور از هیاهویی داشته باشد. دلارام هنوز باهمان شیوه زندگی می کند، خیلی بندرت در محافل و مجالس ظاهر میشود ونکته جالب اینکه با وجود خواستگاران فراوان درتمام این 32 سال حاضر به ازدواج هم نشد. درعکس دلارام کشمیری و زنده یاد جهانگیر جهانگیری فیلمبردار و فیلمساز دیده میشوند.


بحث برسر رفتن و نرفتن سعید راد به ایران بود
 در پانزده سال پیش بود، آنروزها که ترانه سرا و کارگردان نامدار «شهیار قنبری» یک نمایش تک نفره روی صحنه آورده بود وبا استقبال پرشوری هم مواجه شده بود، یک آلبوم هم ببازار داده بود و شاهد موفقیت اش بود. «سعید راد» بعد از حضور در یکی دو نمایش، خسته از لس آنجلس، مرتب از سفر به ایران می گفت، اینکه همه دوستان وهمکاران را تنها گذاشته، زاون ژورنالیست با سابقه می گفت سعید جان برایت خطر دارد، اگر هم خطری نباشد اجازه کار بتو نمی دهند، سعید می گفت آنقدر هوای وطن کردم، که هیچ چیزش مهم نیست، شهیار می گفت زاون جان جلویش را نگیر، بگذار برود، شاید راه را برای دیگران هموار کرد. سعید سرانجام رفت و سالها انتظار کشید و خوشبختانه اینروزها مشغول بازی در فیلم است.


سال های دور از وطناستاد «حسن شهباز» تا آخرین روزهای سفر همیشگی اش، به دوستان قدیمی خود سفارش می کرد ترا بخدا مرتب به دیدار هم بیائید، همدیگر را از هم دریغ نکنید، شما فقط یکبار به دنیا می آئید و میروید. در این تصویر که در یک دیدار صمیمی و خاطره انگیز توسط مرتضی قمصری گرفته شده استاد فرهنگ فرهی، پارسا چهره معروف تلویزیون، استاد شهباز و فریدون دائمی چهره وصدای ماندنی دیده میشوند.


تصاویر از: مرتضی فرزانه و مرتضی قمصری

با سپاس از وبسایت مجله جوانان

 مجموعه"یادها و خاطره ها از مجله جواناندوشنبه هر هفته در "ملی ستلایت نیوز" منتشر خواهد شد.
ملی ستلایت نیوز را به دوستان خود پیشنهاد کنید:

تارنما:


از طریق قسمت نظرات در انتهای این مطلب می توانید نظرات خود را با ما در میان بگذارید

هیچ نظری موجود نیست: