به ملی ستلایت نیوز خوش آمدید..........شما در ملی ستلایت نیوز به آخرین اخبار رسانه های پارسی زبان و جدید ترین فرکانس ماهواره ها دسترسی خواهید داشت...........در پایین هر مطلب در قسمت نظرات می توانید نظرات - خبرها - پشنهادات - انتقادات و پیام های خود را قرار دهید...........شما با دادن آدرس های ملی ستلایت نیوز به دیگران می توانید از این وبسایت حمایت کنید............ملی ستلایت نیوز از تمام رسانه های مبارز و آزادیخواه سیاسی حمایت می کند

۱۳۹۲ بهمن ۵, شنبه

عزت الله ضرغامی :مردم فقط از سر کنجکاوی ماهواره می‌بینند!


رییس سازمان صدا و سیما با بیان این که رابطه ی تلویزیون با مردم بسیار مستحکم تر از ماهواره هاست مدعی شد مردم ایران صرفا برای کنجکاوی ماهواره نگاه می کنند! وی هم چنین در حرفای عجیب خود گفت که در تلویزیون جمهوری اسلامی «ممنوع التصویر» نداریم!به گزارش خبرگزاری حکومتی مهر، عزت‌الله ضرغامی، رییس سازمان صدا و سیما امروز سه‌شنبه گفت: «راه‌اندازی شبکه‌ها و مزیت‌هایی که بیگانگان! فکر می‌کنند برای ملت ایران اهمیت دارد بی‌فایده است و مردم صرفا پس از برطرف شدن کنجکاوی‌شان یا مورد توجه قرار دادن یک سریال یا فیلم در این شبکه‌ها آن‌ها را از خاطر می‌برند، اما ارتباط رسانه میلی صدا و سیما با امت همیشه در صحنه! بسیط و محکم‌تر است و امت همیشه در صحنه خودشان را در تلویزیون و رادیو می‌بینند بنابراین این شبکه‌ها خطری برای جمهوری اسلامی به حساب نمی‌آید!» گفتنی است پیشتر نیز عزت‌الله ضرغامی گفته بود که برخی عقیده دارند «خر دجال»‌‌ همان ماهواره است و «دجال»‌‌ همان مخفف کلمه «دیجیتال» است!» وی چند روز پیش هم گفته بود که شبکه‌های ماهواره‌ای در سال ۸۸ به مردم مثل آشپزی آموزش ساخت «بمب اتم» می‌دادند. اظهارات عجیب و خنده دار ضرغامی درباره‌ی رابطه‌ی «مستحکم» مردم با صدا و سیما در حالی است که مقامات جمهوری اسلامی، سال‌هاست طرح‌های مختلفی برای مبارزه با برنامه‌های شبکه‌های ماهواره‌ای مطرح کرده‌اند که بسیاری از آن‌ها با شکست مواجه شده است. پیشتر سایت «وطن‌آنلاین» نتایج یک پژوهش را منتشر کرده بود که نشان می‌داد ۷۰ درصد جوانان ایران برنامه‌های شبکه‌های ماهواره‌ای تماشا می‌کنند.  


ممنوع‌التصویر نداریم!

 رئیس سازمان صدا و سیما در بخش دیگری از سخنان خود هم گفت که کسی در تلویزیون جمهوری اسلامی «ممنوع‌التصویر» نیست. وی در پاسخ به پرسشی در خصوص ممنوع‌الکار بودن هنرمندان در این سازمان اظهار کرد: «صدا و سیما با گستره وسیعی با هنرمندان کار می‌کند و ده‌ها هزار مجری، تهیه کننده و عوامل تولید در سطح شبکه‌های تهران و استان‌ها و برون مرزی با ما هم‌کاری می‌کنند. ممکن است هنرمندی در مقطعی پر کار یا کم کار باشد یا نوع هم‌کاری خود را تغییر دهد.» وی اضافه کرد: «با توجه به نیازها و اولویت‌ها ممکن است نوع استفاده از افراد متفاوت باشد همان‌طور که معاون سیما گفته است ما ممنوع التصویر نداریم.»اظهارات ضرغامی در خصوص «ممنوع‌التصویر» نبودن هنرمندان در حالی است که تنها در یک نمونه، محمود بصیری بازی‌گر طنز سینما و تلویزیون به‌تازگی اعلام کرد به خاطر شباهت به محمود احمدی‌نژاد٬ رییس دولت دهم از کار منع و خانه‌نشین شده است. آقای بصیری گفته بود پس از به قدرت رسیدن احمدی‌نژاد در جمهوری اسلامی به خاطر شباهتی که به رییس دولت نهم داشته از سوی صدا و سیما از کار منع شده است. این بازی‌گر طنز اظهار کرده که نهاد ریاست جمهوری با هم‌کاری صدا و سیما در کنار گذاشته شدن وی از عرصه بازی‌گری نقش داشته است.

همچنین اظهارات عجیب و خنده دار ضرغامی در حالی می باشد که بسیاری از ایرانیان داخل کشور برای آگاهی از خبرهای درست و واقعی روز ایران و جهان رسانه های پارسی زبان "سیاسی-اجتماعی" و خبری ماهواره را نگاه می کنند و به اخبار سراسر دروغ صدا و سیمای جمهوری اسلامی هیچ اعتمادی ندارند.


با سپاس از خودنویس


آدرس های ما را به خاطر بسپارید و همچنین به دیگران نیز بدهید:

تارنما:


"توجه: این مطلب فاقد بخش نظرات می باشد لطفا برای ابراز نظر به مطلب قبلی مراجعه نمایید"