به ملی ستلایت نیوز خوش آمدید..........شما در ملی ستلایت نیوز به آخرین اخبار رسانه های پارسی زبان و جدید ترین فرکانس ماهواره ها دسترسی خواهید داشت...........در پایین هر مطلب در قسمت نظرات می توانید نظرات - خبرها - پشنهادات - انتقادات و پیام های خود را قرار دهید...........شما با دادن آدرس های ملی ستلایت نیوز به دیگران می توانید از این وبسایت حمایت کنید............ملی ستلایت نیوز از تمام رسانه های مبارز و آزادیخواه سیاسی حمایت می کند

۱۳۹۲ بهمن ۱۹, شنبه

لغو موقت تحریم رادیو و تلویزیون حکومتی جمهوری اسلامی از سوی آمریکا

وزارت خارجه آمریکا اعلام کرده است که تحریم رادیو و تلویزیون حکومتی جمهوری اسلامی موقتا لغو می‌شود. آمریکا می‌گوید این تصمیم به دنبال این گرفته شده که سردمداران جمهوری اسلامی تضمین داده اند از داخل خاک ایران روی ماهواره‌ها پارازیت نمی‌اندازند! بنا به اعلام وزارت خارجه آمریکا هم‌اکنون اختلالی از درون خاک ایران سرچشمه نمی‌گیرد و علاوه بر این در نشست‌های فنی سازمان ارتباطات ماهواره‌ای بین‌المللی جمهوری اسلامی متعهد شده است که در آینده چنین اختلالاتی ایجاد نکند. آمریکا می‌گوید این لغو تحریم‌ها موقت و قابل بازگشت است. پیش از این شماری از شرکت‌های بین‌المللی ماهواره‌ای ارائه خدمات خود به شبکه‌های رادیو و تلویزیون حکومت دیکتاتوری جمهوری اسلامی را متوقف کرده بودند.جمهوری اسلامی به طور گسترده بر شبکه‌های ماهواره‌ خارجی پارازیت می‌اندازد و این امر اعتراض‌هایی را هم در داخل و هم در خارج از ایران برانگیخته است. از جمله شرکت هاتبرد در مقطعی اعلام کرد پارازیت‌های ارسال‌شده از طرف جمهوری اسلامی در فعالیت کل شبکه‌های تحت پوشش این شرکت اختلال ایجاد می‌کند. در ایران نگرانی‌هایی نسبت به اثر منفی پارازیت‌ها بر سلامتی شهروندان وجود دارد و به تازگی وزیر بهداشت از تشکیل کمیته‌ای برای رسیدگی به این مساله خبر داده است.


خبر"لغو موقت تحریم رادیو و تلویزیون حکومتی جمهوری اسلامی از سوی آمریکا" درحالی می باشد که پارازیت های منطقه ای ارسالی از سوی جمهوری اسلامی در شهرهای مختلف ایران تمام شبکه های پارسی زبان ماهواره ای در ماهواره های مختلف را هر روز مورد حمله قرار می دهند و در پخش شان اختلال ایجاد می کند.

با سپاس از وبسایت پارسی بی بی سی

اخبار ملی ستلایت نیوز را در Twitter  دنبال کنید

https://twitter.com/MelliSatNews
  
ملی ستلایت نیوز را از نظرات خود بی بهره نگذارید

هیچ نظری موجود نیست: