به ملی ستلایت نیوز خوش آمدید..........شما در ملی ستلایت نیوز به آخرین اخبار رسانه های پارسی زبان و جدید ترین فرکانس ماهواره ها دسترسی خواهید داشت...........در پایین هر مطلب در قسمت نظرات می توانید نظرات - خبرها - پشنهادات - انتقادات و پیام های خود را قرار دهید...........شما با دادن آدرس های ملی ستلایت نیوز به دیگران می توانید از این وبسایت حمایت کنید............ملی ستلایت نیوز از تمام رسانه های مبارز و آزادیخواه سیاسی حمایت می کند

۱۳۹۴ مرداد ۱۳, سه‌شنبه

یادها و خاطره ها - بخش چهارم

هزینه زندگی دو خانواده را می پرداختچند سال بعد از رفتن ناگهانی جلال همتی، دوستان خبر آوردند، که جلال در طی 10 سال، هزینه زندگی 2 خانواده فقیر را در ایران می داد. درجمع این دو خانواده، 3 دانشجوی دانشگاه هم بودند که با لطف جلال امکان تحصیل پیدا کردند. 4ماه بعد از رفتن جلال نامه هایی به پارس ویدیو رسید که در آن قصه کمک های جلال آمده بود واینکه اواصرار داشته، دراین باره با کسی حرفی نزند.

گلپا آمده بود در لس آنجلس بماند اما...
  گلپا خواننده محبوب آوازهای کلاسیک و سنتی، حدود 20 سال وچند سال پیش آمده بود، تا در لس آنجلس بماند، حتی در تدارک خرید یک خانه درکنار دریا بود، با آهنگسازان و ترانه سرایان قرار ومدارهایی گذاشته بود. یاران قدیمی اش هما میرافشار وزنده یاد تورج نگهبان تدارک یک آلبوم را برایش دیده بودند، ستار قول داده بود، در اجرای کنسرت هایش، یاورش باشد، اما گلپا ضمن اینکه کنسرت هایی اجرا کرد، از آن همه دشمنی و رقابت های ناسالم و پشت پا زدن ها در میان هنرمندان، چنان ترسیده بودکه مرتب می گفت به مجرد اجرای کنسرت ها یکسره میروم ایران، هنوز در آنجا هنرمندان هوای هم را دارند.


جمیله در اوج صحنه را ترک کرد
  جمیله در تاریخ رقص ایران، یک چهره ماندنی بود، ومهمترین نکته در مورد جمیله اینکه او در برابر سلاطین جهان، بزرگان هالیوود، میلیاردرهای جهان، سیاستمداران رقصیده است. و جالب اینکه جمیله دراوج صحنه را ترک کرد و به خلوت خود رفت. یکبار که جمیله در برابر اوناسیس می رقصید، دستیاران اوبه جمیله پیشنهاد دادند طبق یک قرارداد طولانی با بالاترین دستمزد، به یونان برود وبرای همیشه در محافل وپارتی های اوناسیس برقصد! جمیله خیلی راحت گفت من گرانترین ستاره سینما و رقص هستم و نیازی به پول ندارم،من سمبلی از رقص ایران هستم و حاضر نیستم تحت هیچ شرایطی ایران را ترک کنم. درعکس جمیله به اتفاق سوزان روشن در تصویری از مرتضی فرزانه دیده میشوند.

تصاویر از: مرتضی فرزانه و مرتضی قمصری

با سپاس از وبسایت مجله جوانان

 مجموعه"یادها و خاطره ها از مجله جواناندوشنبه هر هفته در "ملی ستلایت نیوز" منتشر خواهد شد.
ملی ستلایت نیوز را به دوستان خود پیشنهاد کنید:

تارنما:


از طریق قسمت نظرات در انتهای این مطلب می توانید نظرات خود را با ما در میان بگذارید

هیچ نظری موجود نیست: