به ملی ستلایت نیوز خوش آمدید..........شما در ملی ستلایت نیوز به آخرین اخبار رسانه های پارسی زبان و جدید ترین فرکانس ماهواره ها دسترسی خواهید داشت...........در پایین هر مطلب در قسمت نظرات می توانید نظرات - خبرها - پشنهادات - انتقادات و پیام های خود را قرار دهید...........شما با دادن آدرس های ملی ستلایت نیوز به دیگران می توانید از این وبسایت حمایت کنید............ملی ستلایت نیوز از تمام رسانه های مبارز و آزادیخواه سیاسی حمایت می کند

۱۳۹۲ بهمن ۲۸, دوشنبه

معرفی "کلید" به عنوان نماد «دروغ» در برنامه کودک تلویزیون جمهوری اسلامی!

در یکی از برنامه‌های کودک شبکه دوم تلویزیون سراسری جمهوری اسلامی، «کلید» به عنوان نماد «دروغ» معرفی شد. این در حالی است که کلید نماد دولت حسن روحانی رئیس جمهوری کنونی جمهوری اسلامی است. در برنامه کودک که مجری‌گری آن را، مجری مشهور برنامه‌های کودک صدا و سیما موسوم به "عمو پورنگ" بر عهده داشت، یک روحانی حاضر شده بود. این روحانی، بدی‌ها را در یک صندوق به شکل خانه گذاشته بود. او ادامه می‌دهد که این باز کردن دو این خانه کلید است و این «کلید دروغ» است. این روحانی کلید بزرگی تهیه کرده که روی آن نوشته شده: «دروغ»!حسن روحانی در دوره رقابت‌های انتخابات ریاست جمهوری، در یکی از برنام‌های تلویزیونی، کلیدی نشان داد و گفت که این کلید «تدبیر» است. او گفت که مشکلات کشور را با همین کلید حل می‌کند!مساله «کلید روحانی» تا آنجا در جامعه ایران شایع شد که در کوچه و بازار نام او «حسن کلید ساز» گذاشته شد.

با سپاس از العربیه پارسی

*******************
*******************
*******************

ملی ستلایت نیوز را به دوستان خود پیشنهاد کنید"توجه: این مطلب فاقد بخش نظرات می باشد لطفا برای ابراز نظر به مطلب قبلی مراجعه نمایید"