به ملی ستلایت نیوز خوش آمدید..........شما در ملی ستلایت نیوز به آخرین اخبار رسانه های پارسی زبان و جدید ترین فرکانس ماهواره ها دسترسی خواهید داشت...........در پایین هر مطلب در قسمت نظرات می توانید نظرات - خبرها - پشنهادات - انتقادات و پیام های خود را قرار دهید...........شما با دادن آدرس های ملی ستلایت نیوز به دیگران می توانید از این وبسایت حمایت کنید............ملی ستلایت نیوز از تمام رسانه های مبارز و آزادیخواه سیاسی حمایت می کند

۱۳۹۰ آبان ۶, جمعه

برنامه های ویژه تلویزیون من و تو1 به مناسبت هفتم آبان روز جهانی کوروش بزرگ


تلویزیون من و تو1 به مناسبت هفتم آبان ماه روز بزرگداشت بنیانگذار حقوق بشر و پدر ایران زمین "کوروش بزرگ " برنامه های ویژه ای را پخش خواهد کرد.
"تاریخ فراموش شده" نام یکی از برنامه های ویژه تلویزیون من و تو1 به مناسبت روز بزرگداشت کوروش بزرگ می باشد.این فیلم مستند، تاریخ ایران باستان را از آغاز سلسله هخامنشیان تا پایان ساسانیان دنبال می‌کند. داستان ها براساس اسناد تاریخی‌ موجود تصویر سازی شده اند و از انیمیشن برای بازنمایی وقایعی که از آنها تصاویری موجود نیست استفاده گشته است .در قسمت اول سلسله هخامنشیان را از زمان تاسیس دنبال می‌کند. شخصیت مرکزی کوروش بزرگ و فعالیت های این پادشاه بزرگ را به تصویر میکشد، همچنین سیستم اقتصادی و سیاسی و ارتش هخامنشیان را بررسی می کند.اولین قسمت فیلم مستند"تاریخ فراموش شده" شنبه هفتم آبان در ساعت 19:30 شب بوقت ایران از تلویزیون من و تو1 پخش خواهد شد.


همچنین فیلم مستند"آغاز یک امپراطوری:هخامنشیان - پارسیان" به مناسبت روز جهانی کوروش بزرگ،پدر ایران زمین از تلویزیون من و تو1 پخش خواهد شد.این فیلم مستند شنبه هفتم آبان در ساعت 11:00 شب بوقت ایران از تلویزیون من و تو1 پخش خواهد شد.

New Update:همچنین تلویزیون من تو 1 اعلام  کرده است برنامه ای با نام"هرگز نخواب کوروش" را پخش خواهد کرد.برنامه ی "هرگز نخواب کوروش" مستندی 60دقیقه ای می باشد در مورد جشن‌های ۲۵۰۰ ساله شاهنشاهی که در روز "کوروش بزرگ" از تلویزیون من و تو1 پخش خواهد شد. برنامه "هرگز نخواب کوروش"شنبه هفتم آبان در ساعت 10:00 شب بوقت ایران از تلویزیون من و تو1 پخش خواهد شد.

با سپاس از فرزام ایرانی نازنین

"توجه: این مطلب فاقد بخش نظرات می باشد لطفا برای ابراز نظر به مطلب قبلی مراجعه نمایید"