به ملی ستلایت نیوز خوش آمدید..........شما در ملی ستلایت نیوز به آخرین اخبار رسانه های پارسی زبان و جدید ترین فرکانس ماهواره ها دسترسی خواهید داشت...........در پایین هر مطلب در قسمت نظرات می توانید نظرات - خبرها - پشنهادات - انتقادات و پیام های خود را قرار دهید...........شما با دادن آدرس های ملی ستلایت نیوز به دیگران می توانید از این وبسایت حمایت کنید............ملی ستلایت نیوز از تمام رسانه های مبارز و آزادیخواه سیاسی حمایت می کند

۱۳۹۰ آبان ۲۴, سه‌شنبه

EBC.1 تغیر فرکانس داد


تلویزیونEBC 1 که در گذشته از طریق ترانسپاندر 11200 ماهواره هاتبرد 6 برنامه هایش را پخش می کرد ، تغیر فرکانس داد و از طریق یکی دیگر از ترانسپاندرهای ماهواره هاتبرد 6 بر روی ایر رفت.

مشخصات دریافت:

Satellite: Hotbird 6
Freq: 11642
SR: 27500
POL: Hor
FEC: 3/4
Channel Name: EBC.1


ملی ستلایت نیوز را از نظرات خود بی بهره نگذارید

۱۱ نظر:

ناشناس گفت...

با رفتن به صفحه فیسبوک این شبکه ها از آنها بخواهید فرکانسهای خود را عوض کنند و روی ماهواره ها و فرکانسهای قوی پخش شوند
https://www.facebook.com/voapnn
https://www.facebook.com/natgeofarsi
https://www.facebook.com/pages/MBC-Persia/158242090880028
https://www.facebook.com/NeginTV?sk=wall
https://www.facebook.com/pages/%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%A7%D9%84-%D8%AA%D9%84%D9%88%DB%8C%D8%B2%DB%8C%D9%88%D9%86-%DA%A9%D9%87%DA%A9%D8%B4%D8%A7%D9%86-KAHKESHAN-TV/128031663882829?sk=wall
با سپاس
کوروش

ناشناس گفت...

با درود
همراه با تأسف فراوان از غارت فرهنگ غني ايران و ايراني از منشور کوروش تا فرش کاشان و خليج فارس و ... باز هم فاجعه ديگري در راه است :
نقل قول مستقيم از يکي از دوستانم را برايتان ارسال مي­دارم و اميدوارم که شما نيز همچون من ابراز ناراحتي خود را بيان فرماييد .

"يك خبر تازه شنيدم گفتم شايد شما هم نشنيده باشيد . سازمان ملل متحد نظر سنجي بزرگي را در ارتباط با ثبت جهاني نوروز انجام داده است مبني بر اين که اگر يک ميليون نفر از ايران به سازمان ملل ايميل بفرستند اين روز به نام ايران ثبت خواهد شد اما اگر به اندازه کافي ايمل زده نشود اين روز به نام افغانستان ثبت خواهد شد.. از حق کشورتان دفاع کنيد و نگذاريد که نام ايران و ايراني از جهان محو شود نگذاريد که بلايي که بر سر خليج فارس ما آمد بر سر نوروز ما هم بيايد . ايراني نيستيد اگر اين مطلب را براي دوستان و ايرانيان ديگري که مي­شناسيد نفرستيد و آنها iرا مطلع نسازيد تا جلوي اين فاجعه گرفته شود."

http://www.PetitionOnline.com/Norouz/petition.html

Persian Gulf گفت...

در ۷ فروردین ۱۳۸۹ نخستین دورهٔ جشن جهانی نوروز در تهران برگزار شد و این شهر به عنوان «دبیرخانهٔ نوروز» شناخته شد. در این جشن، سران کشورهایی که نوروز را جشن می‌گیرند گردهم می‌آیند و این آیین باستانی را گرامی می‌دارند. هر ساله یکی از این کشورها، میزبان جشن جهانی نوروز استhttp://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%AC%D8%B4%D9%86_%D8%AC%D9%87%D8%A7%D9%86%DB%8C_%D9%86%D9%88%D8%B1%D9%88%D8%B2
مجمع عمومی سازمان ملل متحد در تاریخ سه شنبه ۴ اسفند ۱۳۸۸ برابر با ۲۳ فوریه ۲۰۱۰ با تصویب قطعنامه‌ای روز ۲۱ مارس برابر با ۱ فروردین را در چارچوب ماده ۴۹ و تحت عنوان فرهنگ صلح به عنوان روز جهانی نوروز به تصویب رسانده و در تقویم خود جای داد، طی این اقدام که برای نخستین‌بار در تاریخ این سازمان صورت گرفت، نوروز ایرانی به‌عنوان یک مناسبت بین‌المللی به رسمیت شناخته شد.
http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B1%D9%88%D8%B2_%D8%AC%D9%87%D8%A7%D9%86%DB%8C_%D9%86%D9%88%D8%B1%D9%88%D8%B2

ناشناس گفت...

نكاتي در مورد امنيت حريم شخصي در فيس بوك :


http://www.negahbaan.com/article/2011/feb/455

ناشناس گفت...

Salam.in shabakeye national geographic farsi telefoni nadare zang bezanim bebinim onja che khabare?!Aslan ona payamhaye maro mabni bar taghire freq mikhonan ya na?!

ناشناس گفت...

hispan tv
eutelsat w3a
freq:12519
sym:5714
auto
horizontal

http://www.jahantv.com گفت...

جهان تلویزیون آنلاین جریان کانال های تلویزیونی که در آن شما می توانید تماشا آنلاین کانال های تلویزیون زندگی می کنند آزاد همچنین شما می توانید کانال های رادیو آنلاین زنده رایگان را گوش دهید.
جریان "http://www.jahantv.com/"> زندگی می کنند ، زنده تلویزیون و رادیو زنده است.
سازمان دیده بان تلویزیون، تلویزیون آنلاین، تلویزیون آنلاین زندگی می کنند، جریان برنامه های زنده تلویزیونی، رادیو اینترنتی، رادیو آزاد زندگی می کنند، کانال تلویزیون آنلاین، رادیو آنلاین، رادیو زندگی می کنند، رادیو آزاد، جریان زنده رادیو، تلویزیون جریان آنلاین

http://www.jahantv.com گفت...

Jahan TV is online streaming TV channels where you can watch online live TV channels free also you can listen online live radio channels free.
Streaming live channels free, live TV and live radio.
Watch TV, TV online, live TV online, live TV streaming, internet radio, free radio live, TV channels online, online radio, radio live, free radio, live radio streaming, TV streaming online

ناشناس گفت...

*فوری - خیلی مهم ( لطفا اطلاع رسانی کنید) بسیار فوری*

*قابل **توجه کلیه کسانی که با اینترنت سروکار دارند، مثل یاهو،هات میل و آ او
ال. *
* این اطلاعات را به هرکس که با اینترنت سروکار دارد برسانید. ممکن است نامه ای
*
*معمولی و به ظاهر بیخطر با موضوع **Here you have it** به شما برسد.*

*اگر آن نامه را باز کنید یک پیام روی صفحه مانیتور ظاهر می شود که*
*نوشته "حالا دیگر دیر ست.*
*زندگی شما دیگر زیبا نیست. البته این متن به انگلیسی و به این صورت ظاهر می
شود*
*It it's too late now. Your life is no longer beautiful ...*


*پس از آن تمامی اطلاعات و هرآنچه در کامپیوتر دارید از بین می رود و فرستنده*
*ایمیل به نام، ایمیل و رمز عبو شما دست پیدا می کند. این یک ویرس جدید است که
*
*از عصر روز شنبه در شبکه اینترنت در حال چرخش است. آ او ال وجود این ویروس را*
*تائید کرده و ویروس یاب های موجود قادر به دفع این ویروس نیستند.*

*این ویروس توسط یک هکر که خود ا مالک زندگی می نامد ساخته شده است.*

*لطفاً این ایمیل را برای کلیه دوستان آشنایان بفرستید و از آنها نیز بخواهید*
*که آن را برای دوستان خود ارسال کنند*
*اسنوپس نیز این گزارش را تائید کرده است.*

ناشناس گفت...

در بیانیه ی رسمی کمپانی یوتلست این شرکت با قاطعیت تمام گزارش های اخیر مبنی بر منع صدا و تصویر شبکه های فارسی زبان بر روی ماهواره های خود و ارسال امواج مزاحم به منظور جلوگیری از پذیرش عهد نامه های بین المللی در ایران را رد و این اتهامات را کاملا مغایر با واقعیت دانست . یوتلست همچنین اعلام کرد حتی ما به طور کامل با بیانیه ای که در ماه سپتامبر توسط بی بی سی BBC منتشر شد برای اقدام به مقامات نظارتی برای مبارزه با این نقض قوانین بین المللی حکمی را صادر کردیم . همچنین بیش از دو سال کمپانی یوتلست صراحتا با بیانیه های عمومی امواج مزاحمی که منجر به اختلال در فرستنده های ماهواره های خود شد را که از طرف اشخاص ثالث و سازمان یافته به منظور جلوگیری از پذیرش بین المللی شبکه های فارسی ، از جمله بی بی سی فارسی ، صدای امریکا Voice of America و رادیو دویچه وله Deutsche Welle که شکایاتی برای تعیین محل دخالت در ایران شده بود از مه ۲۰۰۹ ما ثبت شکایت بسیاری را به اتحادیه ی بین المللی مخابرات (در ایالات متحده آژانس سازمان ملل متحد the U.S. Agency UN) فرستادیم برای پیگیری آنان که این مشکل به عنوان یک اولویت در دستور کار قرار گیرد . ما ( یوتلست ) همواره پیرو گفتگوی بین المللی با کانال های فارسی و ارائه دهندگان خدمات هستیم تا مشکل حل شود . این شرکت برای اطمینان از تداوم خدمات با فارسی زبانان با همکاری انان در ناوگان های دیگر خود هم خبر داد ه است ، که دائما در تلاش برای حل این مشکل برامدند . این تلاش ها توسط بی بی سی BBC ، در میان دیگر شبکه های فارسی در بیانیه ی ۷ سپتامبر به رسمیت شناخته شده است . سیگنال ها و امواج متراکم عمدی که مانع از دریافت کوالیتی های ماهواره ای می شود ، سبب ایجاد آسیب های اضافی در شبکه می شود و بر خلاف کنوانسیون های بین المللی در استفاده از تجهیزات ماهواره ایی می باشد . تلاش برای مبارزه با این پدیده یک مسئله اولویت دار برای یوتل ست است. میشل د روزن Michel de Rosen، مدیر عامل شرکت یوتلست گفت : وظیفه ما به عنوان یک اپراتور ماهواره ای برای ریشه کن کردن این سوء استفاده کماکان پابرجاست و ما می خواهیم که همه چیز به ماهیت غیر قانونی از دخالت عمدی و نیاز به این فعالیت را متوقف کنیم .

k گفت...

فیلم شبکه الجزیره در مورد تظاهرات های مردم ایران

http://www.aljazeera.com/programmes/general/2011/11/2011118122637129536.html