به ملی ستلایت نیوز خوش آمدید..........شما در ملی ستلایت نیوز به آخرین اخبار رسانه های پارسی زبان و جدید ترین فرکانس ماهواره ها دسترسی خواهید داشت...........در پایین هر مطلب در قسمت نظرات می توانید نظرات - خبرها - پشنهادات - انتقادات و پیام های خود را قرار دهید...........شما با دادن آدرس های ملی ستلایت نیوز به دیگران می توانید از این وبسایت حمایت کنید............ملی ستلایت نیوز از تمام رسانه های مبارز و آزادیخواه سیاسی حمایت می کند

۱۳۹۳ شهریور ۲۹, شنبه

مسعود انصاری درگذشت

دکتر مسعود انصاری نویسنده، پژوهشگر، حقوقدان و منتقد دینی برجسته  شب گذشته ( ۲۱ شهریور ماه) در آمریکا درگذشت و همۀ دوستان و علاقمندان خود را جاودانه داغدار کرد. دکتر مسعود انصاری دانشنامه حقوق در رشته قضایی از دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران ، دانشنامه فوق لیسانس در رشته روابط بین الملل از دانشگاه لندن و سه دانشنامه دکتری را در کارنامه خود داشت. دو دانشنامه دکترای او در رشته علوم سیاسی ، یکی از دانشکده حقوق و علوم سیاسی داشنگاه تهران و دیگری از دانشگاه جورج واشنگتن امریکا و سومین دانشنامه دکترای او در رشته هیپنوتراپی از دانشگاه امریکایی پسیفیک American Pacific University بود. وی همچنین دانشنامه Career Developement از دانشگاه امریکایی بیروت را دارا بود. از دکتر مسعود انصاری ۳۵ جلد تالیف ، تصنیف و ترجمه در رشته های حقوق ، فلسفه ، علوم سیاسی ، روانشناسی ، علوم اجتماعی و الهیات و بیش از سیصد نوشتار پژوهشی ، سیاسی ، حقوقی ، روانشناسی و اجتماعی به زبانهای انگلیسی و پارسی به جا مانده است. کتاب ناسیونالیسم او برنده جایزه بهترین کتاب سال در سال ۱۳۴۶ بوده است.


طی چند ماه گذشته دکتر مسعود انصاری برنامه های روشنگری خود را از طریق تلویزیون ایران آریایی پخش میکرد.پیشتر دکتر مسعود انصاری در تلویزیون ندای بیداری فعالیت داشت.از شادروان مسعود انصاری به عنوان یکی از منتقدان برجسته و فرهیخته خرافات دینی و یکی از روشنگران آگاه می توان نام برد.


روانش شاد و یادش گرامی بادآدرس های ملی ستلایت نیوز را در اختیار دیگران بگذارید:

تارنما:


از طریق قسمت نظرات در انتهای این مطلب می توانید نظرات خود را با ما در میان بگذارید

۳ نظر:

کوچه خاطره ها گفت...

باتشکر و درود برشما
کوچه خاطره ها
http://old.mp3.blogfa.com/

ناشناس گفت...

باتشکر و درود برشما
کوچه خاطره ها
http://old.mp3.blogfa.com/

ناشناس گفت...

این شخص اعتقادی به روح و ان دنیا نداشت
الان شما نوشتی روانش شاد!
عجب احمقی هستی طرف تمام عمرش رو گذاشته به شما بگه ان دنیا نیست و بعد از مرگ همه چیز تموم میشه
پس این روانش شاد چه صیغه ای هست