به ملی ستلایت نیوز خوش آمدید..........شما در ملی ستلایت نیوز به آخرین اخبار رسانه های پارسی زبان و جدید ترین فرکانس ماهواره ها دسترسی خواهید داشت...........در پایین هر مطلب در قسمت نظرات می توانید نظرات - خبرها - پشنهادات - انتقادات و پیام های خود را قرار دهید...........شما با دادن آدرس های ملی ستلایت نیوز به دیگران می توانید از این وبسایت حمایت کنید............ملی ستلایت نیوز از تمام رسانه های مبارز و آزادیخواه سیاسی حمایت می کند

۱۳۹۱ مهر ۸, شنبه

رویای ایرانیان در زمینه رسانه به حقیقت پیوست!


مقاله ای از مستر دیش مدیر مجموعه اینترنتی پرشین براوو نیوز

این جمله بسیاری از سایت ها و فروم های ماهواره پس از روی ایر رفتن پکیج تلویزیونی "GEM TV" است که این اتفاق را یک رویا میدانند... لازم به ذکر دانستم نکاتی را متذکر شوم:اولا من هم به عنوان یک خدمتگذار قدیمی از این اتفاق خوشحال شدم... اینکه یک پکیج آزاد پارسی زبان آنهم HD  روی ایر رفته کسی را ناراحت نمیکند ولی این که چگونه و به چه قیمتی چرا!


اولا افتتاح این پکیج فارغ از جامعه شناختی مصرف کنندگان ماهواره صورت گرفته.تعداد رسیور HD در بین مصرف کنندگان طبق آمار بسیار پایین بوده و بخصوص پس از بالا رفتن قیمت ارز خرید اینگونه دستگاه ها برای قشرمتوسط و پایین جامعه تقریبا غیر ممکن شده است. قیمت یک دستگاه تقلبی بسیار معمولی HD هم اکنون حدود 300هزار تومان است که با توجه به مشکلات اقتصادی خرید آن برای قشر عامه ملت بسیار ضعیف به نظر میرسد. شاید بگویید این مجموعه پکیج SD را هم برای عامه مردم روی ایر برده که این موضوع به قول عامیانه گولزنک این گروه است چرا که 2 شبکه GEM TV و GEM ME که روی ماهواره هاتبرد در حال پخش است ، شبکه های جدید SD هم که به صورت dvbs2 پخش میشود که باز دستگاه جدید میخواهد،پس این چه منتی سر من و شمای بیننده است نمیدانم.مورد دوم پخش روی ماهواره گمنام یاه ست1A و این همه سر و صدا تنها به دلیل آفر ویژه این کمپانی صورت گرفته و ایده عالی ذهن خلاق ایرانی نبوده... ایرانی جماعت میگوید: مفت باشه کوفت باشه! و حالا این شرایط ویژه بوده که حاصل این پکیج ماهواره ایست،من زحمت دست اندرکاران جم را نادیده نمیگیرم ولی چرا این پکیج روی عربست یوربرد یا ...ماهواره های دیگر صورت نگرفت... ماهواره ای که دائما ترانسپوندرهای آن در حال قطع و وصل هستند یک ماهواره نوپاست که باز ایرانی را برای هزارمین بار در تاریخ به عنوان کاتالیزور به کار برده تا باز به کمک ایرانیان آنها رشد کرده و پس از آن امثال همین پکیج پارسی را از روی خود بیرون کنند. کاش ما کمی قبل از هر اقدامی فکر کرده و سپس هزینه میکردیم.سوما وجود پکیج ماهواره ای همانطور که غرورآفرین است به همان شکل هم تمامی شبکه های آن ترانسپاندر و حتی آن ماهواره خاص را شکننده هم میکند. چرا که با کوچکترین پارازیت و یا حتی مشکل آب و هوایی این مجموعه شبکه های شماست که تحت تاثیر قرار میگرد و نه آن یکی دو شبکه. به هر حال این نظرات اینجانب "مستر دیش" بوده و دیگران نیز در بیان نظرات با رعایت احترام وادب آزاد خواهند بود.


مستر دیش-8مهر1391 

"توجه: این مطلب فاقد بخش نظرات می باشد لطفا برای ابراز نظر به مطلب قبلی مراجعه نمایید"