به ملی ستلایت نیوز خوش آمدید..........شما در ملی ستلایت نیوز به آخرین اخبار رسانه های پارسی زبان و جدید ترین فرکانس ماهواره ها دسترسی خواهید داشت...........در پایین هر مطلب در قسمت نظرات می توانید نظرات - خبرها - پشنهادات - انتقادات و پیام های خود را قرار دهید...........شما با دادن آدرس های ملی ستلایت نیوز به دیگران می توانید از این وبسایت حمایت کنید............ملی ستلایت نیوز از تمام رسانه های مبارز و آزادیخواه سیاسی حمایت می کند

۱۳۹۴ مهر ۲۲, چهارشنبه

کارشناس آشپزی به اتهام توهین به حسین همدانی از صدا و سیما ملاها اخراج شد

وبسایت بخش پارسی صدای آمریکا به نقل از خبرگزاری قوه قضائیه از اخراج یک کارشناس آشپزی تلویزیون جمهوری اسلامی به اتهام توهین به حسین همدانی، فرمانده ارشد سپاه که در سوریه کشته شد، خبر داده است. سعید لطفی، تهیه کننده برنامه "به خانه برمی‌گردیم" در شبکه پنج تلویزیون حکومتی جمهوری اسلامی به خبرگزاری حکومتی میزان گفت که به دلیل انتشار "مطلب توهین‌آمیز" از سوی خانم مائده حجاری کارشناس آشپزی این برنامه، او "برای همیشه اخراج شده است".

 تعدادی از رسانه‌ها در روزهای گذشته کامنتی از یک حساب ایسنتاگرام که منتسب به خانم حجاری بود منتشر کردند که پای عکسی از مراسم تشییع حسین همدانی نوشته شده بود: "به درک واصل شد". این حساب ایسنتاگرام در حال حاضر غیرفعال است و فرد دیگری با انتشار چند عکس از حسین همدانی مدیریت آن را در دست گرفته است. خبرگزاری قوه قضائیه و خبرگزاری بسیج اقدام این کارشناس تلویزیونی را "هتک حرمت! به مقام والای! حسین همدانی" نامیده‌اند. به تازگی روزنامه رویش ملت نیز که برای حسین همدانی از لفظ شهید استفاده نکرده بود از هیات نظارت بر مطبوعات تذکر گرفت و پرونده‌اش به دادگاه ارسال شد.جمهوری اسلامی طی سالیان گذشته بارها منتقدان و مخالفان خود را تنها به دلیل ابراز عقیده از کار بیکار کرده است و آنها را از کار کردن در سازمان های دولتی منع کرده است."توجه: این مطلب فاقد بخش نظرات می باشد لطفا برای ابراز نظر به مطلب قبلی مراجعه نمایید"