به ملی ستلایت نیوز خوش آمدید..........شما در ملی ستلایت نیوز به آخرین اخبار رسانه های پارسی زبان و جدید ترین فرکانس ماهواره ها دسترسی خواهید داشت...........در پایین هر مطلب در قسمت نظرات می توانید نظرات - خبرها - پشنهادات - انتقادات و پیام های خود را قرار دهید...........شما با دادن آدرس های ملی ستلایت نیوز به دیگران می توانید از این وبسایت حمایت کنید............ملی ستلایت نیوز از تمام رسانه های مبارز و آزادیخواه سیاسی حمایت می کند

۱۳۹۱ آذر ۲, پنجشنبه

برنامه دنیای گربه ها در تلویزیون من و تو1

پخش برنامه دنیای گربه ها از پنجشنبه 2آذر در تلویزیون من و تو1 آغاز می شود.برنامه دنیای گربه ها نگاهی خواهد انداخت به دنیای جالب این حیوانات دوست داشتنی و بازیگوش و به سوال های مشترک میلیون ها انسان درباره زندگی گربه ها نظیر"چه نژادی در میان دیگر نژاد های اصیل محبوبتر است؟ کدام گربه تنها نژاد گربه است که نام یک فرد را دارد؟ کدام گربه جورابهای سفید میپوشد؟ چه نژادی میتواند با چشم های چپ متولد شود؟ چه گربه ای بلندترین سیبیل را دارد؟ و یا..." بصورت جامع پاسخ می دهد.در گذشته این شبکه تلویزیونی پارسی زبان برنامه دنیای سگ ها را برای بینندگان خود پخش کرده بود و پارسی زبانان را با نژاد های مختلف سگ ها و نحوه زندگی این حیوانات وفادار و دوست داشتنی آشنا کرده بود.


انتظار می رود برنامه دنیای گربه ها نیز همانند برنامه دنیای سگ ها مورد توجه اکثریت بینندگان تلویزیون من و تو1 قرار گیرد و یکی از پرمخاطب ترین برنامه های این شبکه تلویزیونی پارسی زبان باشد.برنامه دنیای گربه ها پنجشنبه هر هفته در ساعت 18:30 بعد از ظهر و تکراش جمعه ها در ساعات 2:00بامداد،12:30 ظهر بوقت ایران از تلویزیون من و تو1 پخش می شود.


ملی ستلایت نیوز را از نظرات خود بی بهره نگذارید

۱ نظر:

ناشناس گفت...

سریال اسپارتاکوس با سانسور پخش میشه