به ملی ستلایت نیوز خوش آمدید..........شما در ملی ستلایت نیوز به آخرین اخبار رسانه های پارسی زبان و جدید ترین فرکانس ماهواره ها دسترسی خواهید داشت...........در پایین هر مطلب در قسمت نظرات می توانید نظرات - خبرها - پشنهادات - انتقادات و پیام های خود را قرار دهید...........شما با دادن آدرس های ملی ستلایت نیوز به دیگران می توانید از این وبسایت حمایت کنید............ملی ستلایت نیوز از تمام رسانه های مبارز و آزادیخواه سیاسی حمایت می کند

۱۳۹۱ آبان ۲۸, یکشنبه

قطع تصاویر تلویزیون های جمهوری اسلامی از ماهواره آسیاست

وبسایت بی بی سی پارسی در این باره گزارش داده است:"به گفته پرس تی وی، شبکه تلویزیونی انگلیسی زبان حکومت دیکتاتوری جمهوری اسلامی، شرکت ماهواره ای آسیاست بعضی از کانال‌های حکومت سرکوبگر جمهوری اسلامی را از روی ماهواره این شرکت برداشته است. هرچند هنوز دلیل قطع این کانال ها از آسیاست مشخص نشده، اما پرس تی وی پنجشنبه ۲۸ آبان (۱۵ نوامبر) گفته که آن شرکت، این کار را به دلیل تحریم های کشور آمریکا انجام داده است. در همین حال بعضی گزارش‌ها حاکی است تعدادی از شبکه های تلویزیونی حکومت چپاولگر جمهوری اسلامی از جمله شبکه های اول و دوم تلویزیون برون مرزی جمهوری اسلامی، شبکه خبر، پرس تی وی و العالم، با فرکانس های جدید به ماهواره هاتبرد برگشته اند. شرکت فرانسوی یوتلست، از یک ماه پیش ارائه خدمات ماهواره ای به شبکه های وابسته به حکومت سرکوبگر حاکم بر ایران را به دلیل تحریم‌های اتحادیه اروپا متوقف کرده بود. یک هفته بعد از توقف خدمات رسانی یوتلست به شبکه های حکومتی ایران، شرکت خدمات ارتباطی و ماهواره‌ای اینتلست نیز خدمات رسانی به اغلب شبکه‌های تلویزیونی حکومت دیکتاتوری حاکم بر ایران را متوقف کرد.


مقام های جمهوری اسلامی قطع شبکه‌های تلویزیونی خود را مغایر با جریان آزاد اطلاعات می‌دانند!این در حالی می باشد که حکومت جمهوری اسلامی بارها بر روی شبکه‌های ماهواره‌ای خارجی و رسانه های پارسی زبان اپوزیسیون پارازیت انداخته است تا جلوی استفاده از برنامه های این شبکه ها توسط مردم ایران را بگیرد.اتحادیه رادیوتلویزیون‌های اروپا، که در ژنو مستقر است، می‌گوید پارازیت‌ انداختن بر شبکه‌های ماهواره‌ای، حمله‌ای علیه نهادهای خبری مستقل است."

با سپاس از Persian Gulf نازنین و وبسایت بخش پارسی بی بی سی

"توجه: این مطلب فاقد بخش نظرات می باشد لطفا برای ابراز نظر به مطلب قبلی مراجعه نمایید"