به ملی ستلایت نیوز خوش آمدید..........شما در ملی ستلایت نیوز به آخرین اخبار رسانه های پارسی زبان و جدید ترین فرکانس ماهواره ها دسترسی خواهید داشت...........در پایین هر مطلب در قسمت نظرات می توانید نظرات - خبرها - پشنهادات - انتقادات و پیام های خود را قرار دهید...........شما با دادن آدرس های ملی ستلایت نیوز به دیگران می توانید از این وبسایت حمایت کنید............ملی ستلایت نیوز از تمام رسانه های مبارز و آزادیخواه سیاسی حمایت می کند

۱۳۹۴ مرداد ۱۳, سه‌شنبه

روزهای سخت مانوک خدابخشیان و حسن آل صفر

مدتی است مانوک خدابخشیان و حسن آل صفر در هیچ کدام از رسانه های پارسی زبان ماهواره ای حضور ندارند.متاسفانه با خبر شدم مانوک خدابخشیان مفسر و گوینده برجسته ایرانی بیش از چهار شب است که در بیمارستان بستری شده و پای چپ خود را عمل جراحی کرده است و این روزها درد بسیار زیادی را بخاطر عمل جراحی پای خود تحمل می کند.به جرات می توان از مانوک خدابخشیان به عنوان یکی از حرفه ای ترین مفسران مسائل "سیاسی-اجتماعی" نام برد.


او با تفسیر و نگاه حرفه ای خود به مسائل "سیاسی-اجتماعی" روز ایران و دنیا توانسته است توجه مخاطبان کثیری از قشر جوان داخل و خارج از ایران را به تفسیر های خود جلب کند.


همچنین با خبر شدم متاسفانه مجری خوب برنامه های ورزشی تلویزیون های پارسی زبان ، حسن آل صفر در حال نبرد با بیماری است و روزهایی را پشت سر می گذارد که بی گمان او را به نبردی با تمام وجود کشانده است و امید که آل صفر هرچه زودتر این بیماری را شکست دهد.

در یکی دو دهه گذشته و با راه افتادن تلویزیونهای ماهواره ای ایرانی، چند نفری نیز در برنامه های ورزشی چهره نشان دادند که در میان آنان می توان گفت حسن آل صفر یکی از بهترین ها بوده است . آل صفر در آبادان به دنیا آمده که همین زادگاه، او را از آغاز به فوتبال کشانده و شوق و ذوق را در خون او جاری کرده تا عشق به فوتبال را همواره در رگهایش پر خون ببیند . سفر به امریکا برای آل صفر فرصتی را فراهم آورد تا در کنار تحصیل در علوم سیاسی، گام به رسانه های ایرانی بگذارد و خیلی زود با گزارشهای جذاب و گفتاری تازه توانست برنامه سازی موفق باشد و بینندگان پرشمار را به پای برنامه های خود بکشاند. آل صفر بارها با همراهی تیمهای ورزشی ایران و به ویژه تیم ملی فوتبال ایران در این سو آن سو، برنامه هایی را برای تلویزیون های ایرانی تولید کرد که براستی تماشایی بود و ماندگار برای همیشه . در همین سالها آل صفر در کنار تیم فوتبال هنرمندان در شهر لس آنجلس به مربیگری و هدایت این تیم پرداخت و مدتها در جمع آوری و حفظ تیم هنرمندان تلاش و کوشش داشت . چندی است که حسن آل صفر با بیماری سختی دست به گریبان است و با روحیه ای بالا و ورزشی به دنبال شکست این بیماری بوده ومی کوشد تا با تمام توان بار دیگر سلامتی را بدست اورده و همچنان در خدمت ورزش ایران و بیندگان تلویزیونهای ایرانی باشد.

با آرزوی بهبود حال و بدست آوردن سلامتی کامل برای مانوک خدابخشیان بی نظیر و دوست داشتنی و حسن آل صفر گرامی

با سپاس از صفحه فیسبوک مانوک خدابخشیان و مجله جوانان


"توجه: این مطلب فاقد بخش نظرات می باشد لطفا برای ابراز نظر به مطلب قبلی مراجعه نمایید"