به ملی ستلایت نیوز خوش آمدید..........شما در ملی ستلایت نیوز به آخرین اخبار رسانه های پارسی زبان و جدید ترین فرکانس ماهواره ها دسترسی خواهید داشت...........در پایین هر مطلب در قسمت نظرات می توانید نظرات - خبرها - پشنهادات - انتقادات و پیام های خود را قرار دهید...........شما با دادن آدرس های ملی ستلایت نیوز به دیگران می توانید از این وبسایت حمایت کنید............ملی ستلایت نیوز از تمام رسانه های مبارز و آزادیخواه سیاسی حمایت می کند

۱۳۹۰ تیر ۲۷, دوشنبه

برنامه "مجله خبری" با مهرداد پارسا در تلویزیون پارس


مهرداد پارسا یکی از قدیمی ترین برنامه سازان تلویزیون پارس می باشد.او از روزهای نخست تاسیس تلویزیون پارس در این شبکه تلویزیونی سیاسی پارسی زبان فعالیت خود را آغاز کرد.مهرداد پارسا در گذشته ای نه چندان دور سردبیری بخش خبر تلویزیون پارس را بر عهده داشت و خود نیز به عنوان مجری بخش خبر تلویزیون پارس جلوی دوربین میرفت.پس از آنکه نورالدین ثابت ایمانی و مژده حبیبی 2مجری بخش خبر NITV به تلویزیون پارس پیوستند و به عنوان سردبیر و مجری بخش خبر فعالیت خود را در این رسانه آزادیخواه پارسی زبان آغاز کردند، مهرداد پارسا برنامه ای تحت عنوان "بررسی رویداد های ایران و جهان-مجله خبری" را در تلویزیون پارس آغاز کرد.مهرداد پارسا در برنامه اش به بررسی رویداد های سیاسی روز ایران و جهان می پردازد.برنامه مهرداد پارسا روزهای دوشنبه،سه شنبه و پنجشنبه در ساعت 17:30 بعد از ظهر بوقت ایران از تلویزیون پارس پخش می شود.لازم به یادآوریست تلویزیون پارس برنامه هایش را از طریق ترانسپاندر 11317 ماهواره هاتبرد9 برای ایران و اروپا پخش می کند.


ملی ستلایت نیوز را از نظرات خود بی بهره نگذارید

۶ نظر:

ناشناس گفت...

خیلی ....نم میسوزه که صدای آمریکا رو یوتل نیست.
راستی مدیر عزیز یه راهنمایی میخواستم ازتون. ما سویچر مرکزی داریم و میخواهیم جهت های هاتبرد و نایل (یا عرب ولی نایل بهتره) و یوتل رو بگیریم سویچمون 8 تا ورودیه در نتیجه نمیشه جهت ها رو کامل به واحدا داد بهترین چینش واسه سیم های سویچ چیه ؟
البته اگه به سویچ مرکزی وارد هستید

سیخونک گفت...

دورد فراوان میلاد جان،
خوشحالم که میبینم همچون گذشته با جدیت تمام مشغول به روز کردن و اطلاع رسانی به هم میهنانت هستی.
امیدوارم همواره در این راه موفق و پیروز باشی.

امروز یک شبکه دیگه فارسی در ماهواره هاتبرد روی ایر رفت که هنوز تصویر یا لوگوئی نداره و تنها چیزی که میشه در موردش گفت یکی اسمش و دیگری صفحه مشکی است که بعد از سرچ کردن و باز کردن کانال باهاش روبرو میشیم.

به احتمال بسیار قوی بازهم شبکه سرگرمی دیگری برای سرگرم کردن مردم!!! روی ایر فرستاده شده.

شبکه جدیدIranian TV در ماهواره هاتبرد بر روی ایر رفت. متاسفانه هیچ لوگوی از شبکه گذاشته نشده است

فرکانس این شبکه در ماهواره هاتبرد:

Iraninan TV

Hot Bird 8

12245

H

27500

3/4

ناشناس گفت...

شما یعنی انقدر بیکاری میشینی کانالای قرص فروشو تماشا میکنه ببینی تیزر کدوم کانالو پخش میکنه!!!!!!!. بیخبال بابا به کار و زندگیت برس

mehrdadsa گفت...

7 music raft 10721 h 22000

میلاد1 گفت...

سیخونک نازنین درود بیکران بر شما دوست خوبم.امیدوارم حالتان خوب باشه.واقعا خسته نباشید.سیخونک نازنین یک دنیا از اطلاع رسانی تان سپاسگزارم.سیخونک جان امیدوارم بزودی IranianTV لوگو خود را بر روی ایر بفرستد که خبرش را در ملی ستلایت نیوز اعلام کنم.باز هم از شما دوست عزیزم سپاسگزارم.سیخونک جان باعث افتخار من است که شما دوست فرهیخته ام خواننده ملی ستلایت نیوز هستید.

----------------------------------------
هموطن ناشناس درود بر شما.من بارها به برنامه سازان تلویزیون پارسی صدای آمریکا ایمیل فرستادم و ازشان درخواست کردم که این تلویزیون خبری به ماهواره یوتلست W3A بیاید ولی متاسفانه پاسخی دریافت نکردم.هموطن عزیز متاسفانه در مورد سویچ مرکزی اطلاعی ندارم.با سپاس

میلاد1 گفت...

فراخوان جنبش ملی مردمی ماهستیم


منتظر نمانیم؛ صف های نانوایی را دوباره شروع کنیم


تا کی میخواهیم بنشینیم و سکوت کنیم و حوادث دو سال گذشته را مرور کنیم؟ تا کی میخواهیم بنشینیم و سکوت کنیم و به سبز و سرخ و آبی انتقاد کنیم و شاهد اعدام و اشغال و تجاوز و فقر در ایرانمان باشیم؟


بیایید و این سکوت مرگبار و تهوع آور را بشکنیم. بیایید فریاد "یگانه" آن دخترک کارگر 5 ساله باشیم. بیایید فریاد آن زنان مورد تجاوز در حکومت اشغال شده، صدای کارگران، دانشجویان، زنان، زندانیان، جان باختگان و شکنجه شدگان باشیم.

هم میهنان، جوانان، پیران، زنان، مردان! در هر کجای این مرز پرگوهر پر از ستم، شهر به شهر و کوی به کوی، به صف های نانوایی برگردید. با تجمع در برابر نانوایی ها و ایجاد صف های بلند، اعتراض و فریاد برآمده از جانتان را با "ما نان می خواهیم" و "ما هستیم" طنین انداز کنید. با فریاد ما نان می خواهیم با فریاد ما هستیم؛ ما فقط نان می خواهیم:نه آب، نه برق رایگــــان می خواهیم


نه کاخ، نه قصر شایگان می خواهیم


نه یک ز هزار آرمـــــــان می خواهیم


امروز گرسنه ایم نـــــان می خواهیم


بیایید و با شکستن این سکوت، رویای حکومت اشغالگر را که می پندارد پیروز شده، به کابووس تبدیل کنیم و همگی یک صدا بگوییم: هان ای اهریمنان و دشمنان و مافیای غارتگر ایران:


سکوتم را نکن باور، من آن آرامش سنگین پیش از قهر طوفانم

پس بیایید و حرکت از این بیش شتابان کنیم؛ وعده ی همه ما پیر و جوان، خرد و کلان، زن و مرد، پنج شنبه ی هر هفته، ساعت 5 تا 7 عصر، نانوایی های سراسر کشور... ما نان میخواهیم. ما نان میخواهیم.


موجم اگر میروم


گر نروم نیستم


ما هستیم

از سوی: هموندان جنبش ملی ما هستیم در درون ایران