به ملی ستلایت نیوز خوش آمدید..........شما در ملی ستلایت نیوز به آخرین اخبار رسانه های پارسی زبان و جدید ترین فرکانس ماهواره ها دسترسی خواهید داشت...........در پایین هر مطلب در قسمت نظرات می توانید نظرات - خبرها - پشنهادات - انتقادات و پیام های خود را قرار دهید...........شما با دادن آدرس های ملی ستلایت نیوز به دیگران می توانید از این وبسایت حمایت کنید............ملی ستلایت نیوز از تمام رسانه های مبارز و آزادیخواه سیاسی حمایت می کند

۱۳۹۱ مهر ۱۴, جمعه

از تعطیلی PMC Family تا راه اندازی GEM Cast!

مقاله ای از مستر دیش مدیر مجموعه اینترنتی پرشین براوو نیوز

می دانید که تلویزیون های PMC Family و PMC Music در هم ادغام شدند ... این اتفاق به دلیل مشکلات مالی و کمبود آگهی برای این شبکه اعلام شده است. شاید فکر کنید برای شخص متمولی مثل آقای کیا مدیر شبکه چرا باید همچنین موردی پیش آید و آیا همانطور که اعلام شده تحریم ها و مشکلات اقتصادی ایران در این مورد موثر بوده است؟جواب این موارد "خیر " است! با شناختی که من از مدیر شبکه پی ام سی دارم این مرد از آنگونه انسانهاست که به دنبال کار نیمه کاره و اصطلاحا از سر بازکن نبوده و حتی همانگونه که از سبک شبکه و آگهی های آن دیده اید به دنبال گن لاغری و ظرف بلور نبوده و نیست. بودن آگهی درست ،بهتر از تن دادن به هر کار و شیوه اداره شبکه است! 


راستی آیا تبلیغاتی که گفتم به علاوه کالج بین المللی و مهاجرت شما را به یاد چه شبکه ای یا بهتر بگویم شبکه هایی انداخت؟بله مجموعه شبکه های GEM که این روزها سر و صدای فراوانی با شبکه های HD و SD خود به راه انداخته و حتی اخیرا مطلبی از من "مستر دیش" را نیز به خود اختصاص داده است.قدرت به یکباره این مجموعه رسانه ای به آنجا رسید که حتی کمپانی تازه ای به نام GEM Cast راه اندازی کرده و حتی اجازه پخش یا عدم آن را نیز صادر می کند.واقعا دلیل این قدرت یکباره چیست و از کجا آب میخورد؟ شبکه ای که با مدیریت زنده یاد رودولف دوست شفیق حمید شب خیز افتتاح شد و پس از فوت ایشان به دست سعید کریمیان وکیل مهاجرتی و سپاهی سابق افتاد و هم اکنون مافیای رسانه ای را در دست گرفته که به هیچ شبکه هموطن اجازه حضور در ماهواره گمنام یاه ست1A نداده و حتی با سابقه ای کم با گرفتن ایده های بزرگ گروه PMC و سرمایه ای "رانت وار"! این شبکه را تا مرز سقوط کشانده است.

مستر دیش-14مهر1391 

"توجه: این مطلب فاقد بخش نظرات می باشد لطفا برای ابراز نظر به مطلب قبلی مراجعه نمایید"