به ملی ستلایت نیوز خوش آمدید..........شما در ملی ستلایت نیوز به آخرین اخبار رسانه های پارسی زبان و جدید ترین فرکانس ماهواره ها دسترسی خواهید داشت...........در پایین هر مطلب در قسمت نظرات می توانید نظرات - خبرها - پشنهادات - انتقادات و پیام های خود را قرار دهید...........شما با دادن آدرس های ملی ستلایت نیوز به دیگران می توانید از این وبسایت حمایت کنید............ملی ستلایت نیوز از تمام رسانه های مبارز و آزادیخواه سیاسی حمایت می کند

۱۳۹۴ شهریور ۳۰, دوشنبه

یادها و خاطره ها - بخش ششم

چهره های معروف میدیا و هنر در خانه پرویز قاضی سعید


حدود پانزده، شانزده سال پیش،که هنوز گردهم آمدن در منزل دوستان رسم بود، پرویز قاضی سعید همکار قدیمی مان، در منزل خود در وودلندهیلز، یک شب نشینی گرم و صمیمی برپا ساخته بود که خیلی از چهره های معروف هنر و رسانه ها حضور داشتند. آن شب ویگن و عارف دو خواننده سرشناس هم آنجا بودند و کلی حرف برای گفتن داشتند، آن شب فرهنگ فرهی و عباس پهلوان هم بودند و از خاطرات گذشته با این چهره ها حرف زدند


سه تفنگداری که از هم جدا شدند


سالهای سال، یعنی از حدود 25 سال پیش، شهرام شب پره، آیلین و رافی خاچاطوریان، بعنوان سه تفنگدار تلویزیون فعالیت داشتند، این سه هنرمند، در نمایشنامه های مختلف، سریال ها و شوهای زیادی با هم همکاری داشتند گاه تا ساعت 5 صبح در استودیوی تلویزیون به تمرین و اجرا مشغول بودند. خوب به چهره هاشان نگاه کنید، پر از جوانی، انرژی وحرکت هستند، گرچه اینروزها آیلین از لوس آنجلس کوچ کرده ولی به تنهایی گاه در تلویزیون ها فعالیت دارد و شهرام همچنان روی صحنه پر از حرکت است، ولی هنوز وقتی همدیگر را می بینند بغل می کنند و خاطره آنروزها را زنده می کنند، آنروزها که در تلویزیون جام جم و جنبش ایران فعال بودند.


همه جوان بودند و پر از انرژی و رفاقتحدود 20 سال پیش بود که این گروه از دست اندرکاران هنر، دور هم جمع شدند. از راست به چپ: مسعود جمالی آنروزها برنامه گزار بود، سعید محمدی از آلمان آمده بود زنده یاد عبدی یمینی آهنگساز و تنظیم کننده هنوز به ایران برنگشته بود، منصور تازه خوانندگی را شروع کرده بود، محقق دست اندرکار تلویزیون بود، نشسته: علیرضا امیرقاسمی دست اندرکار کنسرت و تلویزیون بود، مکابیز تازه خودی نشان داده بود.


فرخزاد پشت فرزین ایستاد


 فرزین خواننده معروف، بعد از دلزدگی از لس آنجلس، تصمیم به کوچ گرفت ویکسره به آلمان رفت و همانجا ماندگار شد. برای ماندن در آلمان، یک یاور و پشتیبان نیاز داشت.این یاور کسی نبود جز فریدون فرخزاد که مردانه پشت فرزین ایستاد، با او به صحنه کنسرت ها رفت، در مصاحبه ها شرکت نمود و او را چنان به جلو هل داد که خیلی زود جای خود را پیدا کرد و ترجیح داد همچنان دراروپا بماند. عکس روزهایی است که فرزین پایش شکسته بود و فرخزاد همچنان کنارش بود.

تصاویر از: مرتضی فرزانه

با سپاس از وبسایت مجله جوانان

 مجموعه"یادها و خاطره ها از مجله جواناندوشنبه هر هفته در "ملی ستلایت نیوز" منتشر خواهد شد.
ملی ستلایت نیوز را به دوستان خود پیشنهاد کنید:

تارنما:


از طریق قسمت نظرات در انتهای این مطلب می توانید نظرات خود را با ما در میان بگذارید

هیچ نظری موجود نیست: