به ملی ستلایت نیوز خوش آمدید..........شما در ملی ستلایت نیوز به آخرین اخبار رسانه های پارسی زبان و جدید ترین فرکانس ماهواره ها دسترسی خواهید داشت...........در پایین هر مطلب در قسمت نظرات می توانید نظرات - خبرها - پشنهادات - انتقادات و پیام های خود را قرار دهید...........شما با دادن آدرس های ملی ستلایت نیوز به دیگران می توانید از این وبسایت حمایت کنید............ملی ستلایت نیوز از تمام رسانه های مبارز و آزادیخواه سیاسی حمایت می کند

۱۳۹۰ شهریور ۱۱, جمعه

یورش ماموران امنیتی حکومت سرکوبگر جمهوری اسلامی به منازل مردم برای جمع آوری ماهواره ها در شهر کامیاران ، بندر انزلی،آذربایجان شرقی


خبرگزاری هرانا گزارش داد:" نیروهای لباس شخصی به همراه نیروهای انتظامی روز گذشته به تعدادی از منازل شهروندان کُرد در شهر کامیاران یورش برده و اقدام به جمع آوری آنتن‌های ماهواره ای کرده‌اند". بنابه اطلاع ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، یکشنبه مورخ ۶ شهریورماه ده‌ها تن از نیروهای لباس شخصی به همراه تعدادی از نیروهای انتظامی در محله اطراف بیمارستان سینا شهر کامیاران به منزل شهروندان کرد یورش برده و ضمن بی‌احترامی به ساکنین منازل اقدام به جمع آوری آنتن‌های ماهوره ایی کرده‌اند.لازم به ذکر است پیش‌تر نیز ده‌ها روستای تابعه شهر کامیاران نیز از سوی نیروهای لباس شخصی و نیروهای اداره اماکن محاصره شده بود و این نیرو‌ها با یورش به منازل ساکنین این روستا‌ها اقدام به جمع آوری آنتن های ماهواره ای کرده بودند.همچنین خبرگزاری هرانا  ظرف چند روز گذشته گزارش داده بود:"فرمانده انتظامی شهرستان بندر انزلی از کشف ۹۱۲ قطعه تجهیزات گیرنده ماهواره‌ای در این شهرستان خبر داد.در پی طرح سرکوبگرانه جمع آوری ماهواره ها و یورش به ساختمان‌ها و منازلی که به طور مشهود از تجهیزات گیرنده ماهواره استفاده می‌کردند، ۵۵۹ال ان بی، ۳۲۲ دیش و ۳۱ دستگاه رسیور کشف شد".خبرگزاری هرانا در همین حال می نویسد:"رئیس پلیس آذربایجان شرقی نیز اعلام کرد: بیش از ۱۱ هزار دیش ماهواره به همراه تجهیزات جانبی در سطح استان جمع آوری شد. وی افزود: از ابتدای اجرای این طرح تا کنون تعداد ۱۱ هزار و ۷۹۳ عدد دیش، ۹۶۶ دستگاه گیرنده به همراه تجهیزات جانبی در سطح استان جمع آوری شده است".
نکته قابل توجه اینجاست همزمان با گسترده شدن طرح جمع آوری ماهواره ها در شهرهای مختلف ایران توسط ماموران امنیتی حکومت سرکوبگر جمهوری اسلامی، دیش های جدیدی  با نام "سلف ست"وارد بازار ایران شده است.این دیش های جدید مستطیل شکل با رنگ سفید می باشند و در پشت پنجره قرار می گیرند.

با سپاس از k عزیز

ملی ستلایت نیوز را از نظرات خود بی بهره نگذارید

۲۴ نظر:

mohammad گفت...

آیا این دیشهای سلف ست در ایران قابل استفاده هستند و کسی هست که از این نوع دیشها استفاده کرده باشد و شبکه ای دریافت کرده باشد؟ من از نصابهای حرفه ای سوال کردم گفتند در ایران کارایی ندارند,البته من درمورد دریافت همزمان چندین شبکه از طریق این دیشها سوال کردم!

میلاد1 گفت...

*** خبر***

روز گذشته رژیم خونخوار جمهوری کثیف اسلامی با ارسال پارازیت بر روی ترانسپاندر 10720 ماهواره یوتلست W3A این ترانسپاندر را مورد حمله پارازیت قرار داد.پارازیت ها تا آنجایی ادامه داشت که کمپانی ستلایت مجبور به حذف تلویزیون پارسی بی بی سی برای چند ساعت شد.

در حال حاضر پارازیت ها قطع شده است و تلویزیون پارسی بی بی سی و دیگر رسانه های سیاسی پارسی زبان در حال پخش بدون اختلال بر روی ماهواره یوتلست W3A می باشند.

masoud گفت...

راست میگین بی بی سی از ماهواره حذف شد و فرکانس 10720 به کلی از یوتلست قطع شد.به نظر من با اینکه ماهواره یوتلست بسیار خوب است.اما بهتره که این ماهواره رو رها کنند(شبکه های سیاسی)

Hosein گفت...

با سلام
الان متاسفانه پارازیت در این فرکانس وجود دارد. علت این کارها چیست؟ خبری در ایران نیست.اینقدر اذیت کردن نمیدانم برای چیست؟

میلاد1 گفت...

درود دوستان نازنین.متاسفانه رژیم خونخوار جمهوری کثیف اسلامی بار دیگر با پارازیت شدید فرکانس 10720 ماهواره یوتلست دبلیو3آ را قطع کرد.

Hossein گرامی به نظر من این کار از سوی رژیم سرکوبگر جمهوری اسلامی 2دلیل دارد.

دلیل اول:فراخوان تجمع در شهرهای مختلف ایران برای اعتراض به سیاست های غلت جمهوری اسلامی در مورد دریاچه ارومیه که باعث خشک شدن این دریاچه شده است.

دلیل دوم:دعوت گروه عقاب ایران که در تلویزیون ایران آریایی هم برنامه دارد از مردم ایران برای خیزش سیل آسا در اول مهر ساعت 7بعد از ظهر.گروه عقاب ایران در فراخوانش از مردم خواسته است که به خیابان ها بیایند و همانند اعتراضات کشور های دیگر شب هم در خیابان ها بمانند.

میلاد1 گفت...

*** خبر فوری از ایران***

آخرین اخبار و گزارش ها از تظاهرات مردم ارومیه و تبریز وسایر شهر های ایران به خشک شدن دریاچه ارومیه

***درگیری بسیار شدید در تبریز و ارومیه میا مردم و نیروهای سرکوبگر امنیتی


بنا به گزارشات رسیده دقایقی قبل، کمی پس از ساعت 18 عصر شنبه 12 شهریور، تجمعات اعتراضی در شهر ارومیه آغاز گردیده است. حاضرین در خیابانهای عطایی و امام اولین اعتراضات را شروع نموده اند. میدان مرکز اورمیه هم اکنون در دست مردم می باشد. در تبریز نیز درگیری بسیار بسیار شدید مابین راسته کوچه و بازار محمدی رخ داده است. نیروهای یگان ویژه به ضرب و شتم شدید حاضرین اقدام نموده اند . میدان بهارستان تهران نیز جو شدید امنیتی برقرار است.


خبرگزاری هرانا – لحظاتی پیش مردم معترض دو شهر ارومیه و تبریز به خشک شدن دریاچه ارومیه بار دیگر به خیابان‌ها آمده و مطالبات خود را پیگیری کردند.

بنا به اطلاع گزارشگران هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، در پی این تجمعات نیروهای امنیتی که از صبح امروز به صورت آماده باش در سطح شهر ارومیه و تبریز حضور داشته‌اند با مردم معترض درگیر شدند.

بر اساس گزارش شاهدان عینی از ارومیه، خیابان‌های مطهری، طالقانی در اختیار نیروهای مردمی است و یک دستگاه موتور متعلق به نیروهای امنیتی به آتش کشیده شده است و درگیری‌هایی در خیابان عطایی نیز گزارش شده است.

هم چنین بر اساس گزارش دیگری تظاهرات مردم تبریز نیز آغاز شده است و صد‌ها تن از شهروندان این شهر به خیابان‌ها روانه شدند.

در گیری‌ها در بین "بازار محمدی" و "راسته کوچه" از سوی گزارشگران محلی گزارش شده است این درگیری‌ها به "قونقا باشی"، "باغ گلستان "و "ساعات قاباغی" کشیده شده است.

شاهدان عینی به گزارشگر هرانا گفتند نیروهای ضد شورش در هر دو شهر با پرتاپ گاز اشک آور و گلوله‌های پلاستیکی سعی در متفرق کردن جمعت دارند.

میلاد1 گفت...

***آخرین اخبار و گزارش ها از تظاهرات گسترده مردم ارومیه و تبریز به خشک شدن دریاچه ارومیه و درگیری بسیار شدید در خیابان ها از وبسایت پارس دیلی نیوز****

آغاز تظاهرات در تبریز و ارومیه

در پی اعلام فراخوان فعالان مدنی برای اعتراض به خشک شدن دریاچه ارومیه در روز شنبه 12- شهریور،سایت جنبش دانشجویی آذربایجان "آزوح" نوشت:با شروع توفانی اعتراضات تبریز نیروهای یگان ویژه اقدام به شلیک گلوله با مرمی پلاستیکی کرده اند. به گفته یکی از شرکت کنندگان تعداد معترضین در لحظات اولیه به بیش از ده هزار نفر در سه رهی امین و راسته کوچه می رسید. معترضین به سمت میدان ساعت در حال حرکتند. تعداد بسیار زیاد موتور سواران یگان ویژه و شلیک گاز اشک آور گزارش می شود.در ارومیه نیز ماموران انتظامی در مقابل سیل خروشان مردم در خیابانهای مطهری و طالقانی عقب نشینی کرده اند. درگیری میدان مرکز بسیار شدید می باشد.


18.55: در تبریز درگیری شدید مابین راسته کوچه و بازار محمدی رخ داده است. نیروهای یگان ویژه به ضرب و شتم شدید حاضرین اقدام نموده اند. در ارومیه نیز درگیری شدید در خیابانهای طالقانی و مطهری شدید گزارش می شود.


18.50: درشهرستان اهر مركز قاراداغ وضع از ساعت 5عصر كاملا امنيتي است و فعالان و مردم آماده حركت هستند. در این شهر ابراهیم نوری از فعالین آذربایجانی در پی حمله ی نیروهای امنیتی بازداشت شده است.


18.46: درگیری مردم در خیابانهای شهرام، بهار (قاپان قدیم)، زنجیر و طالقانی گزارش می شود. حضور مردم بسیار چشم گیر از هفته قبل است. در تبریز نیز تظاهرات عظیم چندین هزار نفری آغاز گردیده است.


18.25: دقایقی قبل هسته ی اولیه ی تظاهرات در شهر تبریز نیز بوجود آمد. حاضرین در بازار شهر تبریز در اعتراض به خشکانده شدن دریاچه ی ترومیه شعارهایی را سر می دهند. هنوز درگیری گزارش نشده است.


اما در ارومیه پس از آغاز تظاهرات کمی پس از ساعت 18 عصر شنبه 12 شهریور، حاضرین در خیابانهای عطایی و امام اولین اعتراضات را شروع نمودند و میدان مرکز اورمیه هم اکنون در دست مردم می باشد.


در پی این امر مردم در میدان مرکز و خیابان مطهری با نیروهای ضد شورش درگیر شده اند. گفته می شود چندین لاستیک آتش زده شده است. نیروها با شلیک گاز اشک آور به مردم حمله کرده و مردم نیز در حال سنگ پرانی می باشند.


صفحه فیس بوک آذربایجان نیز خبر های زیر را گزارش کرده است:


* با توجه به گزارشات رسیده :حرکت مردم تبریز از خیاباتن راسته کوچه به سمت میدان ساعت مرکز اصلی شهر برای تظاهرات .در این میان ماموزان ضد ملت بارها با درگیری و ممناعت باعث پراکنده شدن مردم شده اند ولی مردم همچنان با قرار قبلی خود را به میدان ساعت میرسانند .


*گزارشها حاکی است ماموران با دیدن موبایل و دوربین با ضبط این وسائل مانع از گرفتن فیلم میشوند* ارومیه: خیابانهای زنجیر و طالقانی شهرام ،بهار (قاپان قدیم)،پر از جمعیت شده و رفته رفته بر جمعیتشان افزوده میشود و همچنان رفته رفته جوانان خود را وارد خیابان میکنند


* تبریز: جمعیت به ده ها تن رسیده و خبرها حاکی از افزوده شدن جمعیت به خیابان راسته کوچه تبریز میدهد و همچنین افزوده شدن نبروهای ضد ملت


* با توجه به گزارشات رسیده از تهران فضای شدید امنتی حاکم در تهران خیابانها را شبیه حکومت نظامی کرده است .ترس حکومت از یک راهپیمایی مدنی تمام نیروهای امنیتی را سرازیر شهر و اللخصوص میدان بهارستان کرده است.جمعیت زیاد است ولی فعلا هیچ شعار یا تجمع اعتراضی صورت نگرفته است

درگیریهای شدیدی در خیابانها و میادین اصلی ارومیه

آخرین گزارشات رسیده از اورمیه نشان از مقاومت مردم این شهر دارد. با اینکه درگیریهای شدیدی در خیابانها و میادین اصلی این شهر رخ می دهد اما مردم میدان را خالی نمی کنند. هم اکنون مرکز اصلی شهر با حضور گسترده مردم آذربایجان روبرو است. درگیریهای شدید در خیابان عطایی ادامه دارد. موتور سیکلت نیروهای سرکوب گر در خیابان طالقانی (زنجیر) اورمیه به آتش کشیده شده است.


به گزارش خبرنگار اؤیرنجی از تبریز ، هم اکنون در مناطق قونقا باشی و باغ قاباغی درگیری شدید بین مردم و نیروهای امنیتی رخ داده است. با وجود شلیک گاز اشک آور و گلوله های پلاستیکی مردم تبریز در خیابانها و میادین اصلی به تظاهرات مسامت آمیز خود ادامه می دهند. منطقه باغ قاباغی به شهر جنگ زده تبدیل شده است. مردم به طرف میدان ساعت در حال حرکت هستند.

میلاد1 گفت...

ادامه:

ساعت 18:50 اخبار ارسالی شاهدان عینی از شهر تبریز به وبسایت اؤیرنجی حکایت از آن دارد که ما بین تظاهرات کنندگان و نیروهای امنیتی درگیری شده است. هم اکنون مابین راسته کوچه و بازار محمدی درگیری شدید رخ داده است. تظاهرات کنندگان شعارهای در حمایت از دریاچه اورمیه سر می دهند. از شهر اهر هم گزارش می شود که جو این شهر به شدت امنیتی است. صدها نیروی امنیتی در خیابانهای شهر خصوصا میدان پلیس راه مستقر شده اند. در اورمیه هم درگیری شدید در خیابانهای طالقانی و مطهری شدید گزارش می شود.


ساعت 18:45 گزارش شاهدان عینی از شهر اورمیه به وبسایت اؤیرنجی حکایت از آن دارد که تظاهرات از مرکز شهر و خیابان عطایی شروع شده است. نیروهای امنیتی با پرتاپ گاز اشک آور سعی در گراکنده کردن تظاهر کنندگان کرده اند. مردم هنوز در خیابانهای اورمیه شعار سر می دهند.


ساعت 18:30 گزارشات رسیده به وبسایت اؤیرنجی از شهر تبریز حاکی از آن است که تظاهرات عظیمی در این شهر شروع شده است. خبر های رسیده حاکی از تظاهرات 10 ها هزار نفری از شهر تبریز در راسته کوچه تبریز دارد. دیگر خیابانهای اصلی شهر تبریز هم پر از جمعیت گزارش می شود.


ساعت 18:38 تظاهرات و درگیری در شهر اورمیه به دیگر خیابانهای هم کشیده شده است. هم اکنون درگیری مردم در خیابانهای شهرام، بهار (قاپان قدیم)، زنجیر و طالقانی حضور مردم بسیار چشم گیر از هفته قبل گزارش می شود. بار دیگر تظاهرات مسالمت آمیز آذربایجانیها توسط نیروهای امنیتی ایران به خشونت کشیده می شود.


ساعت 18:33 گزارشات شاهدان عینی از شهر اورمیه حاکی از آن است که مردم در میدان مرکز و خیابان مطهری با نیروهای ضد شورش درگیر شده اند. گفته می شود چندین لاستیک آتش زده شده است . نیروها با شلیک اشک آور به مردم حمله کرده و مردم نیز در حال سنگ پرانی می باشند. اوضاع شهر شدیدا امنیتی است.


ساعت 18:20 گزارشات رسیده از اورمیه حاکی از آن است که کنترل میدان مرکزی اورمیه بدست مردم افتاده است. نیروهای امنیتی از ترس مردم اقدام به خالی کردن این میدان نموده اند. تظاهرات مسالمت آمیز ملت آذربایجان در شهر اورمیه کلید خورده است. هم اکنون هزاران آذربایجانی در خیابانهای اورمیه فریاد اورمو گؤلو جان وئریر مجلس اونون قتلینه فرمان وئریر سر می دهند. از دیگر شهرهای اذربایجان هم خبر می رسد که جو به شدت امنیتی است. اما حضور چشمگیر ملت آذربایجان در خیابانها بی نظیر است.


ساعت: 18:00


اؤیرنجی: بر اساس اخبار شاهدان عینی به وبسایت اؤیرنجی، ملت آذربایجان در اورمیه خیزش دوباره ای را علیه خشک شدن دریاچه اورمیه آغاز کردند. اخبار رسیده حاکی از آن است که قیام و تظاهرات در خیابانهای امام و عطایی شروع شده است. خیابانها پر از نیروههای امنیتی است.


ساعت 17:30


اؤیرنجی: در پی فراخوان از سوی فعالان ملی شهرهای مختلف آذربایجان از جمله فعالان حرکت ملی شهرستان اهر برای تظاهرات در روز شنبه ساعت 6 بعد از ظهر، فضای شهر اهر کاملا امنیتی بوده و تعدادی از این فعالان از سوی ماموران امنیتی به صورت تلفنی مورد تهدید قرار گرفته اند، چند دقیقه پیش نیز ابراهیم نوری فعال حرکت ملی توسط نیروهای امنیتی بازداشت شد.


بنا به اخبار رسیده تعداد زیادی نیروی امنیتی سوار بر موتور در کوچه های فرعی منتهی به میدان پلیس(قره باغ) مستقر گردیده اند و همچنین لباس شخصی نیز در میادین اصلی شهرستان اهر دیده می شود. ماموران امنیتی همچنین مانع خروج بعضی از فعالان ملی از خانه هایشان شدند و تا الان نیز تجمعی صورت نگرفته است.

میلاد1 گفت...

اخبار تظاهرات تبریز و ارومیه ،مجروح شدن چندین نفر در تبریز

مجروح شدن چندین نفر در تبریز


وبلاگ طرح نجات دریاچه اورمیه:صدای گلوله به صورت متوالی در خیابان فردوسی و سه راه امین شنیده میشودحضور موتور سواران یگان ویژه در سطح خیابانها؛ بسته شدن پل میانگذر ارومیه


"آزوح" :بر اساس گزارش های رسیده از اورمیه، موتورسواران یگان ویژه از ساعت 14 امروز در خیابان های امام عطایی، سرداران، مرکز و باکری مشغول گشت زنی هستند. در عین حال دو فروند هلی کوپتر نیز در آسمان خیابان های ذکر شده در حال گشت زنی و رصد شرایط می باشند.


از سوی دیگر از شب گذشته عبور و مرور از روی پل میانگذر دریاچه ی ارومیه به حالت تعلیق درآمده است. بسیاری از ماشینهای عبوری مجبور به بازگشت از این مسیر و عبور از راههای طولانی به مقصد ارومیه گشته اند. به نظر می رسد نیروهای امنیتی رژیم ایران با این امر در پی ایجاد مانع در ارتباط بین دو شهر و جلوگیری از اعتراضات آتی هستند.


قطع سیستم ارسال اس ام اس و موبایل در اورمیه؛ اخبار از تبریز و ارومیهفیس بوک آذربایجان:تبریز: گروهی از مردم به طرف استانداری حرکت میکنند و گروهی دیگر به طرف میدان ساعت و گروهی نیز در میدان قونقا هستند

برق منطقه آبرسان تبریز را برداشته اند و این منطقه مهم تبریز در خاموشی به سر میبرد

=======================

ارومیه:خبرهای ضد و نقیضی از آتش زدن موتورهای نیروهای ضد ملت خبر میرسد و افت شدید و بیسابقه اینترنت در ارومیه باعث کند شدن خبرهای دریافتی شده است

درگیری در خیابان طالقانی و نزدیکی های عطایی گزارش شده است.

حضور مردم نسبت به 5 شهریور در ارومیه به مراتب بیشتر شده است


تظاهرات در شهرهای ارومیه و تبریز

لحظاتی پیش مردم معترض دو شهر ارومیه و تبریز به خشک شدن دریاچه ارومیه بار دیگر به خیابان‌ها آمده و مطالبات خود را پیگیری کردند.


بنا به اطلاع گزارشگران هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، در پی این تجمعات نیروهای امنیتی که از صبح امروز به صورت آماده باش در سطح شهر ارومیه و تبریز حضور داشته‌اند با مردم معترض درگیر شدند.


بر اساس گزارش شاهدان عینی از ارومیه، خیابان‌های مطهری، طالقانی در اختیار نیروهای مردمی است و یک دستگاه موتور متعلق به نیروهای امنیتی به آتش کشیده شده است و درگیری‌هایی در خیابان عطایی نیز گزارش شده است.


هم چنین بر اساس گزارش دیگری تظاهرات مردم تبریز نیز آغاز شده است و صد‌ها تن از شهروندان این شهر به خیابان‌ها روانه شدند.


در گیری‌ها در بین بازار محمدی و راسته کوچه از سوی گزارشگران محلی گزارش شده است این درگیری‌ها به قونقا باشی، باغ گلستان و ساعات قابغی کشیده شده است.


شاهدان عینی به گزارشگر هرانا گفتند نیروهای ضد شورش در هر دو شهر با پرتاپ گاز اشک آور و گلوله‌های پلاستیکی سعی در متفرق کردن جمعت دارند.

میلاد1 گفت...

ادامه خبرها:

در تبریز صدای شلیک گلوله شنیده میشود

در تبریز صدای شلیک گلوله به صورت متوالی در خیابانهای فردوسی و سه راه امین شنیده میشود. برخی گزارشات حاکی از مجروح شدن چندین نفر در تبریز است. تعداد دستگیرشدگان زیاد گزارش شده است. تمام مغازه ها در منطقه ی راستا کوچه بسته و همه ی بازاریان به مردم ملحق شده اند.


"آزوح": تجمع اعتراضی در شهر اهر با یورش بسیار وحشیانه ی نیروهای سرکوبگر به زد و خورد کشیده شد. در این درگیریها تعدادی بازداشت شده اند که از این افراد می توان به ابراهیم نوری و علیرضا چنگیزی اشاره نمود.


در ارومیه درگیری شدید در میدان زنجیر ادامه دارد.


در تبریز نیز درگیری ها به مقابل استانداری آزربایجان شرقی و چهار راه شهناز تبریز کشیده شده است.


19.15: درگیری شدید در مقابل باغ گلستان تبریز و میدان قونقا گزارش می گردد. نیروهای یگان ویژه به شلیک گسترده ی گلوله های پلاستیکی و گاز اشک آور روی آورده اند.


در ارومیه نیز شاهدان عینی از شدت یافتن درگیریها خبر داده اند. یک دستگاه موتور نیروهای سرکوب گر در خیابان طالقانی(زنجیر) به آتش کشیده شده است. گزارش ها حاکی از حضور چندین برابری معترضین در ارومیه نسبت به هفته ی قبل است.


19.05: با شروع توفانی اعتراضات تبریز نیروهای یگان ویژه اقدام به شلیک گلوله با مرمی پلاستیکی کرده اند. به گفته یکی از شرکت کنندگان تعداد معترضین در لحظات اولیه به بیش از ده هزار نفر در سه رهی امین و راسته کوچه می رسید. معترضین به سمت میدان ساعت در حال حرکتند. تعداد بسیار زیاد موتور سواران یگان ویژه و شلیک گاز اشک آور گزارش می شود.در ارومیه نیز ماموران انتظامی در مقابل سیل خروشان مردم در خیابانهای مطهری و طالقانی عقب نشینی کرده اند. درگیری میدان مرکز بسیار شدید می باشد

"در اورمیه یک جنگ تمام عیار در جریان است"

در خیابان بعثت و میدان بازارباش اورمیه یک جنگ تمام عیار در جریان است. شاهدان عینی درگیری ها را وحشتناک توصیف می کنند. در عین حال درگیری های شدید در خیابانهای زنجیر، مرکز، منتظری، دروازه مهاباد، مدنی، گول اوستی و عطایی مجددا آغاز شده است.


به گزارش "آزوح" ،گزارشات حاکی از بازداشت صدها نفر در جریان درگیریهاست. به نظر می رسد برنامه امروز نیروها بازداشت گسترده مردم است.


در تبریز نیز از داخل استانداری آذربایجان شرقی صدای شلیک گلوله به گوش می رسد. امکان دارد نیروهای امنیتی داخل استانداری از گلوله هایی غیر پلاستیکی نیز استفاده نمایند. هم اکنون نیروهای یگان ویژه با گاز اشک آور و باتوم به مردم در خیابان راسته کوچه حمله کرده و سعی در متفرق کردن آنها دارند. در اطراف خیابان دارایی و مقابل استانداری نیز مردم با بسیجیها و سپاه درگیر شده‌اند. از سمت سه راه امین و خیابان فردوسی صداهای مکرر شلیک گلوله به گوش می رسد.

میلاد1 گفت...

ادامه خبرها:

اخبار تظاهرات مردم آذربایجان در حمایت از دریاچه ارومیه،درگیری شدید...

براساس گزارش شاهدان عینی در تبریز، در خیابان های مرکزی شهر نیروهای رژیم اعم از لباس شخصی، بسیجی و ضد شورش با وحشیتی بی سابقه در طول سی سال گذشته، در حال حمله به مردم هستند. حتی کودکان بی دفاع تبریزی نیز به شدت مورد ضرب و شتم ماموران قرار گرفته اند. شدت قیام در بخشهای مرکزی شهر تبریز، تمام شهر را ملتهب کرده است به دلیل شدت و سرعت قیام در بخشهای مرکزی شهر تبریز، سراسر شهر دچار التهاب گسترده ای شده و مردم در دفاع از جان و ناموس خود در حال سرازیر شدن به خیابانها در محلات دیگر هستند.


گزارشات ارسالی خبرنگار اؤیرنجی ار شهر تبریز حاکی از آن است که درگیریها به کوچه های اطراف خیابانهای استانداری، آبرسان وشهناز هم کشیده شده است. نیروهای ضد ملت با حمله به زنان و کودکان آنان را از خیابانها جمع کرده و در داخل پاساژهای مولوی و شمس زندانی کرد.

گسترش تظاهرات در ارومیه به سایر مناطق/ بازداشت گسترده شهروندان

با آغاز درگیری‌ها در شهر ارومیه بین مردم و نیروهای ضد شورش بازداشت‌های گسترده‌ای از سوی این نیرو‌ها انجام گرفته است.


بنا به اطلاع گزارشگران هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، بر اثر درگیری‌ها و پراکنده شدن جمعیت، این تظاهرات به سایر نقاط شهر ارومیه کشیده شد و بر این اساس خیابان‌های طالقانی، منتظری، خیابان عسگرآبادی،بازارباش، دروازه زنجیر، مدنی، میدان گول اوستی شاهد درگیری مردم با نیروهای انتظامی و امنیتی بوده است.


در این بین بر اساس گزارش شاهدان عینی ده‌ها تن از شهروندان به صورت جمعی بازداشت شده‌اند.


در تبریز اما هم اکنون نیروهای یگان ویژه با گاز اشک آور و بانوم به مردم در خیابان راسته کوچه حمله کرده و سعی در متفرق کردن آن‌ها دارند در اطراف خیابان دارایی و مقابل استانداری نیز مردم با نیروهای شبه نظامی بسیج و سپاه درگیر شده‌اند.


بر اساس گزارش شاهدان از سوی سه راه امین و خیابان فردوسی صداهای مکرر شلیک گلوله (گلوله پلاستیکی) به گوش می‌رسد.


تا این لحظه گزارشی از بازداشت‌های احتمالی در تبریز مخابره نشده است.

میلاد1 گفت...

ادامه اخبار:

ساختمان استانداری آذربایجان غربی به محاصره مردم در آمده است

از اورمیه خبر می رسد که ساختمان استانداری آذربایجان غربی در این شهر به محاصره مردم در آمده است. درگیری ها به میدان ایالت و پنجراه این شهر کشیده شده است. هم اکنون تنها راه ارتباطی استانداری با بیرون لشکر 64 اورمیه که پشت استانداری قرار دارد، می باشد. درگیری در بیشتر نقاط شهر اورمیه با شدت تمام ادامه دارد.


به گزارش "آزوح" ، در تبریز نیز گزارشات ریسده حاکی از به آتش کشیده شدن موتورهای نیروهای بسیج در خیابان تربیت است. بیش از 15 نفر در این منطقه دستگیر شده است. مردم با دادن شعارها حضوری گسترده در خیابانها و میادین اصلی دارند.

گزارش‌ها از بروز ناآرامی در تبریز و ارومیه حکایت دارد

بی بی سی:گزارش منابع خبری فعالان قومی و حقوق بشر و گفته های شاهدان عینی از بروز درگیری میان معترضان به خشک شدن دریاچه ارومیه با پلیس در شهرهای تبریز و ارومیه حکایت دارد.


هرانا، خبرگزاری مجموعه حقوق بشر ایران، نوشته است که مأموران امنیتی و پلیس ضد شورش در این دو شهر با تجمع معترضان برخورد کرده و عده ای از آنها را بازداشت کرده اند.


چند شاهد عینی در تبریز و ارومیه هم به بی‌بی‌سی گفتند که شاهد درگیری میان دو طرف بوده اند.

میلاد1 گفت...

تخریب اموال عمومی در حمله نیروهای امنیتی به بازار ارومیه

نیروهای ضد شورش و امنیتی در یورش به بازار سرپوشیده خیابان موسوم به امام اقدام به تخریب اموال عمومی کرده‌اند این در حالی است که بازار به دلیل تظاهرات پیش‌تر بسته شده بود.


بنا به اطلاع گزارشگران هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، این نیرو‌ها در اقدامی هدفمند وارد بازار سرپوشیده شده و به تخریب اموال عمومی دست زده‌اند.


این در حالی است که بهانه‌ای برای حضور این نیرو‌ها در بازار وجود نداشته و بازار مذکور تعطیل است.


بر اساس گزارش دیگری بازداشت شدگان تظاهرات امروز ارومیه به کلانتری ۱۱ واقع در میدان مدرس، بازداشتگاه ۹ پله و اداره آگاهی کوی امام موسی صدر منتقل شده‌اند.


امروز در تظاهرات مردم ارومیه و تبریز هزاران تن از شهروندان شرکت کردند و اعتراض خود را به خشک شدن دریاچه ارومیه ابراز داشتند که در پی مداخله نیروهای ضد شورش این تظاهرات در اکثر نقاط این شهر‌ها به صحنه درگیری بین مردم و این نیرو‌ها انجامید.


بر اساس گزارشات شاهدان فضای پلیسی عصر امروز در شهر تهران نیز حاکم شده بود و در برخی میادین اصلی شهر از جمله میدان بهارستان، خیابان‌های اطراف مجلس نیروهای انتظامی حضور چشمگیری داشته‌اند.

اخبار تظاهرات تبریز و ارومیه + تصویر

بنا بر گزارش "آذوح" ، علیرغم تاریک شدن هوا و برخورد بسیار خشونت آمیز و وحشیانه ی نیروهای رژیم ایران میدان آبرسان تبریز به صحنه ی درگیری گسترده میان معترضین و مامورین یگان ویژه تبدیل شده است. بوی گاز اشک آور در بسیاری از نقاط شهر استشمام می گردد. خبرهای رسیده حاکی از ترس شدید ماموران امنیتی از انتشار فیلمهای مربوط به اعتراضات مردمی در دو شهر تبریز و ارومیه می باشد. شاهدان عینی می گویند هر دوربین و موبایلی که اقدام به ضبط جریان اعتراضی مردم در خیابان ها نماید به سرعت توسط نیروهای سرکوب ضبط می گردد.


در عین حال برخی اخبار و گزارشات از شهادت یک جوان تبریزی حکایت دارد. براساس گزارش شاهدان عینی یک جوان 20 الی 22 ساله آذربایجانی در خیابان شهناز تبریز در اثر شلیک مستقیم گلوله توسط یک مامور لباس شخصی به شهادت رسیده است. حادثه زمانی رخ داد که مردم به طرف عده ای مامور لباس شخصی حمله کردند و در یکی از کوچه های شهناز مامور به صورت مستقیم اقدام به شلیک گلوله کرد. این خبر هنوز رسما تایید نگردیده است.


تصاویر زیر در صفحه فیس بوک آذریایجان از تجمع امروز شنبه 12- شهریور ، مردم ارومیه انتشار داده شده است.

http://parsdailynews.com/pics/zzzzzzzz-oro-.jpg

http://parsdailynews.com/pics/zzzzzzzz-oro-2.jpg

http://parsdailynews.com/pics/zzzzzzz-oro-6.jpg

میلاد1 گفت...

اخبار قیام مردم آذربایجان، گزارش تائید نشده،کشته شدن یک جوان 22 ساله در تبریز

بر اساس گزارشات رسیده تایید نشده از تبریز احتمال شهادت یکی از فرزندان غیور ستارخان در این شهر دارد. براساس گزارش شاهدان عینی یک جوان 20 الی 22 ساله آذربایجانی در شهناز در اثر شلیک مستقیم گلوله توسط یک مامور لباس شخصی به شهادت رسیده است. حادثه زمانی رخ داد که مردم به طرف عده ای مامور لباس شخصی حمله کردند و در یکی از کوچه های شهناز مامور به صورت مستقیم اقدام به شلیک گلوله کرد.


به گزارش پارس دیلی نیوز به نقل از سایت " اؤیرنجی " ،دهها نفر در اورمیه در اثر شلیگ گلوله یا ساچمه زخمی شده اند. حداقل سیزده مجروح با گلوله در بیمارستان مطهری ارومیه که حال چهار نفرشان وخیم است، آماری از دیگر بیمارستانها در دست نیست.شاهدان عینی میزان خشونت به کار رفته توسط مامورین را غیرقابل توصیف و حضور مردم را بیش از تظاهرات هفته پیش اعلام کردند. هم اکنون نیروهای بسیج که عمدتا نوجوان و جوانان حداکثر تا 25 سال سن هستند با لوله های پلیکا در دست در خیابانهای ارتش ، امینی ، باکری، خیام ، دانشکده و خیابانهای دیگر شهر مستقر هستند.


ده ها نفر از بازداشت شدگان تظاهرات خشونت بار امروز به یکی از ساختمانهای وابسته به بسیج در فلکه مخابرات ابتدای خیابان برق که تا چهارسال پیش یکی از خانه های امن اداره اطلاعات ارومیه بود منتقل شده اند. دقایقی پیش ماموران لباس شخصی با حضور در بیمارستان مجروحانی که حالشان وخیم نبود را به مکانی نامعلوم منتقل کردند . یکی از پرستاران بیمارستان مطهری از انتقال احتمالی این مجروحان به بیمارستان عارفیان که متعلق به سپاه است خبر داد.سپاه پاسداران مسئولیت حفاظت از ساختمان استانداری و صدای و سیمای آذربایجان غربی را در دست دارد و یکساعت پیش حداقل ده دستگاه تویوتا لندکروزهای سیاه رنگ سپاه که بر پشت آنها سلاح دوشکا قرار دارد در محوطه استانداری و صدا و سیما مستقر شده اند.


ازشهر تبریز در ساختمانها ی بلند این شهر تک تیرانداز ها جای گرفته اند. کلانتریها پر است از زنان و کودکان و جوانانی که بسیاری هم زخمی هستند. تمام مسیر های منتهی به میدان ساعت- تربیت- چهاراه شهناز- راسته کوچه وبازار تبریز تحت کنترل نیرو های انتظامی وگارد ویژه هستند. بسیج سعی در گرفتن کنترل نیرو های انتظامی و وادار کردن آنها به یورش به سمت مردم را دارد.


بر اساس اخبار رسیده که یکی از شاهدین عینی به اؤیرنجی داده وضعیت در تبریز بغرنج اعلام شده است.از آبرسان تا بازار تعداد زیادی از ملت در خیابانها هستند. در میدانهای اصلی آبرسان برق و اینترنت قطع شده و به جای نیروهای انتظامی بسیج و نیروهای ضد شورش در خیابانها مردم را سرکوب می کنند. بسیج برای پراکنده کردن مردم از باتوم استفاده می کنند. به گفته شاهد عینی که در شهناز بود صدای درگیری ها را شنیده است و با غروب آفتاب بر شدت تظاهرات در آبرسان نیز افزوده شده است.

برخورد مأموران امنیتی با تجمع معترضان در تبریز و ارومیه و بازداشت گسترده

گزارش ها از بروز درگیری میان معترضان به خشک شدن دریاچه ارومیه با مأموران حکومتی در شهرهای تبریز و ارومیه در شمال غربی ایران و بازداشت گسترده معترضان حکایت دارد.

میلاد1 گفت...

بی بی سی:به نوشته منابع خبری نزدیک به فعالان قومی و حقوق بشر و همچنین به گفته شاهدان عینی، مأموران امنیتی از صبح امروز در شهرهای مختلف آذربایجان ایران در حال آماده باش بودند و در برخورد با تجمع معترضان از گاز اشک آور و باتوم استفاده کردند.


هرانا، خبرگزاری مجموعه حقوق بشر ایران، نوشته است که مأموران ده ها تن از معترضان را بازداشت کرده اند.


چند شاهد عینی در تبریز و ارومیه هم به بی‌بی‌سی فارسی گفتند که شاهد درگیری میان دو طرف بوده اند.


در بعضی گزارش ها به استفاده مأموران از گلوله های پلاستیکی در برخورد با معترضان و مجروح شدن تعدادی از آنها اشاره شده است.


حکومت ایران اجازه فعالیت خبرنگاران مستقل و رسانه های بین المللی را در جریان ناآرامی های اجتماعی و سیاسی نمی دهد و به همین دلیل تأیید جزئیات گزارش های رسیده از تبریز و ارومیه برای بی بی سی مقدور نیست.


معترضان معتقدند که سیاست های دولت و سوء مدیریت مسئولان محلی عامل اصلی خشک شدن دریاچه ارومیه است.


اخیرا مجلس ایران دو فوریت طرح آبرسانی به این دریاچه را رد کرد که این امر خشم هواداران محیط زیست و معترضان آذربایجانی را برانگیخت و موج تازه ای از اعتراضات را باعث شد.


تجمع های اعتراضی به این امر در روزهای اخیر با برخورد مأموران امنیتی مواجه شده است.


انجمن دفاع از زندانیان سیاسی آذربایجان که در کانادا مستقر است می گوید که سه نفر در جریان اعتراضات روزهای گذشته کشته شده اند.


==============

«تظاهرات پراکنده در شهرهای ارومیه و تبریز»


رادیو آلمان:ارگان خبری «مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران» از تظاهرات پراکنده در شهرهای ارومیه و تبریز خبر داده است. بنا بر این گزارش، گروهی از مردم این دو شهر به خیابان‌ها آمده و به خشک شدن دریاچه ارومیه اعتراض کردند.

نیروهای امنیتی که از صبح امروز (شنبه ۱۲ شهریور) به صورت آماده‌باش در سطح شهرهای ارومیه و تبریز حضور داشتند با معترضان درگیر شدند.

بر اساس گزارش شاهدان عینی از ارومیه، در خیابان‌های مطهری، طالقانی و عطایی میان مردم و نیروهای امنیتی و انتظامی درگیری رخ داده است. در تبریز نیز ناآرامی‌هایی رخ داده است. ناآرامی‌ها در بین "بازار محمدی" و "راسته کوچه" گزارش شده که سپس به "قونقا باشی"، "باغ گلستان " و "ساعات قاباغی" کشیده شده است.


***با سپاس از وبسایت پارس دیلی نیوز بابت همه خبرها***

میلاد1 گفت...

فیلم های اعتراضات مردم ارومیه و تبریز:

اولین فیلم از حضور گسترده ی دهها نیروهای یگان ویژه در ارومیه

http://parsdailynews.com/video/6340.htm

حضور پر رنگ نیروهای رژیم در تهران ضلع جنوبی میدان بهارستان 12 شهریور 1390
http://parsdailynews.com/video/6339.htm

درگیری شدید مردم ارومیه با نیروهای انتظامی جمهوری اسلامی/5 شهریور

http://parsdailynews.com/video/6338.htm

وب‌پدر پارسی گفت...

اطلاعیه بنیاد مجازی سی‌سی‌جی میان‌ملیتی

سی‌سی‌جی وب‌بازکن

اگر در مکانی زندگی می‌کنید که دسترسی به برخی از وب‌گاه‌های اینترنتی برای شما امکان‌پذیر نیست، «سی‌سی‌جی وب‌بازکن» به شما کمک می‌کند تا بطور اضطراری به آن‌ها دسترسی یابید. برای دسترسی به «سی‌سی‌جی وب‌بازکن» از نشانی تزئینی زیر استفاده کنید. این نشانی تزئینی شما را به نشانی اصلی هدایت خواهد کرد.

http://tiny.cc/ccgwb

هر گونه پرسش، پیشنهاد و انتقاد در این زمینه را می‌توانید از طریق نشانی رایانامه زیر با بنیاد مجازی سی‌سی‌جی میان‌ملیتی در میان گذارید:

ccginfo[at]gmial[dot]com

با سپاس، سخنگوی بنیاد سی‌سی‌جی در سرزمین‌های فارسی: وب‌پدر پارسی.

ناشناس گفت...

به نظر میاد از یک کشور دیگه پارازیت ارسال میشه .(سوریه و حتی بعضی از کشورهای اروپایی!!!).چون مدل ارسال پارازیت فرق داشت .درحالی که همیشه با ارسال پارازیت کیفیت سیگنال به 0 میرسید اما این بار کیفیت روی 50 بود ولی شبکه ها قطع شدند.

ناشناس گفت...

سلام خواهشمندم از شبكه هاي فارسي زبان حدف شده بخواهيد بركردند كه از همه بيش تر العان به انها نياز است از مدير سايت خواهشمندم دنبال اين مسئله باشد با تشكر

میلاد1 گفت...

با درود.به تلویزیون ایران آریایی و تلویزیون سیمای آزادی ایمیل زدم و ازشان خواستم با فرکانس جدید به ماهواره یوتلست W3A برگردند.امیدوارم بار دیگر به ماهواره یوتلست W3A برگردند

Hosein گفت...

با سلام
من هم به بی بی سی پیام نوشتم که آیا دولت انگلیس و شبکه شما آنقدر ضعیف است که نمیتواند جلوی پارازیت را بگیرد یا اقدامی علیه اینگونه کارها انجام دهد؟ واقعا چرا چنین شده است که ایران با کمال پرروئی هر کانالی را بتواند از روی ماهواره ها حذف کند بدون اینکه کوچکترین عکس العملی ببیند؟

میلاد1 گفت...

Hosein جان درود بیکران بر شما.امیدوارم حالتان خوب باشد.تک تک ما ایرانیان باید با تلویزیون پارسی بی بی سی و تلویزیون ایران آریایی و تلویزیون سیمای آزادی از طریق ایمیل که مطمئن ترین و آسان ترین راه است تماس بگیریم و ازشان بخواهیم در مقابل پارازیت های رژیم سرکوبگر جمهوری اسلامی تسلیم نشوند و از طریق یک فرکانس جدید به ماهواره یوتلست دبلیو3آ باز گردند.با سپاس فراوان از شما هموطن خوبم

---------------------------------------
هموطن ناشناس عزیز درود بیکران بر شما.منم صد در صد با شما هم عقیده هستم.منم فکر می کنم این پارازیت ها از سوی رژیم اشغالگر جمهوری اسلامی از خاک یک کشور دیگر بر روی ماهواره یوتلست دبلیو3آ ارسال شده است.همانند زمانیکه چند سال پیش رژیم خونخوار جمهوری اسلامی از خاک کشور کوبا فرکانس تلویزیون های سیاسی ماهواره تل استار 12 را به طور کل برای مدتی قطع کرد.

ناشناس گفت...

سلام . ضمن تشکر فراوان از اطلاع رسانی دقیق و سریع شما باید عرض نمایم انتن مستطیل شکلی که پشت پنجره نصب میشود توانایی دریافت امواج ماهواره را ندارد و فقط سیگنالهای دجیتال را دریافت میدارد. شما در سایت خود از این نوع انتن به اشتباه " انتن ماهواره ای " یاد نمودید . جالب اینکه در فیلمی هم که لینک یوتوب ان را داده بودید به وضوح مشخص است که از طریق دجیتال فقط و فقط کانالهای جمهوری اسلامی دریافت میشود و نه چیزی بیشتر!!! جا دارد در پستی این مطلب را به همراهان سایت خود گوشزد فرمایید تا خدای نکرده دوستان شما در دام فروشندگان پول پرست و مردم فریب نیفتند. با تشکر رضا مرکز ایران

میلاد1 گفت...

رضا گرامی درود بیکران بر شما هموطن خوبم.امیدوارم حالتان خوب باشد.خسته نباشید.رضا جان من فیلم را بار دیگر دیدم.هموطن خوبم لطفا فیلم را یکبار دیگر اگر می شود کامل ببینید.سیم از آنتن ماهواره ای Self - Sat به رسیور وصل می شود و آن نفری که داشت فیلمبرداری می کرد ماهواره اینتلست که کانال های رژیم خونخوار جمهوری کثیف اسلامی روی این ماهواره پخش می شود را دریافت کرد.چون یکجا در فیلم وقتی دارد صفحه تلویزیون را نشان می دهد و وقتی منو را می آورد نوشته شده است ماهواره اینتلست.رضا جان این آنتن ماهواره ای به تازگی وارد بازار ایران شده است.بازم من تحقیق می کنم و راجع به آنتن ماهواره ای از نصابان در شهرهای مختلف ایران اطلاعات کسب می کنم.با سپاس فراوان از شما هموطن خوبم

با آرزوی بهترین ها برای شما