به ملی ستلایت نیوز خوش آمدید..........شما در ملی ستلایت نیوز به آخرین اخبار رسانه های پارسی زبان و جدید ترین فرکانس ماهواره ها دسترسی خواهید داشت...........در پایین هر مطلب در قسمت نظرات می توانید نظرات - خبرها - پشنهادات - انتقادات و پیام های خود را قرار دهید...........شما با دادن آدرس های ملی ستلایت نیوز به دیگران می توانید از این وبسایت حمایت کنید............ملی ستلایت نیوز از تمام رسانه های مبارز و آزادیخواه سیاسی حمایت می کند

۱۳۹۰ آبان ۵, پنجشنبه

پخش فیلم "ملکه و من" از تلویزیون های MBC


در آستانه چهارم آبان ماه زادروز آخرین پادشاه کشور ایران محمد رضا شاه پهلوی شاهنشاه آریامهر،تلویزیون های "MBC1,MBC2,MBC Persia,MBC Action,MBC Max,MBC4,MBC Drama" بصورت همزمان اقدام به پخش فیلم مستند " ملکه و من" به زبان پارسی با زیر نویس عربی کردند.فیلم مستند"ملکه و من" توسط ناهید پرسون سروستانی مستند ساز ایرانی از زندگی شهبانو فرح پهلوی تهیه شده است.این فیلم مستند که درباره زندگی شهبانو فرح پهلوی همسر آخرین پادشاه ایران می باشد تا به حال از بسیاری از رسانه های بین المللی مطرح جهان با زیر نویس به زبان های مختلف پخش شده است.

ظرف چند روز گذشته تلویزیون های کمپانی MBC به دلیل درگذشت ولیعهد عربستان پخش برنامه های عادی خود را در ماهواره بدر(عربست) و نایلست(آتلانتیک برد7) متوقف کرده و برنامه ویژه ای را بصورت همزمان پخش می کنند.ظرف چند روز آینده تلویزیون های کمپانی MBC پخش برنامه های عادی خود را از سر خواهند گرفت.


ملی ستلایت نیوز را از نظرات خود بی بهره نگذارید

۴۲ نظر:

میلاد1 گفت...

***4آبان ماه زادروز بزرگمرد تاریخ ایران،شاهنشاه آریامهر بزرگ را به تک تک ایرانیان شادباش می گویم.روانش شاد و یادش گرامی باد***

درود بر روان پاک شاهنشاه آریامهر بزرگ

به امید آزادی ایران

shahriar گفت...

پدرم روحت شاد كه نديدي چه بر سر ايران آمد ! ايران پدر تو كه اينقدر براي اين وطن نگران بودي و ميخواستي ايران ايرانستان نشود نبودي كه ببيني بعد از رفتنت چه بر سرش آمد !! نديدي كه صدام كه در زمان تو جرات نداشت حتي تصور حمله به ايران را نمايد چه جسارتي پيدا كرد و شهرهاي جنوبي را ويران كرد كه هنوز هم به حالت اولش باز نگشت ! اي پدر بزرگوارم تو كه بهترينها را براي ملت ميخواستي و ايران را بسوي دروازه هاي تمدن بردي نديدي كه چطور بعد از هجرت تو به ابديت بسوي دروازه هاي تحجر باز گشت كرد ! همان بهتر كه نبودي ببيني فرزندان سرزمينت يا در جنگ يا در پاي داركشتند ويا شكنجه و تجاوز كردند و نديدي كه غبار سياهي بعد از رفتنت اين سرزمين را پوشاند و ديگر رنگ شادي بخةد نديد ! نبودي كه ببيني با فرزندان وطن چگونه پر پر شدند ! پدر تاجدار ايران زمين بخواب ولي آسوده نيستي ميدانم چون تمام آرزو هايت براي ايران نقش بر آب شد ! به اميد روزي كه بتوانيم ايران را از اهرمنان پاك كنيم و ناسپاسي نسل قبل را در قبال خدمات تو اندكي جبران كنيم ، پدر پزرگ ايران زمين روحت شاد باد .

Persian Gulf گفت...

خجسته زاد روز پدر عزیز ایران، محمد رضا شاه پهلوی را به تمامی همیهنان گرامی‌ شاد باش گفته، و به امید آزادی ایران

روانش شاد و یادش گرامی باد

پاینده ایران وایرانی

میلاد1 گفت...

درود بر تک تک یاران ملی ستلایت نیوز.امیدوارم حالتان خوب باشه.به عنوان یکی از هواداران پر و پا قرص و 2آتیشه تلویزیون کانال یک به تک تک بچه های جنبش ملی ماهستیم شادباش می گویم.توجه تک تک شما را به برنامه های تلویزیون کانال یک جلب می کنیم.

آقای احمدرضا بهارلو و سیاوش آذری هم در تلویزیون کانال یک حضور دارند و در این رسانه مبارز پارسی زبان فعالیت می کنند.


امیدوارم هرچه زودتر NITV هم پخش ماهواره ای خودش را در ایران و اروپا آغاز کند.

ناشناس گفت...

درود نويسنده محترم وب

تلويزيون كانال يك فقط تصوير داره اما هنوز صدا نداره .

مهدی فارسی گفت...

درود به کاربران فارسی‌زبان، وقت شما در سراسر سیاره بخیر.

به دلیل تداوم پیروی «خبرگزاری امروز» موسوم به «امروزنا» از قوانین حکومت «جمهوری اسلامی ایران»، از ادامه همکاری با این وبگاه خبری خودداری و از سمت خود در این خبرگزاری رسماً استعفا دادم. لازم به ذکر است که پیش از این بنده با عنوان‌هایی نظیر «مشاور امور رسانه»، «توسعه‌دهنده وب» و «تحلیل‌گر» در امروزنا مسئولیت داشتم و همینک هیچ مسئولیتی در این رسانه وابسته به حکومت ایران ندارم. همچنین از این پس تا زمانی که عدم وابستگی این رسانه اینترنتی به حکومت ایران مشخص نشود، هر گونه کمک فنی و غیرفنی از سوی اینجانب و رسانه‌های تحت مسئولیت من از جمله بنیاد مجازی «سی‌سی‌جی میان‌ملیتی» را به «امروزنا»‌ ممنوع اعلام می‌کنم و با توسعه‌دهندگانی که این هنجار را زیرپای می‌گذارند، برخورد جدی می‌نمایم.

من و رسانه‌های تحت مسئولیت من بار دیگر در کنار مردم ایران هستیم و به خواسته‌های آنان اهمیت می‌دهیم. ما در جامعه جهانی، مردم ایران را امیدوارتر می‌کنیم و در تلاشیم که در کنار آنان آینده‌ای زیبا و آزاد از برای آنان بیافرینیم. این کوشش پابرجاست و حامیان تروریسم در خاورمیانه را بیش از پیش ناامید می‌کنیم.

به امید استقرار آزادی و دموکراسی در کشور ایران
توسعه‌دهنده بنیاد مجازی «سی‌سی‌جی میان‌ملیتی»: «مهدی فارسی»

مهدی فارسی گفت...

درود بر میلاد، وقت شما بخیر.

مجموعه دیدگاه‌های تحلیلی مرا با عنوان «تلویزیون‌های حرفه‌ای فارسی»، می‌توانید از «سی‌سی‌جی دیدگاه» و نشانی زیر دنبال کنید و یا بر روی وبنوشت خبری خود «فقط با ذکر منبع» منتشر کنید تا کاربران شما نیز به صورت رایگان آن‌ها را مطالعه نمایند:

http://2.ccgint.net/vp/index.php?content=sub&subject=تلویزیون‌های%20حرفه‌ای%20فارسی#set

هرگونه پیشنهاد، انتقاد و پیام سازنده خود را می‌توانید ازطریق «سی‌سی‌جی دیدگاه» به نشانی http://2.ccgint.net/vp ارسال کنید.

با سپاس / توسعه‌دهنده بنیاد مجازی «سی‌سی‌جی میان‌ملیتی»: «مهدی فارسی»

میلاد1 گفت...

هموطن ناشناس گرامی درود بر شما.تلویزیون کانال یک با صدا و تصویر در ماهواره هاتبرد در حال حاضر در حال پخش می باشد.اگر هنوز صدای تلویزیون کانال یک را ندارید یکبار تلویزیون کانال یک را از روی رسیورتان حذف کنید و دوباره فرکانس 11179 را سرچ کنید.با سپاس

میلاد1 گفت...

آقای مهدی پارسی درود بر شما.امیدوارم حالتان خوب باشد.به دلیل اینکه شما در وبسایت تان از پرچم حکومت اشغالگر جمهوری کثیف اسلامی به عنوان "پرچم ایران" استفاده کردید،مقاله هایتان را در وبسایت ملی ستلایت نیوز قرار نمی دهم چون پرچم جمهوری کثیف اسلامی پرچم جمهوری ننگین اسلامی می باشد و ربطی به ایران عزیزمان ندارد.پرچم ملی ایران پرچم 3رنگ شیروخورشید نشان است که نماد تک تک ایرانیان با هر باور و عقیده ای می باشد.وبسایت ملی ستلایت نیوز متعلق به تک تک ایرانیان مخالف حکومت ضد ایرانی جمهوری کثیف اسلامی می باشد.آقای مهدی پارسی هرگاه پرچم جمهوری کثیف اسلامی را از وبسایت خود حذف کردید و پرچم ملی ایران یعنی پرچم 3رنگ شیروخورشید نشان ایران را در وبسایتان قرار دادید صد در صد مقالات شما در ملی ستلایت نیوز قرار داده خواهد شد.با سپاس

mehrdadsa گفت...

درود میلاد جان
میلاد امکانش هست این بنر رو واسه 2 3 روز
سوتون سمت چپ .اخر اخر وبت بزاری؟
http://profile.ak.fbcdn.net/hprofile-ak-snc4/373291_143045805769480_275118460_n.jpg

اگه تونستی به این آدرس لینک کن:
http://www.facebook.com/persiansatnews

من همیشه پست هاتو تو پیج اشتراک گزاری میکنما.تشکر

میلاد سایت آزادگی هم لینک بزار خوب کلیک میخوره آ.

Goldman2010 گفت...

چرا خبر مربوط به تلویزیون من و تو فاقد بخش نظر سنجی بود؟

مهدی فارسی گفت...

درود به نویسنده محترم وبنوشت خبری «اخبار ماهواره ملی» میلاد، وقت شما بخیر.

از نظر بنیاد مجازی «سی‌سی‌جی میان‌ملیتی»، پرچم رسمی ایران، پرچمی است که همینک در سازمان ملل متحد (United Nation) به اهتزاز درآمده است. این قرارداد، ارتباطی با مخالفت یا موافقت کاربران ایرانی ندارد و یک قرارداد بین‌المللی و استاندارد است که همه رسانه‌های بین‌المللی از جمله «سی‌سی‌جی میان‌ملیتی» موظف به بکارگیری و رعایت آن هستند.

بدیهی است هر پرچمی که در سازمان ملل متحد و سازمان‌های مربوطه به عنوان «پرچم ملی ایران» شناخته شود، از دیدگاه بنیاد مجازی «سی‌سی‌جی میان‌ملیتی» اعتبار دارد.

با سپاس از توجه شما،
توسعه‌دهنده بنیاد مجازی «سی‌سی‌جی میان‌ملیتی»: مهدی فارسی

میلاد1 گفت...

درود بر همه عزیزان.امیدوارم حالتان خوب باشد.

mehrdadsa گرامی درود بیکران به شما دوست خوبم.امیدوارم حالتان خوب باشد.خسته نباشید.ملی ستلایت نیوز فقط در قسمت پیوندها به تبادل لینک با دیگر وبسایت ها و وبلاگ ها می پردازد.دوست خوبم همانطوریکه میدانید من در ایران هستم به همین دلیل نمی توانم هزینه دامین ها و مسائل دیگر ملی ستلایت نیوز را پرداخت کنم.به همین دلیل عزیزانی که هزینه های ملی ستلایت نیوز را پرداخت می کنند و به نوعی می توان گفت اسپانسر ملی ستلایت نیوز هستند به منظور سپاسگزاری لوگو وبلاگ یا وبسایت یا صفحه مورد علاقه شان را در قسمت پشتیبانان ملی ستلایت نیوز قرار می دهم.دوست خوبم من لوگو وبلاگ خودم را حتی در ملی ستلایت نیوز نگذاشتم چون همانطوریکه گفتم آن قسمت فقط برای پشتیبانان وبسایت است.mehrdadsa گرامی ملی ستلایت نیوز چون بزودی قرار است آگهی اش را به یک رسانه پر بیننده بدهد به همین دلیل از چند تن از میهن پرستان درخواست کردم که هزینه آگهی دادن ملی ستلایت نیوز به آن رسانه پر بیننده را تامین کنند و بعد به آن رسانه آگهی ملی ستلایت نیوز را بدهند.فعلا بیشر از این نمی توانم حرفی بزنم.بزودی همه چیز را اعلام می کنم.بازم به تک تک یاران ملی ستلایت نیوز مژده می دهم که بزودی بازدیدکنندگان این رسانه اینترنتی چند برابر خواهد شد و خیلی از عزیزانی که با ملی ستلایت نیوز آشنا نیستند از آدرس وبسایت ملی ستلایت نیوز با اطلاع خواهند شد.mehrdadsa گرامی ملی ستلایت نیوز متعلق به تک تک ایرانیان آزادیخواه مخالف حکومت اشغالگر جمهوری کثیف اسلامی می باشد.دوست نازنینم از شما یک ایران سپاسگزارم که همیشه لینک ملی ستلایت نیوز را اشتراک گذاری کردید.لطفا باز هم به منظور حمایت از ملی ستلایت نیوز آدرس و مطالب ملی ستلایت نیوز را اشتراک گذاری فرمایید.با یک دنیا احترام.با سپاس فراوان

Goldman2010گرامی درود بر شما.اگر منظورتان قسمت نظرات و کامنت ها می باشد،دوست خوبم در ملی ستلایت نیوز هر 3 مطلب یا 4 مطلب (یک مطلب)قسمت نظرات دارد و عزیزان می توانند در آن قسمت نظرات هر سخنی یا نظری دارند آزادانه بیان کنند راجع به دیگر مطالب وبسایت یا هر موضوع دیگری که مد نظرشان است.Goldman2010عزیز اینگونه خوانندگان نازنین ملی ستلایت نیوز به راحتی می توانند نظرات دیگر عزیزان را به راحتی دنبال کنند.با سپاس فراوان از شما

آقای مهدی پارسی عزیز درود بر شما.با احترام فراوان برای شخص شما، با نظر شما دوست گرامی صد در صد مخالف هستم.

از نظر من پرچم ملی 3رنگ شیروخورشید ایران پرچم ملی تک تک ایرانیان با هر عقیده و باوری می باشد.با سپاس

میلاد1 گفت...

***هفتم آبان ماه،روز جهانی کوروش بزرگ و روز ملی پدران ایرانی***

هفتم آبان ماه روز بزرگداشت بنیانگذار حقوق بشر ، پدر ایران زمین، شهریار ایران کوروش بزرگ را به تک تک ایرانیان شادباش می گویم،همچنین هفتم آبان ماه روز ملی پدر (روز جهانی کوروش بزرگ پدر ایران زمین) را به تک تک پدران نازنین ایرانی شادباش می گویم.

به امید آزادی ایران

تا آخرین نفس ما فرزندان کوروش بزرگ هستیم و برای رهایی ایرانمان می جنگیم

ناشناس گفت...

دوستان گرامی همه باید با ایمیل زدن و رفتن به صفحه فیسبوک صدای آمریکا از این شبکه بخواهیم روی یوتلست و هاتبرد برود چون در حال حاضر نایلست در ایران پوشش ندارد و عربست هم پارازیت شدید دارد و تل استار 12 و آسیاست 3 اس هم در ایران مخاطب ندارد پس بهترین ماهواره برای پخش یوتلست و هاتبرد هستند

ناشناس گفت...

سلام من صدای آمریکا را توی یزد روی نایلست داشتم البته با استفاده از قیچی که الان قطع شده ؛اگر دیش جدا برای نایلست بگذارم میتونم صدای آمریکا را داشته باشم یا نه؟

mehrdadsa گفت...

نه.بهتره عرب بزاری
کافی هست به بیم آتلانتیک توجه کنی

http://ir55.flysat.com/abird7-beam.php

میلاد1 گفت...

هرگز نخواب کوروش
دارا جهان ندارد
سارا زبان ندارد
رستم در این هیاهو
گرز گران ندارد
روز وداع خورشید
زاینده رود خشکید
زیرا دل سپاهان
نقش جهان ندارد
برنام پارس دریا
نامی دگر نهادند
گویی که آرش ما
تیر و کمان ندارد
دریای مازنی ها
بر کام دیگران شد
دارا کجای کاری؟!
دزدان سرزمینت
بر بیستون نویسند
اینجا خدا ندارد!
هرگز نخواب کوروش
ای مهر آریایی
بی نام تو وطن نیز
نام و نشان ندارد

میلاد1 گفت...

هموطن گرامی از یزد درود بر شما.امیدوارم حالتان خوب باشد.بهترین راه صحبت شما نازنین با نصاب ماهواره تان می باشد.از نصاب ماهواره تان راجع به پوشش جدید ماهواره نایلست سوال کنید.اگر نایلست هنوزم در یزد بیم دارد با یک دیش جداگانه ماهواره نایلست را دریافت کنید.در غیر این صورت می توانید ماهواره بدر(عربست) را دریافت کنید.با سپاس

ناشناس گفت...

Dorod shenidam gharareh dolate japan ye canale parsi zaban rah andazi kone lotfan bishtar tozih bedid.va inke rajebe porojehaye bozorgi mese trt persian,france 24 persian va... Sohbat konid

ناشناس گفت...

darim be samti mirim ke tedade shabakehai ke az tarafe company haye azame khareji be zabane parsi rahandazi mikonan rOZ BE ROZ DARE BISHTAR MISHE.MESE MBC PERSIA,BBC PARSI,EURONEWS PARSI VA...LOTFAN RAJEBE INCHENIN SHABAKEHAI KE GHARARE BIYAN MATLAB BENEVISID.

ناشناس گفت...

Dostan khaheshan hamaton be facebook va site nat geo farsi berid va payam bezarid ta freq zaife in shabakaro avaz koNan.ba tashakor

ناشناس گفت...

نایلست تو مشهد قابل دریافت هست ولی فرکانسهای آتلانتیک برد 7 تو مشهد قابل دریافت نیست

مهدی فارسی گفت...

درود به میلاد و کاربران محترم شما، وقت شما بخیر.

به زودی «پرچم شیر و خورشید نشان ایران» به همراه سایر پرچم‌های مشهور جهان در بنیاد مجازی «سی‌سی‌جی میان‌ملیتی» اضافه خواهد شد و کاربران می‌توانند برای فعالیت‌هایشان در محصولات ما، یکی از این پرچم‌ها را انتخاب کنند.

«سی‌سی‌جی میان‌ملیتی» پشتیبان نیروهای آزادیخواه در سرتاسر سیاره بوده، هست و خواهد بود. این بنیاد با استناد به سیاست‌های بین‌المللی برای گسترش آزادی، دانش و دموکراسی در سرزمین‌های فارسی از جمله «افغانستان»، «ایران» و «تاجیکستان» از طریق شبکه جهانی اینترنت تلاش می‌کند.

تلاش می‌شود تا قوانین بنیاد مجازی «سی‌سی‌جی میان‌ملیتی» با قوانین فدرال ایالات متحده آمریکا تطبیق داده شود. بنابراین مطابق با پیشنهادهای متحدین ما در «اسرائیل»‌ و «ایالات متحده»، سیاست‌های ما در خصوص کشور ایران همیشه در حال بازبینی هستند.

بنا بر قوانین فدرال ایالات متحده آمریکا، انتشار اطلاعات «سازمان مجاهدین خلق ایران» در بنیاد مجازی «سی‌سی‌جی میان‌ملیتی» ممنوع اعلام شده است. زیرا سازمان نامبرده در فهرست تروریستی ایالات متحده قرار دارد.

آنچه در پیش خواندید، سیاست‌های رسمی بنیاد مجازی «سی‌سی‌جی میان‌ملیتی» بیان می‌کند.

توسعه‌دهنده بنیاد مجازی «سی‌سی‌جی میان‌ملیتی»: مهدی فارسی

مهدی فارسی گفت...

جامعه فارسی رادیو-تلویزیون
Broadcasting Persian Community

http://bpc.webfather.me

جامعه فارسی رادیو-تلویزیون (به انگلیسی Broadcasting Persian Community) و به اختصار «بی پی سی» (BPC) به نشانی bpc.webfather.me، شبکه اجتماعی توسعه‌دهندگان وبگا‌ه‌های خبری و مرجع رادیو و تلویزیون بر سکوی اینترنت است. مالکیت مادی این شبکه اجتماعی متعلق به «رسانه‌های وب‌پدر» (WebFather Medias) است و به وسیله جمعی از توسعه‌دهندگان فارسی‌زبان مستقل مدیریت می‌شود. «جامعه فارسی رادیو-تلویزیون» به زودی راه‌اندازی خواهد شد.

از کلیه توسعه‌دهندگان وبگاه‌های خبری و مرجع رادیو-تلویزیون دعوت به عمل می‌آید تا از طریق شناسه captain_1980 در سامانه یاهو، آمادگی خود را جهت پیوستن به «جامعه فارسی رادیو-تلویزیون» اعلام کنند.

انتشار چه نوع اطلاعاتی در «بی پی سی» ممنوع است؟

۱. انتشار اطلاعات مربوط به شبکه‌های تلویزیونی و رادیویی متعلق یا وابسته به «جمهوری اسلامی ایران» در «بی پی سی» ممنوع است.

۲. انتشار اطلاعات مربوط به شبکه‌های تلویزیونی و رادیویی متعلق یا وابسته به «جمهوری عربی سوریه» در «بی پی سی» ممنوع است.

۳. انتشار اطلاعات مربوط به شبکه‌های تلویزیونی و رادیویی متعلق یا وابسته به «سازمان مجاهدین خلق ایران» تا مادامی که این سازمان در فهرست تروریستی ایالات متحده قرار دارد، در «بی پی سی» ممنوع است.

میلاد1 گفت...

هموطن ناشناس گرامی درود بر شما.ملی ستلایت نیوز از اخباری که منابع مطمئن آن را تایید نکرده باشند و خبر در حد یک شایعه باشد آن خبر را اعلام نمی کند.هموطن خوبم در حال حاضر هیچ خبری مبنی بر راه اندازی تلویزیون خبری فرانسه24 پارسی و ... نیست.هر خبری هر زمان باشد حتما اگر درست باشد از ملی ستلایت نیوز اعلام خواهد شد.از شما دوست خوبم سپاسگزارم

-----------------------------------------

آقای مهدی پارسی عزیز درود بر شما.امیدوارم حالتان خوب باشد.خوشحالم که بالاخره در وبسایت تان پرچم ملی ایران یعنی پرچم شیروخورشید نشان قرار می گیرد.با قرار گرفتن پرچم ملی ایرانیان(پرچم3رنگ شیروخورشید ایران) صد در صد مقالات شما در ملی ستلایت نیوز قرار خواهد گرفت.به شرط اینکه بار دیگر به خاطر خبرگزاری حکومتی امروز پرچم شیروخورشید را از وبسایت تان حذف نکنید.

آقای مهدی پارسی عزیز یادتان هم نرود پرچم جمهوری ننگین اسلامی با نشان عربی"الله" پرچم کشور ایران و مردم ایران نیست ،پرچم رسمی حکومت دیکتاتوری و چپاولگر جمهوری ننگین اسلامی است.


پرچم مردم و کشور ایران پرچم 3رنگ شیروخورشید است.پرچم شیروخورشید ایران متعلق به تک تک ایرانیان با هر باور و عقیده ای می باشد.

میلاد1 گفت...

***نهم آبان ماه زادروز شاهزاده رضا پهلوی را به تک تک عزیزان شادباش می گویم***

زنده باد شاهزاده رضاپهلوی نازنین

ناشناس گفت...

Age mishe rajebe shabakeye "wns" sohbat konid.freq11317 hotbird

میلاد1 گفت...

هموطن ناشناس گرامی درود بر شما.تیزر تبلیغاتی که با نام WNS به زبان های مختلف دنیا از جمله پارسی از فرکانس 11317 ماهواره هاتبرد9 در حال پخش می باشد متعلق به کمپانی ستلایت است برای جذب شبکه های تلویزیونی تازه تاسیس که به ترانسپاندر 11317ماهواره هاتبرد9 بپیوندند.با سپاس

ناشناس گفت...

درود.من از شما مديريت محترم سايت ملي ستلايت و بقيه دوستان و ايرانيان عزيز ميخواهم به شبكه national geographic persian ‎‏ و mbc persia مكاتبه كنند و بخواهند كه اين دو شبكه به روي هاتبرد يا يوتلست بيايند.اين دست شبكه ها مايه افتخار جامعه ايرانيست و بايد بر روي فركانس قوي و ماهواره بر بيننده اي مثل هاتبرد يا يوتلست بيايند_همينطور صداي آمريكا كه شبكه خوبيست_دوستان ما بايد به سمت شبكه هاي حرفه اي برويم باور كنيد هر جه تعداد اين دست شبكه ها بيشتر شود از تعداد شبكه هاي بي كيفيتي مثل شبخيز و اميرقاسمي كاسته خواهد شد زيرا توان رقابت ندارند و بعد از آمدن اين شبكه ها وقت آن ميرسد كه كيفيت hd ‎‏ شود كه دور از ذهن نيست

Farzam گفت...

درود میلاد نازنینم
یه دنیا مرسی که تارنمای من سر زدی.
ممنون عزیزم
همیشه کارت عالیه میلاد نازنینم

میلاد1 گفت...

درود بر همه یاران ملی ستلایت نیوز.امیدوارم حالتان خوب باشد.

هموطن ناشناس گرامی درود بیکران بر شما.هموطن خوبم تلویزیون MBC Persia و تلویزیون پارسی نشنال جئوگرافیک به دلیل اینکه بصورت رایگان برنامه هایشان را برای بینندگان پخش می کنند نمی توانند در ماهواره هاتبرد پخش شوند چون آن موقع با مشکلات زیادی برای پخش برنامه هایشان که از کمپانی های بزرگ خریداری کرده اند و تابع قوانین کپی رایت می باشد بر میخورند.تلویزیون MBC Persia در ماهواره آتلانتیک برد7(نایلست) و بدر(عربست)به پخش برنامه هایش ادامه خواهد داد.اگر اکثریت بینندگان تلویزیون نشنال جئوگرافیک پارسی از طریق ایمیل و صفحه فیسبوک رسمی شان ازشان درخواست کنند که از طریق یکی دیگر از فرکانس های قوی ماهواره یوتلست دبلیو3آ بر روی ایر برود صد در صد این اتفاق خواهد افتاد.

------------------------------------------

Farzam نازنین درود بیکران بر شما.یک ایران از مهر همیشگی ات به من و ملی ستلایت نیوز سپاسگزارم.فرزام جان افتخار می کنم که شما نازنین را می شناسم.تا آخرین نفس ماهستیم

daash aakol گفت...

با سلام

رسیور اینجانب k9k9 full hd میباشد

از دیگرانی هم با رسیور های گوناگون سوال کردم

و متوجه نشدم که چرا صدای این شبکه کانال یک دچار اشکال است

رسیور استرانگ 4622 xii تنها رسیوری بود که تقریبا صدا را واضح داد.

راهنمایی بفرمایید

daash aakol گفت...

با سلام

رسیور اینجانب k9k9 full hd میباشد

از دیگرانی هم با رسیور های گوناگون سوال کردم

و متوجه نشدم که چرا صدای این شبکه کانال یک دچار اشکال است

رسیور استرانگ 4622 xii تنها رسیوری بود که تقریبا صدا را واضح داد.

راهنمایی بفرمایید

میلاد1 گفت...

daash aakol گرامی درود بر شما.امیدوارم حالتان خوب باشد.هموطن عزیز تلویزیون کانال یک را یکبار از روی رسیورتان حذف کنید و دوباره فرکانس 11179 را سرچ کنید.اگر بازم مشکل صدا داشتید دکمه Audio را بزنید روی ریموت کنترل رسیورتان.مثلا باند چپ باند راست باند وسط.به احتمال زیاد مشکلتان رفع خواهد شد.با سپاس

میلاد1 گفت...

daash aakol عزیز اگر مشکل تان رفع نشد بفرمایید AUDIO PID و VIDIO PID تلویزیون کانال یک را به شما گرامی بدهم که با وارد کردن مشخصات دستی تلویزیون کانال یک به راحتی بتوانید صدا و تصویر این رسانه مبارز را به راحتی دیدن فرمایید

ناشناس گفت...

دوستان گرامی داخل ایران آیا شبکه صدای آمریکا را از نایلست آتلانتیک برد 7 فرکانس 11355 تماشا می کنید یا خیر و اصلا این فرکانس در ایران سیگنال دارد یا خیر بقیه فرکانسهای آتلانتیک برد 7 چی؟ اصلا آتلانتیک برد 7 در ایران بیم دارد یا خیر؟ به مسئولان صدای آمریکا بگویید روی یوتلست برنامه پخش کنند

ناشناس گفت...

Dorod.aya rts1 ke ye shabakeye afrighaiye(goya senegaliye) zirnevise persian dare?!

ناشناس گفت...

Al Masalaton!aya gem radio,cartoon va fashion miyan?!aya unicourn miyad?!aya nitv aghaye atabay miyad?va dahha porseshe digar!inam vase in az shoma miporsam chon dasti bar atash darid va az halo roze in tv ha ba khabarid.begid age vaghean porojei gharare biyad lotfan begid.mer30 az zahamati ke baraye erteghaye jameeye rasaneiye iran mikeshid.payande va sarboland bashid.zendeh bad irane azad

ناشناس گفت...

khabare FORI.........
Breaking News

Negin Tv be tore rasmi elam kard hamzaman 2 television rahandazi mikone yeki NEGIN TV entertaiment va yeki NEGIN News TV

barnamehaye hardo hamzaman az 11 november rahandazi mishe. lotfan elam konid:
http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/385209_302170533128539_182216685123925_1307669_36114498_n.jpg

میلاد1 گفت...

درود بر همه عزیزان.امیدوارم حالتان خوب باشد.

دوست عزیزی که درباره ماهواره آتلانتیک برد7(نایلست) پرسیدید.ماهواره آتلانتیک برد7(نایلست) در بعضی از شهر های ایران به راحتی قابل دریافت است و در بعضی از شهرهای ایران هم به سختی دریافت می شود.تلویزیون پارسی صدای آمریکا باید از طریق ماهواره یوتلست W3A هم بر روی ایر برود تا در ایران مردم به راحتی بتوانند برنامه هایش را دنبال کنند

هموطن ناشناس عزیز درود.تلویزیون RTS1 که در ماهواره یوتلستW3A پخش می شود زیر نویس پارسی یا زبان پارسی ندارد و برنامه هایش را به همان زبان سنگالی فقط پخش می کند.من همین الان هم چک کردم و بازم این تلویزیون داشت به زبان سنگالی بدون زیر نویس برنامه هایش را پخش می کرد.

دوست خوبم احتمالش هست که در آینده ای نه چندان دور کمپانی GEM تلویزیون جدیدی را راه اندازی کند و از طریق ماهواره هاتبرد بر روی ایر بفرستد ولی همانطوریکه گفتم فقط احتمالش است.خبر موثقی در این باره در حال حاضر وجود ندارد.چون کمپانی GEM برنامه های Gem Cartoon و GEM Fashion را از همان GEM Celassic در بعضی ساعات در ماهواره هاتبرد پخش می کند.


در مورد کمپانی یونیکورن که در صفحه ای در فیسبوک اعلام کرده تلویزیونی با نام"یونیکورن کارتون" برای پارسی زبانان راه اندازی خواهد کرد هم خبر درستی ندارم.چون فقط در فیسبوک این خبر اعلام شده است و برخی از وبسایت ها و بلاگ های اخبار ماهواره هم این خبر را به نقل از این صفحه فیسبوکی اعلام کردند.دوست خوبم باید کمی صبر کرد و دید آیا واقعا تلویزیون یونیکورن کارتون به زبان پارسی راه اندازی می شود یا فقط یک شوخی فیسبوکی بوده است.ولی احتمالش که یک تلویزیون پارسی زبان حرفه ای کارتون راه اندازی بشود دور از ذهن نیست.

در مورد NITV باید به شما دوست خوبم بگویم،جناب آقای ضیا آتابای نازنین تمام سعی خود را دارند می کنند که NITV را از طریق ماهواره ای برای ایران و اروپا و خاورمیانه بر روی ایر بفرستند ولی متاسفانه به دلیل هزینه سنگین ایرتایم ماهواره تا به حال موفق به این امر نشدند.NITV به دلیل عدم تامین هزینه ماهواره فعلا نتواسته است از طریق ماهواره در ایران و اروپا و خاورمیانه پخش شود.از طریق اینترنت از وبسایتwww.nitv.tv در سراسر جهان به راحتی می توانید برنامه های خوب تلویزیون ملی ایران(NITV) را دنبال کنید.همچنین گاهی اوقات تلویزیون پارس برنامه های NITV و برنامه های جناب آقای ضیاآتابای نازنین را در هاتبرد رله می کند.

دوست خوبم مطمئن باشید هر خبری راجع به هر تلویزیون پارسی زبانی اگر منبع اش معتبر باشد و من مطمئن باشم حتما حتما بر روی ملی ستلایت نیوز اعلام خواهم کرد.من اگر همانند دیگر وبلاگ ها و وبسایت اخبار تلویزیون هایی که قرار است بیایند را اعلام نمی کنم به دلیل اینکه به هیچ وجه دوست ندارم با احساسات شما نازنینان بازی کنم.اگر خبر موثق و معتبری باشد حتما اعلام می کنم.

هموطن خوبم در مورد تلویزیون نگین ،تلویزیون نگین در صفحه فیسبوک رسمی خود اعلام کرده است تا آخر آذرماه از طریق ماهواره هاتبرد با 2کیفیت معمولی وHD از طریق ماهواره هاتبرد برنامه هایش را صد ر صد بر روی ایر می فرستد.به احتمال قوی این رسانه پارسی زبان یک رسانه کاملا حرفه ای و پر قدرت خواهد بود.طی تحقیقاتی هم که من کردم تلویزیون نگین دقیقا اعلام کرده است تا آخر آذر ماه از طریق ماهواره هاتبرد بر روی ایر خواهد رفت و این خبر صد در صد درست است.هموطن عزیزم به محض اینکه تلویزیون نگین از طریق هاتبرد بر روی ایر برود صد در صد خبرش در ملی ستلایت نیوز قرار میگیرد.با سپاس از شما

ناشناس گفت...

تلویزیون نوروز که روی فرکانس 11355 آتلانتیک برد 7 پخش میشد از این فرکانس برداشته شد به احتمال زیاد متوجه شدند که دیگر آتلانتیک برد 7 در ایران پوشش ندارد و شاید می خواهند روی یوتلست بیایند اگر چنین شود باید سریعا به مسئولان صدای آمریکا هم بگوییم که مثل تلویزیون نوروز از فرکانس 11355 برود و روی یوتلست برنامه پخش کند