به ملی ستلایت نیوز خوش آمدید..........شما در ملی ستلایت نیوز به آخرین اخبار رسانه های پارسی زبان و جدید ترین فرکانس ماهواره ها دسترسی خواهید داشت...........در پایین هر مطلب در قسمت نظرات می توانید نظرات - خبرها - پشنهادات - انتقادات و پیام های خود را قرار دهید...........شما با دادن آدرس های ملی ستلایت نیوز به دیگران می توانید از این وبسایت حمایت کنید............ملی ستلایت نیوز از تمام رسانه های مبارز و آزادیخواه سیاسی حمایت می کند

۱۳۹۰ آبان ۱۷, سه‌شنبه

پخش مراسم دختر شایسته سال2011 از تلویزیون من و تو1


تلویزیون من و تو1 اعلام کرده است که قصد دارد مراسم "دختر شایسته سال 2011میلادی دنیا"را پخش کند.در این مراسم 115 دختر جذاب شرکت می کنند تا شایسته ترین دختر سال2011 در دنیا انتخاب شود.تلویزیون من و تو1 قصد دارد شصتمین سال این مراسم را پخش کند.برنامه"دختر شایسته سال2011 میلادی دنیا" دوشنبه 16آبان در ساعت22:00 شب بوقت ایران از تلویزیون من و تو1 پخش خواهد شد.تکرار این برنامه سه شنبه17آبان در ساعات 3:30 بامداد،9:30 صبح،15:30 بعد از ظهر بوقت ایران از تلویزیون من و تو1 پخش خواهد شد.

ملی ستلایت نیوز را از نظرات خود بی بهره نگذارید

۲۸ نظر:

سهند گفت...

وقت همه دوستان عزیز در سراسر جهان بخیر ،
میلاد جان خسته نباشی.

فرصتی پیش اومد که بتونم پیامی بفرستم و بقول معروف در فضای مجازی با دوستان قدیمی تجدید دیدار کرده باشم. البته گه گاه بصورت دورادور نظاره گر فعالیت وبلاگ ها هستم و اخبار ماهواره رو دنبال می کنم. امیدوارم بتونم بزودی قولی رو هم که دادم عملی کنم.

فضای ماهواره ای رسانه های فارسی همونطور که پیش بینی میشد بسرعت به طرف مدرن شدن پیش میره. این مسئله برای ما ایرانی ها خیلی مهمه از این جهت که تلویزیون های ماهواره ای در ایران تاثیرات مستقیم در کشورمون دارن و بعقیده من در آینده ای نزدیک رسانه های مدرن تحولات بسیار بزرگی در ایران بوجود خواهند آورد در وافع ظهور هر یک رسانه رو باید بخوبی مورد توجه قرار داد چراکه چه از نظر سیاسی و چه از نظر اجتماعی هر یک شبکه می تونه معادلات رو عوض کنه.

همونطور که شاهد هستیم دیگه بطور کل رسانه های سطح پایین کنار زده شدن و توجه مردم به طرف رسانه های حرفه ای جلب شده. (یادتون میاد که چقدر درباره این مسئله از قبل هشدار میدادیم.)

متاسفانه قدیمی تر ها بخاطر سبک سنتی و کیفیت پایین یا تعطیل شدن، یا در حال تعطیل شدن هستن و یا اگر هم روی ایر هستن بیننده ای ندارن و در واقع فقط اصرار به ماندگاری دارن. فرق نمی کنه چه رسانه های به اصطلاح سیاسی و چه اینترتیمنت.

اینکه امروز شبکه های امیدایران و آی پی ان همچین خبریو اعلام می کنن بسیار نشانه خوبیه از این جهت که نشون میده رسانه های سطح پایین قادر به ادامه حیاط نیستن و ناگزیر به دنبال راه چاره بر اومدن. وگرنه اگر 100 سال هم میگذشت و منافع مالیشون تامین میشد دست به چنین کاری نمیزدن. پس یه قول معروف در مقابل بقیه کم آوردن. البته من زیاد به ادغام این دو کانال خوشبین نیستم چون کیفیت تنها شرط لازم نیست بلکه برنامه ها باید بطور کامل دگرگون بشه. بیننده حاضر نیست پای حرف یک مجری برای مدت طولانی بشینه چه 3 مگابایت چه کیفیت اچ دی.

بنظر من الان یکی از بهترین شبکه ها و در عین حال سیاسی ترین شبکه هایی که ما داریم شبکه "من و تو" هست . شبکه ای کاملا حرفه ای و مدرن که اخبار و مسائل سیاسی برنامه های مستند ارزشمند رو بطرز مبتکرانه و ظریفی در بین برنامه های اینترتیمنت قرار داده که از این بابت عنوان سیاسی ترین شبکه فارسی رو در حال حاضر میتونه بخودش اختصاص بده.

شبکه های خوب همینطور در راه هستن دو شبکه با نام نگین تی وی و نگین نیوز تا جند هفته آینده روی ایر میرن که البته باید دید تا چه حد اونی که ادعا میکنن هستن. جای یک شبکه خبری خصوصی خالیه امیدواریم که اون رو هم داشته باشیم باید امیدوار بود کسی همت کنه و چنین شبکه ای که قطعا برای ایرانیها اهمیت زیادی خواهد داشت راه اندازی کنه.

شبکه نشنال جئوگرافیک فارسی هم بنظر من فارسی زبانان باید قدرشو بدونن چون در واقع شاهد یک دانشگاه معتبر و مستند ارزشمند هستن.

در هر حال این مسیر پیشرفت شبکه های فارسی رو باید به فال نیک بگیریم و باید منتظر تحولات بیشتر و چشمگیرتر در این زمینه باشیم که مستقیما تحولات کشور مارو رقم خواهند زد.

ناشناس گفت...

Dorod.be nazare man sisteme digitale seda o sima aliye be sharti ke rejime demokrati hakeme bar iran bashe.shoma bebinid mishe aksare shabakehaye farsi ro ovord ro sisteme digital

ناشناس گفت...

از شبکه های صدای آمریکا و ام بی سی پرشیا و نشنال ژئوگرافیک پارسی بخواهید فرکانسهای خودشان را تغییر دهند و روی ماهواره ها و فرکانسهای قویتری پخش شوند با ایمیل زدن یا فیسبوک یا تماس با شبکه و یا به هر طریق ممکن از آنها بخواهید فرکانسهایشان را عوض کنند

ناشناس گفت...

https://www.facebook.com/voapnn
http://www.facebook.com/natgeofarsi
https://www.facebook.com/pages/MBC-Persia/158242090880028

میلاد1 گفت...

سهند نازنینم درود بیکران بر شما دوست خوبم.امیدوارم حالتان خوب باشد.خسته نباشید.یک ایران خوشحال شدم وقتی کامنت شما دوست نازنین و فرهیخته ام را دیدم.سهند خوبم یک دنیا خوشحالم که حالتان خوب است.امیدوارم بزودی زود شاهد بازگشت ISN و تحلیل های حرفه ای شما نازنین در شبکه جهانی اینترنت باشیم.سهند خوبم با تمام وجودم صد در صد از شما گرامی و ISN حمایت می کنم.سهند جان تحلیل هایتان مثلی همیشه عالی و حرفه ای است.دوست خوبم بی صبرانه منتظر بازگشت ISN هستم.سهند نازنینم به خاطر ما مردم هم شده لطفا ISN را دوباره راه اندازی کن.چون واقعا واقعا جای خالی ISN حس می شود.

سهند گرامی مثل همیشه با یک ایران احترام از راه دور دستت را میفشارم و به تو دوست نازنینم افتخار می کنم.

سهند جان بهترین ها را برای شما دوست گرامی ام آرزو می کنم

میلاد1 گفت...

درود بر همه عزیزان.امیدوارم حالتان خوب باشه.

هموطن ناشناس گرامی درود بر شما.مطمئن باشید اگر تعداد کثیری از ایرانیان از تلویزیون نشنال جئوگرافیک پارسی درخواست تغیر فرکانس کنند حتما این اتفاق خواهد افتاد.

من الان متوجه شدم قضیه چی است.نیروهای ارازل و اوباش بسیجی که از آنها با نام ارتش پوشالی سایبری جمهوری کثیف اسلامی نام برده می شود با ایمیل فرستادن به تلویزیون نشنال جئوگرافیک پارسی و به دروغ نوشتن که فرکانسش بی نهایت در ایران پر قدرت و قوی است،مسئولان تلویزیون پارسی زبان نشنال جئوگرافیک را کمی گمراه کردند..مدتی پیش همین اتفاق برای تلویزیون کهکشان افتاده بود.چون باخبر شدم در یک ساعت و روز خاص خیلی ایمیل دریافت کرده است که همین فرکانس در ماهواره یوتلستW3A خوب و پر قدرت است!همین اتفاق برای تلویزیون نگین هم دارد میافتد.امروز در فیسبوک تلویزیون نگین اعلام شده است از آخر آذر ماه بر روی ماهواره هاتبرد یا ماهواره یوتلستW3Aخواهند آمد.کمپانی ستلایت صد در صد فرکانس 10722 ماهواره یوتلست W3A را به تلویزیون نگین پیشنهاد خواهد کرد مگر اینکه تک تک شما عزیزان در فیسبوک تلویزیون نگین غوغا کنید و از این تلویزیون بخواهید به فرکانس های پر قدرت ماهواره هاتبرد مثل فرکانس تلویزیون پارس و تلویزیون من وتو1 یا فرکانس تلویزیون کانال یک یا فرکانس PMC MUSIC بیاید.

آدرس صفحه فیسبوک تلویزیون نگین است:

http://www.facebook.com/NeginTV?sk=wall

همه چیز به تک تک شما عزیزان بستگی دارد.


من در صفحه فیسبوک تلویزیون کهکشان شاهد بودم خیلی ها آمدند و گفتند فرکانس 10722 ماهواره یوتلستW3A عالی است و خیلی پر قدرت!

هموطنان نازنین پس نگذارید تلویزیون نگین هم بر روی فرکانس 10722 ماهواره یوتلستW3A برود.

mehrdadsa گفت...

درود میلاد جان
به نظر من داری اشتباه می کنی
من تا جون دارم از ماهواره یوتلست دفاع می کنم
می دونی که وقتی بخوام کاری کنم وسط راه ولش نمی کنم
همین که الان نگین گفت ماهواره یوتلست به خاطر فشار هایی بود که من با مطرح کردن نام ماهواره اونجا باعث شدم
بهترین ماهواره ماهواره یوتلست
البته نه 10721 و نه 10722
اینقدر اونجا فرکانس خالی هست که نگو
تو پیج نگین هم گفتم

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=304849656193960&set=a.183659348312992.46125.182216685123925&type=1&ref=nf

اینجا برو شاید نظرم قانع کردت

ناشناس گفت...

میلاد جان درود بر تو امروز تبلیغ وب شما رو دیدم در بالاترین بسیار خوشحال شدم ازادی در پیش است

masoud گفت...

من تو صفحه فیس بوک شبکه های که کفتید این پیغام رو گذاشتم امیدوارم اوضاع کانال های پارسی زبان در ماهواره های هاتبرد و یوتلست هر چه سریعتر بهبود یابد.درضمن سهند جان ارادتمندیم

ناشناس گفت...

با درود
همراه با تأسف فراوان از غارت فرهنگ غني ايران و ايراني از منشور کوروش تا فرش کاشان و خليج فارس و ... باز هم فاجعه ديگري در راه است :
نقل قول مستقيم از يکي از دوستانم را برايتان ارسال مي­دارم و اميدوارم که شما نيز همچون من ابراز ناراحتي خود را بيان فرماييد .

"يك خبر تازه شنيدم گفتم شايد شما هم نشنيده باشيد . سازمان ملل متحد نظر سنجي بزرگي را در ارتباط با ثبت جهاني نوروز انجام داده است مبني بر اين که اگر يک ميليون نفر از ايران به سازمان ملل ايميل بفرستند اين روز به نام ايران ثبت خواهد شد اما اگر به اندازه کافي ايمل زده نشود اين روز به نام افغانستان ثبت خواهد شد.. از حق کشورتان دفاع کنيد و نگذاريد که نام ايران و ايراني از جهان محو شود نگذاريد که بلايي که بر سر خليج فارس ما آمد بر سر نوروز ما هم بيايد . ايراني نيستيد اگر اين مطلب را براي دوستان و ايرانيان ديگري که مي­شناسيد نفرستيد و آنها iرا مطلع نسازيد تا جلوي اين فاجعه گرفته شود. "

http://www.PetitionOnline.com/Noro

masoud گفت...

دوستان در مورد فرکانس 10722 در شبکه کهکشان در فیسبوک کامنت گذاشتم این جوابم بود:
مسعود گرامی : پس از نظر سنجی های فراوان که قبلن در فیس بوک و ایمیل کهکشان صورت گرفت فرکانس فعلی بسیار مطلوب می باشد , لطفن تنظیمات خودتان را کنترل بفرمایید ـ با سپاس از شما
...................................
واقعا که به قول برره ای ها اینا هیییییچی نوفهمن

میلاد1 گفت...

درود بر همه یاران نازنین ملی ستلایت نیوز.امیدوارم حالتان خوب باشد.همانطوریکه مدتی قبل اعلام کرده بودم،بالاخره با کمک میهن پرستان و عاشقان ایران توانستیم آگهی ملی ستلایت نیوز وبسایتی که متعلق به تک تک ایرانیان است و اخبار ماهواره و رسانه را با پرچم زیبای 3رنگ شیروخورشید ایران انتشار می دهد به وبسایت بالاترین بدهیم و یکبار دیگر ثابت کنیم لیاقت ایرانیان بهترین است و ماهستیم.این حرکت را به تک تک شما عزیزان شادباش می گویم.


با سپاس از تک تک عزیزانی که در کنار ملی ستلایت نیوز ایستادند و هرگز وبسایتشان را تنها نگذاشتند.

میلاد1 گفت...

هموطن ناشناس عزیزی که آگهی ملی ستلایت نیوز را در وبسایت بالاترین دیدید درود بر شما.یک ایران ازتان سپاسگزارم که بهم اطلاع دادید.

به امید آزادی ایران

شادی نزدیک است

----------------------------------------


masoud عزیز درود بر شما دوست خوبم.masoud جان متاسفانه به دلیل دادن اطلاعات نادرست به تلویزیون پارسی زبان نشنال جئوگرافیک و تلویزیون کهکشان این 2تلویزیون فکر می کنند که فرکانس 10722 ماهواره یوتلست دبلیو3آ قوی ترین فرکانس ماهواره یوتلست دبلیو3آ می باشد.

----------------------------------------

هموطن ناشناس نازنین که لینک آن پتیشن را داده بودید درود بر شما.من رفتم امضا کنم ولی آدرس صفحه نادرست بود.لطفا یکبار دیگر آدرسش را در اینجا قرار دهید.با سپاس

ناشناس گفت...

شرمنده بابت اين اشتباه.
دوباره گذاشتم . لطفن با هر چند تا ايميلي كه ميتونيد امضاش كنيد.

ناشناس گفت...

http://www.petitiononline.com/Norouz/petition.html

ناشناس گفت...

https://www.facebook.com/NeginTV?sk=wall
https://www.facebook.com/pages/%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%A7%D9%84-%D8%AA%D9%84%D9%88%DB%8C%D8%B2%DB%8C%D9%88%D9%86-%DA%A9%D9%87%DA%A9%D8%B4%D8%A7%D9%86-KAHKESHAN-TV/128031663882829?sk=wall

ناشناس گفت...

درود بر شما میلاد جان اسم من علی از ایران است که خبر بالاترین به شما دادم میلاد عزیز در حال طراحی لوگو هستم برای شما بزودی قرار خواهم داد قدیم چند بار در نظرات شرکت کردم ولی محل نزاشتید به ما ولی بازم دوست دارم امیدوارم سر سبز باشید به امید ازادی ایران

shahriar گفت...

درود به میلاد عزیز،دوست خوبم...راستش یه درخواست داشتم .که می‌شه ملی‌ ستلایت نیوز رو تو فیس بوک هم داشته باشیم؟؟بنظرم جای شما تو فیس بوک واقعا خالیه،

میلاد1 گفت...

درود بر یاران نازنین ملی ستلایت نیوز.امیدوارم حالتان خوب باشه.

*هموطن ناشناس نازنین درود بر شما.یک ایران ازتان سپاسگزارم که آدرس جدید پتیشن را قرار دادید.

------------------------------------------

*علی نازنین از ایران درود بیکران بر شما هموطن نازنینم.امیدوارم حالتان خوب باشه.علی جان مطمئنید؟دوست عزیزم اگر از طرف من جوابی دریافت نکردید من یک دنیا ازتان پوزش میخواهم دوست خوبم،علی جان گاهی اوقات انقدر سرم شلوغ می شود واقعا یادم می رود جواب نازنینان را بدهم.علی جان ملی ستلایت نیوز متعلق به تک تک شما عزیزان است.علی گرامی باعث افتخار من است که شما نازنین یکی از یاران ملی ستلایت نیوز هستید.بی صبرانه هم منتظر دیدن لوگوهایی که شما نازنین برای ملی ستلایت نیوز طراحی کردید هستم.علی جان یک ایران ازتان سپاسگزارم که ملی ستلایت نیوز را دوست دارید.بازم من از شما دوست خوبم پوزش میخواهم،باور کنید من هم شما دوست خوبم را دوست دارم.علی گرامی بهترین ها را برایتان آرزو می کنم.

به امید آزادی ایران

شادی نزدیک است

-------------------------------------------

*shahriar نازنین درود بیکران بر شما دوست خوبم.امیدوارم حالتان خوب باشه.خسته نباشید.shahriar نازنین قبل از هر چیزی از شما بابت لطف و محبت تان یک ایران سپاسگزارم.shahriar جان متاسفانه فعلا برایم مقدور نیست که در فیسبوک صفحه ای بسازم.shahriar نازنین دوست خوبم ازتان پوزش میخواهم.با آرزوی موفقیت برای شما دوست گرامی ام

میلاد1 گفت...

شاهزاده رضا پهلوی:اقدام ملی برای اجتناب از حمله نظامی به کشورمان

هم میهنان عزیزم،هوشیار باشیم، از آتش زیر خاکستر خشم جامعه بین المللی نسبت به رفتار حاکمان جمهوری اسلامی، احتمال بروز جنگ دیگری کشورمان را تهدید می کند.

نظام مستبد و تمامیت خواه اسلامی، بدلیل سیاست های غلط و غیرانسانی در عرصه داخلی و سیاست های مداخله جویانه و تنش آفرین در عرصه خارجی، از یکسو، ساختارهای سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی کشور را به نابودی کشانده و از سوی دیگر، باعث ایجاد بحران و آشوب در کشورهای منطقه و به خطر انداختن صلح و آرامش جهانی شده است.

دیکتاتوری جمهوری اسلامی، با نقض مستمر حقوق بشر، سرکوب خواسته های به حق و آزادی های بدیهی و اولیه مردم کشورمان، حیف و میل سرمایه های ملی، اختلاس های کلان، نادیده گرفتن معاهدات بین المللی و همچنین حمایت همه جانبه از گروه های تروریستی و اسلامگرایان افراطی در منطقه، با سوءاستفاده از ثروت های ملی مردم ایران، کشورمان را با بحرانی عمیق روبرو ساخته و به انزوای کامل بین المللی کشانده است.

حکومت اسلامی برای انحراف اذهان عمومی از مشکلات اجتماعی و فرهنگی، فقر و گرانی های کمرشکن، سرکوب و شکنجه زندانیان سیاسی-عقیدتی و مشکلات عدیده ایی که مردم کشورمان با آن دست و پنجه نرم می کنند، بدنبال برافروختن آتش جنگی دیگر است.

حاکمان جمهوری اسلامی، همانند گذشته جنگ را نعمتی برای ادامه بقای حکومتشان می دانند و بر این اساس، با اتخاذ سیاست های ماجراجویانه و تحریک آمیز، خشم جامعه بین الملل را بر افروخته و کشورمان را با خطر حمله گسترده نظامی روبرو کرده اند.هم میهنانم،در این شرایط حساس تاریخی که سرزمینمان ایران با آن روبروست، وظیفه همه بخش های جامعه بویژه نیروهای مسلح مدافع و مطیع حقوق و خواسته ملت است تا دست در دست یکدیگر، در چارچوب یک جنبش نافرمانی مدنی و با ایجاد شبکه های وسیع اجتماعی، برای اجتناب از بروز یک حمله نظامی که می تواند آغازگر یک سیر قهقرایی و پرهزینه برای مردم ایران باشد، به پا خیزیم.

بر همین اساس، از همه نیروهای سیاسی و مدنی ایرانی داخل و خارج از کشور، بار دیگر دعوت بعمل می آورم، تا با همبستگی، همدلی و اتحاد، حول یک هدف مشترک یعنی دستیابی به حقوق بشر و دموکراسی، کشورمان را از این شرایط بحرانی نجات دهیم.تمام تلاش خود را بکار خواهم بست تا خواست صلح جویانه مردم کشورم را به گوش جامعه جهانی برسانم و خطاب به آنان تاکید نمایم که سرنوشت ایران نه با دخالت نظامی خارجی بلکه تنها باید توسط مردم ایران و با حمایت جامعه بین المللی تعیین شود.توجه داشته باشیم که حمله نظامی الزاما منجر به سقوط رژیم جمهوری اسلامی نخواهد شد و می تواند هزینه های گزاف و جبران ناپذیری را برای مردم کشورمان و منطقه در بر داشته باشد. مشروع ترین و کم هزینه ترین راه برای گذر از نظام جنگ طلب جمهوری اسلامی، آزادی ایران به دست خود مردم ایران است.


شاهزاده رضا پهلوی

وبلاگ شخصی شاهزاده رضا پهلوی

/http://sokhanibashoma.blogspot.com/

Farzam گفت...

درود به میلاد نازنینم
خسته نباشی
میلاد ایرانی تبلیغ تارنمای ملی ستلایت نیوز رو در تارنمای بالاترین دیدم
واقعا خیلی خوشحال شدم رفیق عزیزم
اینم عکساش
خودم عکسا رو گرفتم ببینی
خسته نباشی
ما هستیم

لینک عکس ها
http://www.pic.iran-forum.ir/images/5jvjwhvdr7hjmpsyyg92.jpg

http://www.pic.iran-forum.ir/images/mzwtjjrx83tq09mb0iq.jpg

Persian Gulf گفت...

توجُه توجُه ،آژير خطر یا علامت قرمز یا آزادی

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Mnjr1LU2hiM

پاینده ایران وایرانی

ناشناس گفت...

اگه قراره تو نگین هم یه عده لوس مثل این یارو سالومه بیان همون بهتر بیاد رو تل استار!!!!!!!!!!

ناشناس گفت...

Dorod.iraniane aziz az shoma azizan darkhast daram be mahze khandane in payam be facebook va site "national Geographic farsi" rafteh va ba ersale payamhaye faravan az masoline in shabakeh bekhahid ke sarian freq ro taghir bedan.age be zabane englisi in darkhast ro benevisid ke che behtar.

ناشناس گفت...

almasalaton.man ye dishe khareji to balkon gozashtam hotbird va eutelsat w3a ro gheychi zadam.metraje balkon ham 2 dar 4 hast.aya mishavad badr ro ham be in do jahat ezafeh kard?albate canala aliye be joz national geographic ke gahi 37 darsad mishe va aksare oghat sefre.mer30

میلاد1 گفت...

درود به تک تک عزیزان.امیدوارم حالتان خوب باشد.از Farzam نازنین و Persian Gulf گرامی بی نهایت سپاسگزارم.

--------------------------------------------

هموطن ناشناس عزیز درود بر شما.اگر یک LNB دیگر با قیچی به دیش ماهواره تان اضافه کنید و 3 LNB روی یک دیش باشد دیگر فرکانس های ضعیف ماهواره هاتبرد و یوتلست W3A را نمی توانید دریافت کنید.هموطن گرامی بهتر است برای گرفتن ماهواره بدر(عربست)یک دیش جدا بگذارید روی پشت بام تان.اگر با فایندر LNB ماهواره یوتلست W3A را دقیق دقیق تنظیم کنید،تلویزیون پارسی نشنال جئوگرافیک را با کیفیت 40درصد می توانید دریافت کنید.با سپاس فراوان

http://www.jahantv.com گفت...

Jahantv پلت فرم آنلاین که در آن شما می توانید تلویزیون های ایرانی و بین المللی زنده، موسیقی و فیلم را در زبان فارسی، انگلیسی، عربی ، آلمانی، هندی و دیگر زبان های سازمان دیده بان است. ما زنده تلویزیون از سراسر جهان است.ما میزبانی وب هزاران نفر از تلویزیون کانال های href="http://www.jahantv.com/"> . شما می توانید تلویزیون های آنلاین با انتخاب کشور ، زبان یا سبک را تماشا کنید. مورد علاقه خود را نشان می دهد تنها با یک کلیک دور از شما. همه شما باید یک کامپیوتر / لپ تاپ با سرعت اینترنت قابل اعتماد اس

http://www.jahantv.com گفت...

Jahan TV is online streaming TV channels where you can watch online live TV channels free also you can listen online live radio channels free.
Streaming live channels free, live TV and live radio.
Watch TV, TV online, live TV online, live TV streaming, internet radio, free radio live, TV channels online, online radio, radio live, free radio, live radio streaming, TV streaming online