به ملی ستلایت نیوز خوش آمدید..........شما در ملی ستلایت نیوز به آخرین اخبار رسانه های پارسی زبان و جدید ترین فرکانس ماهواره ها دسترسی خواهید داشت...........در پایین هر مطلب در قسمت نظرات می توانید نظرات - خبرها - پشنهادات - انتقادات و پیام های خود را قرار دهید...........شما با دادن آدرس های ملی ستلایت نیوز به دیگران می توانید از این وبسایت حمایت کنید............ملی ستلایت نیوز از تمام رسانه های مبارز و آزادیخواه سیاسی حمایت می کند

۱۳۹۳ مهر ۸, سه‌شنبه

سری جدید برنامه تخت گاز در تلویزیون پارسی بی بی سی

تلویزیون پارسی بی بی سی قصد دارد سری جدید برنام محبوب تخت گاز بریتانیا را با دوبله به زبان پارسی برای بینندگان خود پخش کند.تلویزیون خبری پارسی زبان از اوایل راه اندازی اش برنامه تخت گاز بریتانیا را با دوبله پارسی برای بینندگان خود پخش می کرد.تلویزیون پارسی بی بی سی با پخش این برنامه پر طرفدار بین المللی با دوبله به زبان پارسی توانست در مدتی کوتاه توجه بسیاری از ایرانیان را به خود جلب کند.

تخت گاز (به انگلیسی: Top Gear) نام یک برنامهٔ تلویزیونی شبکه بی‌بی‌سی در زمینه وسیله‌های نقلیه و به طور خاص خودرو است و تاکنون برنده جایزه امی و بفتا شده‌است. این برنامه برای نخستین بار در سال ۱۹۷۷ پخش شد. پس از انجام تغییراتی در آن، در سال ۲۰۰۲ بی‌بی‌سی تولید و پخش آن را به سبک جدیدی آغاز کرد به طوری که در کنار ارزیابی امکانات و توانایی خودروها، برنامه دارای بار طنزآمیز و سرگرم کننده نیز هست. این برنامه دارای بیش از ۳۵۰ میلیون نفر بیننده در سراسر جهان است.مجریان اصلی این برنامه عبارتند از جرمی کلارکسون، ریچارد هموند، جیمز می و یک رانندهٔ آزمایشگر که با نام استیگ شناخته می‌شوند.

سری جدید برنامه تخت گاز بریتانیا از 9مهر چهارشنبه ها در ساعت 21:10 شب بوقت ایران از تلویزیون پارسی بی بی سی پخش خواهد شد.
آدرس های ملی ستلایت نیوز را در اختیار دیگران بگذارید:

تارنما:


از طریق قسمت نظرات در انتهای این مطلب می توانید نظرات خود را با ما در میان بگذارید

هیچ نظری موجود نیست: