به ملی ستلایت نیوز خوش آمدید..........شما در ملی ستلایت نیوز به آخرین اخبار رسانه های پارسی زبان و جدید ترین فرکانس ماهواره ها دسترسی خواهید داشت...........در پایین هر مطلب در قسمت نظرات می توانید نظرات - خبرها - پشنهادات - انتقادات و پیام های خود را قرار دهید...........شما با دادن آدرس های ملی ستلایت نیوز به دیگران می توانید از این وبسایت حمایت کنید............ملی ستلایت نیوز از تمام رسانه های مبارز و آزادیخواه سیاسی حمایت می کند

۱۳۹۰ مرداد ۲۷, پنجشنبه

ملی ستلایت نیوز یک ساله شد،آغاز دومین سال فعالیت Melli Satellite News


امروز اولین سالگرد ملی ستلایت نیوز می باشد.ملی ستلایت نیوز سال گذشته در چنین روزی راه اندازی شد و فعالیت هایش را در شبکه جهانی اینترنت آغاز کرد.ملی ستلایت نیوز راه اندازی شد تا در امر اطلاع رسانی بتواند تاثیر گذار باشد و به عنوان یک رسانه نوشتاری نقش خودش را ایفا کند.ملی ستلایت نیوز راه اندازی شد تا به نوعی از صداهای نداها،سهراب ها،اشکان ها،ترانه ها حمایت کند و مردم را از آخرین اخبار رسانه های آزادیخواه سیاسی آگاه سازد.ملی ستلایت نیوز  در سالی که گذشت توانست همراهانش را از جدید ترین اخبار رسانه های پارسی زبان آگاه کند.یک سال با شما همراه بودیم و یک سال را با یکدیگر پشت سر گذاشتیم.حال شاهد آغاز دومین سال فعالیت ملی ستلایت نیوز هستیم.ملی ستلایت نیوز متعلق به تک تک ایرانیان مخالف حکومت سرکوبگر جمهوری اسلامی با هر عقیده و نظری می باشد.ملی ستلایت نیوز همانند سال گذشته، در آغاز دومین سال فعالیتش از تمام رسانه های پارسی زبان آزادیخواه حمایت می کند و سعی دارد بازدیدکنندگانش را از آخرین اخبار رسانه های پارسی زبان و تغیرات ماهواره ها آگاه سازد. 

جا دارد اینجا از همراهی تک تک شما عزیزان سپاسگزاری ویژه ای کنم،از تک تک شما عزیزانی که هرگز ملی ستلایت نیوز را تنها نگذاشتید و همیشه در کنار ملی ستلایت نیوز بودید ،از تک تک شما عزیزانی که تا همیشه خودتان را عضوی از ملی ستلایت نیوز می دانید.همین طور سپاسگزاری ویژه دیگری باید از مانی بهروز نازنین بکنم که  اگر حمایت هایش نبود به جرات می توان گفت ملی ستلایت نیوز هرگز نمی توانست با قدرت پا به عرصه بگذارد و با قدرت به فعالیت هایش ادامه دهد.

در روز نخست آغاز دومین سال فعالیت این مجموعه اینترنتی از همراهان عزیز و نازنین ملی ستلایت نیوز می پرسم:"چه پیشنهاداتی برای بهبود فعالیت ها و چه انتقاداتی از کار ملی ستلایت نیوز در طی سال گذشته دارید؟"

با آرزوی بهترین ها برای تک تک شما عزیزان در سراسر جهان

به امید رهایی ایران دربندمان از چنگال اهریمن صفتان


ملی ستلایت نیوز با پرچم 3 رنگ شیروخورشید ایران با قدرت به فعالیت هایش ادامه خواهد داد چون تا آخرین نفس ماهستیم

۲۴ نظر:

ma hastim گفت...

درود میلاد جان
زادروز ملی ست نیوز را بهت شادباش می گویم

ناشناس گفت...

dorood bar shoma va khaste nabashid migooyam

sepas az talahs haye shoma baraye azadi ye mihan

khosro fravahar

shahriar گفت...

با درود به شما میلاد عزیز....با سپاس فراوان به خاطره این همه زحمت،راستش تنها خواسته یی که دارم این هست که لیست فرکانس کانال‌های فارسی رو تو ملی‌ ساتلایت نیوز قرار بدهید.امیدوارم که همواره موفق و پیروز باشید.پاینده ایران

iran گفت...

درود به میلاد گلم .. که دوست دارم زاد روز میلاد نیوز را به تو گل ایرانی دوستم سآد باس گفته .. راهی دگر به آزادی نداریم .. همواره این چنین استوار بمان .. که نقش شما گلهایم در ساختن ایرانی ۲ باره بسیار با ارزش میباشد ،، ما هستیم زیرا که ایران ما یک ما هستیم میباشد ،، تا جایی که نفس میباشد .. این اشغال گران چپاول گر ویران کنده خاک پاک میهن مان ،، به مبارزه ادامه داده ،، خسته نباشی در راهی که گامی بسیار با ارزش داری میلادم ،، پسرم ..

masoud009 گفت...

درود بر میلاد عزیزم
میلاد جان تولد یکسالگی وبلاگ ملی ستلایت نیوز را به تو و تمامی همراهان همیشگی وبلاگت بسیار خوبت میلاد جان تبریک و شاد باش میگم و آرزوی موفقیت و بهروزی بیش از پیش رو برات آرزومندم.
دوستدار تو مسعود 009
بدرود_پاینده ایران

ناشناس گفت...

سلام کارتون حرف نداره تبریک میگم تولد یک سالگی سایتتون را من در عرض این یک سال به جرات میتونم بگم هر روز بلا استسنا به سایت شما سر میزدم حتی وقت هایی که هیچ پست جدیدی نگذاشته بودید دوست گرامی امید وارم در هر کجا که هستید پیروز و موفق باشید پاینده ایران اریایی

ناشناس گفت...

درود عزیزم ما بهتون عادت کردیم اگه فرکانس شبکه های فارسی رو تمام مسیر ها آپدیت گذاشته بشه بی نظیر می شین. مرسی.

Reza گفت...

بادرود به ميلادعزيز.تولد يكسالگي ملي ستلايت نيوز رو بهت تبريك ميگم واميدوارم اين مجموعه با قدرت به كارش ادامه بده.
با سپاس-ماهستيم

Hosein گفت...

سلام میلاد جان تولد این سایت را تبریک می گویم و امیدوارم همیشه در این کار موفق و پیروز باشید. 2 خبر هم دارم که تو این سایت هنوز نگذاشتید.کانال رنگارنگ بعلت پارازیت زیاد از ماهواره هاتبرد حذف شد . همچنین کانال IPN هم از فرکانسش حذف شده است. اگر فرکانس جدیدی دارد لطفا خبر بدهید.

masoud گفت...

تولد یک سالگی ملی ستلایت نیوز مبارک.بسیار سایت خوبی است در زمینه ماهواره..
فقط تو رو خدا مقاله ای در رابطه با راه های مقابله با پارازیت را در سایت منتشر کنید

ناشناس گفت...

درود آقا ميلاد

منم به نوبه خودم تولد يكسالگي ملي ست نيوز رو بهتون تبريك ميگم .


شاد باشيد .

farzam گفت...

درود میلاد نازنینم
زادروز را ه اندازی ملی ستلایت نیوز رو بهت شاد باش مبگم عزیزم
آرزو میکنم همیشه پاینده باشی میلاد ایرانی من
خسته نباشی
ما هستیم میلاد ایرانی من

Mehrdadsa گفت...

Dorud.milad jan tabrik.be omid ...

Mani Behrouz گفت...

میلادنازنینم
تبریک میگم عزیزم
امیدوارم به همین صورت موفقیت این سایت ادامه داشته باشه
پاینده باشی عزیزم

ناشناس گفت...

شبکه ی ننگاننگ هم از ماهواره ی هاتبرد قطع شده استو چه خبر از سهند؟

ناشناس گفت...

AZ SAMIEM GHAB BE SHOMA AZIZAN SALGARD IN RASANEH MELLI MARDOOMI RA TABRIK MIGOYAM.

DR.SAEED.SAKUEE

میلاد1 گفت...

درود بر تک تک شما عزیزان در سراسر جهان.امیدوارم حالتان خوب باشد.از مهر تک تک شما نازنیان بی نهایت با تمام وجودم سپاسگزارم.ولی انتظار داشتم خیلی بیشتر از این همراهان نازنین ملی ستلایت نیوز از اولین سالگرد این مجموعه اینترنتی استقبال کنند.بازم از تک تک عزیزانی که کامنت گذاشتند واقعا سپاسگزارم.

پاسخ به چند سوال همراهان نازنین ملی ستلایت نیوز:

shahriar جان چشم.قول می دهم در اولین فرصت این کار را انجام بدم.shahriar نازنین ممکن است کمی زمان ببرد ولی حتما قول می دهم این کار را انجام دهم.

------------------------------------------

Hosein گرامی هموطن عزیزم به محض اینکه تلویزیون IPN و تلویزیون ننگاننگ بر روی فرکانس ماهواره هاتبرد یا ماهواره های دیگر بیایند حتما در ملی ستلایت نیوز اعلام خواهم کرد.

-----------------------------------------

masoud عزیز چشم.سعی می کنم بزودی این کار را انجام بدهم.فقط کمی زمان ممکن است ببرد چون من یک نفر هستم و باید یک نفره در چندین سنگر بجنگم اونم با سرعت افتضاح اینترنت ایران.ولی بازم چشم

MR,Dish گفت...

Happy Birth day,..melli sat news..
Viva Milad

ناشناس گفت...

تلویزیون ننگاننگ را تحریم کنید و هیچ خبری از این شبکه ندهید
چرا کانال یک و ان آی تی وی بر روی یوتلست پخش نمی شوند آیا خبری از این دو شبکه دارید؟

masoud گفت...

با سلام فرکانس جدید تلویزیون IPN در ماهواره هاتبرد 12558 V 27500 3/4
این شبکه جایگزین شبکه ننگانگ شده است
با تشکر از خودم

MR,Dish گفت...

با درود... طبق تقاضای شما عزیزان که دسترسی به فیس بوک کمتردارید یا ندارید... قرار را بر این گذاشتیم که مجددا آدرسهای سایت براوو! پارسی را فعال نماییم... از این پس بجز آدرس فیس بوک http://www.facebook.com/pages/Persian-Bravo-SAT-News-MAG/106557152763733 مجله براوو پارسی روی آدرسهای زیر نیز آپدیت میشوند.

http://persianbravonews2.blogspot.com/
http://persianbravo.blogspot.com/
http://persianbravo1.blogspot.com/
http://persianbravonews.blogspot.com/
http://persianbravo.blogfa.com
http://persiabravonews.blogfa.com
********************
با سپاس از میلاد گرامی

MR,Dish گفت...

ادرس دسترسی آسان به صفحه فیس بوک persian bravo ما:
http://pfacebokk.com/persian.bravo

میلاد گفت...

تبادل لینک می کنید
royaleweb.mihanblog.com

ناشناس گفت...

سایتتون هم مانند شبکتونه .شبکه فسیل شده ها.شعارهاتونم فسیل شده .بوی کپک میده .کمی بو بکش .بابا آقایونا.هوای تازه دمیده .نفس ها تازه شده و چرا شما نمیمیرید.خسته نشدید از این دنیاتون.حال ما که بهم خورد .شما رو نمیدونم.مردی بزار.البته فکر نکنم باشی.