به ملی ستلایت نیوز خوش آمدید..........شما در ملی ستلایت نیوز به آخرین اخبار رسانه های پارسی زبان و جدید ترین فرکانس ماهواره ها دسترسی خواهید داشت...........در پایین هر مطلب در قسمت نظرات می توانید نظرات - خبرها - پشنهادات - انتقادات و پیام های خود را قرار دهید...........شما با دادن آدرس های ملی ستلایت نیوز به دیگران می توانید از این وبسایت حمایت کنید............ملی ستلایت نیوز از تمام رسانه های مبارز و آزادیخواه سیاسی حمایت می کند

۱۳۹۳ اسفند ۲۱, پنجشنبه

بی‌بی‌سی همکاری با جرمی کلارکسون مجری برنامه تخت گاز را به حال تعلیق درآورد

بی‌بی‌سی همکاری با جرمی کلارکسون مجری نام آشنای برنامه تخت گاز این شبکه را به دلیل "درگیری با تهیه‌کننده برنامه" به طور موقت به حال تعلیق درآورده است. به گفته بی‌بی‌سی،  کلارکسون تا زمان مشخص شدن "نتیجه تحقیقات" در مورد "مشاجره" او با تهیه کننده برنامه به طور موقت از کار خود برکنار شده است. در بیانیه کوتاه بی‌بی‌سی آمده است:" هیچ فرد دیگری به غیر از جرمی کلارکسون از کار معلق نشده است." به همین دلیل، این هفته قسمت تازه‌ای از برنامه پرطرفدار تخت گاز در بریتانیا پخش نخواهد شد. پیش از این در ماه مه اعتراض‌هایی مبنی بر نژادپرستانه بودن سخنان  کلارکسون در جریان فیلم‌برداری این برنامه مطرح شده بود. در پی این اعتراض‌ها،  کلارکسون گفت که بی‌بی‌سی به او هشدار جدی نسبت نحوه رفتارش داده است. جرمی کلارکسون در آن زمان گفته بود که بی‌بی‌سی به او هشدار داده که در صورت تکرار "یک حرکت توهین ‌آمیز در هر جا و در زمان" او را اخراج خواهد کرد. بی‌بی‌سی جزئیات بیشتری در مورد حادثه‌ای که به تعلیق همکاری با  کلارکسون منجر شده منتشر نکرد و گفته است در این مورد هیچ‌گونه اظهارنظر بیشتر نمی‌کند.

آقای کلارکسون هم در این زمینه سکوت کرده است اما او ماه پیش در صفحه توییترش نوشته بود: "نیازمندیم: مجری تازه برای تخت گاز. داوطلبان باید پیر، بدلباس و ملانقطی باشند اما قادر باشند به موقع سر کار بیایند." برنامه تخت گاز از سال ۲۰۰۲ با اجرای جرمی کلارکسون، ریچارد همون و جیمز می پخش می‌شود. تخمین زده می‌شود که این برنامه هر هفته نزدیک به ۳۵۰ میلیون نفر در ۱۷۰ کشور بیننده دارد. مجری برنامه تخت گاز در سال‌های گذشته بارها به دلیل جنجال‌های مختلف دادگاهی شده است.این نکته را نیز باید یادآور شد هیچ کسی نخواهد توانست جای مجری مجرب برنامه تخت گاز جرمی کلارکسون را پر کند.او به دلیل حرف زدن طنز آمیز و خاص خود محبوبیت بسیاری زیادی  در میان بینندگان برنامه تخت گاز دارد.پیش بینی می شود اگر جرمی کلارکسون توسط بی بی سی کنار گذاشته شود این برنامه مطرح بسیاری از بینندگان خود را از دست بدهد.

با سپاس از وبسایت پارسی بی بی سی


"توجه: این مطلب فاقد بخش نظرات می باشد لطفا برای ابراز نظر به مطلب قبلی مراجعه نمایید"