به ملی ستلایت نیوز خوش آمدید..........شما در ملی ستلایت نیوز به آخرین اخبار رسانه های پارسی زبان و جدید ترین فرکانس ماهواره ها دسترسی خواهید داشت...........در پایین هر مطلب در قسمت نظرات می توانید نظرات - خبرها - پشنهادات - انتقادات و پیام های خود را قرار دهید...........شما با دادن آدرس های ملی ستلایت نیوز به دیگران می توانید از این وبسایت حمایت کنید............ملی ستلایت نیوز از تمام رسانه های مبارز و آزادیخواه سیاسی حمایت می کند

۱۳۹۱ مهر ۳۰, یکشنبه

مشکل یورو نیوز پارسی در ماهواره بدر(عربست) و نایلست برطرف شد

تلویزیون یورو نیوز که از هفته گذشته زبان "پارسی" اش از ماهواره بدر(عربست) و نایلست حذف شده بود ،از ساعاتی پیش بار دیگر زبان "پارسی"اش در این 2ماهواره قابل دریافت شد.این شبکه تلویزیونی دلیل حذف زبان "پارسی"اش از ماهواره بدر(عربست) و نایلست را مشکلات فنی اعلام کرده بود.


Euronews یک شبکه خبری اروپایی است که مالکیت آن به لحاظ حقوقی به "اتحادیه‌ی رادیو-تلویزیون اروپا" تعلق دارد. این شبکه در سال ۱۹۹۳ میلادی راه‌اندازی شده است. مرکز اصلی یورونیوز در لیون فرانسه است و برنامه‌های خود را ۲۴ ساعته و از طریق ماهواره پخش می‌کند.برنامه‌های یورونیوز به صورت اخبار تصویری است و بینندگان چهره هیچ‌ یک از مجریان را نمی‌ بینند. پخش خبر، مرور مطبوعات، اقتصاد، سرخط اخبار، اخبار اروپا، ورزش، زندگی در اروپا، فرهنگ، رخدادهای آتی، فن‌آوری و مصاحبه، از برنامه‌های اصلی این شبکه خبری محسوب می‌شود.پیش از آغاز پخش این برنامه‌ها به زبان پارسی، یورونیوز به ۹ زبان انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، ایتالیایی، اسپانیولی، پرتغالی ، روسی، ترکی استانبولی و عربی قابل دریافت بود. تصاویر پخش شده از تمامی این زبان‌‌ها یکسان‌ هستند، اما بینندگان می‌توانند اخبار و گزارش‌ها را به یکی از ۱۰ زبان موجود انتخاب کنند.با استفاده از دکمه "Audio یا Language" که روی ریموت کنترل رسیورها متداول است می توانید زبان یورونیوز را به زبان پارسی تغیر دهید و یورو نیوز پارسی را دریافت کنید.
مشخصات دریافت:

Satellite: Hotbird 13A Freq:12597 SR: 27500 POL: Ver FEC: 3/4

Satellite: Nilesat Freq:12015 SR: 27500 POL: Ver FEC: 5/6

Satellite: Badr(Arabsat) Freq:12073 SR: 27500 POL: Hor FEC: 3/4

Channel Name: Euronews

"توجه: این مطلب فاقد بخش نظرات می باشد لطفا برای ابراز نظر به مطلب قبلی مراجعه نمایید"