به ملی ستلایت نیوز خوش آمدید..........شما در ملی ستلایت نیوز به آخرین اخبار رسانه های پارسی زبان و جدید ترین فرکانس ماهواره ها دسترسی خواهید داشت...........در پایین هر مطلب در قسمت نظرات می توانید نظرات - خبرها - پشنهادات - انتقادات و پیام های خود را قرار دهید...........شما با دادن آدرس های ملی ستلایت نیوز به دیگران می توانید از این وبسایت حمایت کنید............ملی ستلایت نیوز از تمام رسانه های مبارز و آزادیخواه سیاسی حمایت می کند

۱۳۹۰ مهر ۲۹, جمعه

عملیات کماندویی حکومت سرکوبگر جمهوری اسلامی علیه ماهواره هم شکست خورد


وبسایت خبری ایران پرس نیوز به نقل از شهرزادنیوز نوشت:"با وجود اجرای طرح جمع‌آوری ماهواره ها، حتی با توسل به عملیات کماندویی نفرات "تیم های عملیات ویژه و گروگانگیری"، باز هم، طبق آمار اعلام شده، 84 درصد مردم از ماهواره استفاده می کنند و تنها 16 درصد از کسانی که دیش های شان ضبط شده، مجدداً آن را نصب نکرده اند".

به گفته کاظم جلالی، سحنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس اسلامی، 16 درصد از خانواده هایی که "مشتری ماهواره" بودند، دیگر این برنامه ها را تماشا نمی کنند؛ چون "پلیس، کاسه و کوزه ماهواره را در خانه‌آن ها به هم ریخته" است.

روزنامه شرق در ماه گذشته گزارشی را با اتکا به آمار مرکز افکارسنجی سازمان صدا و سیما حکومتی منتشر کرد که بر اساس آن 64 درصد مردم، یعنی بیش از45 میلیون نفر، برنامه هایی را می بینند که حکومت دیکتاتوری حاکم بر ایران ممنوع اعلام کرده است.

علت ترس مقامات از ماهواره را می توان در حرف های "ابراهیمی"، نماینده بیرجند در مجلس و رئیس سابق مرکز رسیدگی به امور مساجد، یافت که، به گزارش ایسنا، گفته بود: ماهواره و تلویزیون جای ارتباط با مسجد را پر کرده است.

کارشناسان علت اصلی گرایش مردم به ماهواره‌ها را، در کنار بی باوری به رسانه‌های حکومتی، "بی کیفیت بودن، تکراری بودن و قابل پیش بینی بودن" برنامه‌های سیمای حکومت سرکوبگر جمهوری اسلامی می دانند.

"توجه: این مطلب فاقد بخش نظرات می باشد لطفا برای ابراز نظر به مطلب قبلی مراجعه نمایید"