به ملی ستلایت نیوز خوش آمدید..........شما در ملی ستلایت نیوز به آخرین اخبار رسانه های پارسی زبان و جدید ترین فرکانس ماهواره ها دسترسی خواهید داشت...........در پایین هر مطلب در قسمت نظرات می توانید نظرات - خبرها - پشنهادات - انتقادات و پیام های خود را قرار دهید...........شما با دادن آدرس های ملی ستلایت نیوز به دیگران می توانید از این وبسایت حمایت کنید............ملی ستلایت نیوز از تمام رسانه های مبارز و آزادیخواه سیاسی حمایت می کند

۱۳۹۱ مهر ۴, سه‌شنبه

ویژه برنامه "ابر ماشین بوگاتی" در تلویزیون نشنال جئوگرافیک پارسی

تلویزیون نشنال جئوگرافیک پارسی قصد دارد در روز چهارشنبه 5مهر ماه در ویژه برنامه ای به "ابر ماشین بوگاتی" بپردازد.به جرات می توان گفت اتومبیل بوگاتی ویرون با اباهت خود تمام نگاه ها را به سمت خود جلب می کند.


این سوپر اتومبیل الهام بخش نسل آینده کارخانه های اتومبیل سازی است. در طراحی منحصر به فرد آن آخرین ترفندها و تکنیک های ساخت هواپیما به کار گرفته شده است. گیربکس دو کلاچه و یک موتور 16 سیلندر قدرتی خارق العاده به بوگاتی ویرون بخشیده در حالیکه برای مهار سرعت سرسام آور 407 کیلومتر بر ساعت این اتومبیل از سیستم ترمز هواپیمای جت استفاده شده است. همچنین برای کنترل کامل عملکرد خودرو، مهندسان فولکس واگن یک سیستم کامپیوتری بسیار پیشرفته را بر روی این اتومبیل نصب کرده اند تا رانندگان بتوانند از سواری یکی از قدرتمندترین اتومبیل های جهان لذت کافی را ببرند.ویژه برنامه "ابر ماشین بوگاتی" چهارشنبه 5مهر ماه در ساعت 20:00 شب و تکرارش پنجشنبه در ساعات 2:00بامداد،8:00صبح از تلویزیون نشنال جئوگرافیک پارسی پخش خواهد شد.

"توجه: این مطلب فاقد بخش نظرات می باشد لطفا برای ابراز نظر به مطلب قبلی مراجعه نمایید"