به ملی ستلایت نیوز خوش آمدید..........شما در ملی ستلایت نیوز به آخرین اخبار رسانه های پارسی زبان و جدید ترین فرکانس ماهواره ها دسترسی خواهید داشت...........در پایین هر مطلب در قسمت نظرات می توانید نظرات - خبرها - پشنهادات - انتقادات و پیام های خود را قرار دهید...........شما با دادن آدرس های ملی ستلایت نیوز به دیگران می توانید از این وبسایت حمایت کنید............ملی ستلایت نیوز از تمام رسانه های مبارز و آزادیخواه سیاسی حمایت می کند

۱۳۹۰ خرداد ۱۸, چهارشنبه

ستاره درخشش به عنوان سردبير ارشد بخش پارسی صدای آمريکا انتخاب شد


ستاره درخشش گوینده و مجری توانای بخش پارسی تلویزیون صدای آمریکا که از سال های دور در بخش پارسی صدای آمریکا فعالیت می کند و از محبوبیت خاصی میان بینندگان این تلویزیون خبری پارسی زبان برخوردار است به عنوان سردبیر ارشد بخش پارسی صدای آمریکا انتخاب شد.ستاره درخشش طی سال های گذشته به عنوان مجری برنامه "خبرها و نظرها" در بخش پارسی تلویزیون صدای آمریکا فعالیت می کرد و مدتی نیز در برنامه "تفسیر خبر" حضور داشت.


ستاره درخشش طی مدتی که به عنوان مجری برنامه "خبرها و نظرها" در بخش خبر تلویزیون صدای آمریکا فعالیت می کرد ، گفتگوهای اختصاصی با شخصیت های سیاسی برجسته و مطرح دنیا از جمله " شهبانو فرح پهلوی" و "پرزیدنت جرج دبلیو بوش" درباره مسائل ایران و جهان انجام داده است.ظرف چند روز گذشته پس از آنکه ستاره درخشش به عنوان سردبیر ارشد بخش پارسی صدای آمریکا انتخاب شد، تلویزیون پارسی صدای آمریکا گفتگوی کوتاهی در این رابطه با ستاره درخشش انجام داد.

ملی ستلایت نیوز را از نظرات خود بی بهره نگذارید

۲۱ نظر:

ناشناس گفت...

درود بر میلاد عزیزم
میلاد جان امیدوارم سالم و سر حال باشی و مثل همیشه موفق
شاد و پیروز باشی
دوستدار شما مسعود 009
بدرود_پاینده ایران

وب‌پدر پارسی گفت...

وقت همه کاربران «اخبار ماهواره ملی» در سرتاسر سیاره بخیر.

انتخاب «ستاره درخشش» به عنوان سردبیر ارشد بخش فارسی صدای آمریکا گام مهمی است و من این دگرگونی را به همه بینندگان این شبکه تلویزیونی فارسی شادباش می‌گویم.

امیدواریم که مضمون برنامه ها کامل‌تر و بهتر شود و بتوانیم در آینده شاهد توسعه برنامه‌های شبکه خبری فارسی صدای آمریکا باشیم.

توسعه‌دهنده دانشنامه سی‌سی‌جی سیما: وب‌پدر پارسی

وب‌پدر پارسی گفت...

تلویزیون‌های حرفه‌ای فارسی

به زودی شاهد ظهور تلویزیون‌های حرفه‌ای فارسی دیگری خواهیم بود. این شبکه‌های تلویزیونی حرفه‌ای فارسی عبارتند از:

* زمزمه (خواهر فارسی۱) - «زمزمه» (به لاتین Zemzemeh) دومین شبکه تلویزیونی سرگرم‌کننده عمومی و رایگان فارسی‌زبان متعلق به «شرکت پخش در خاورمیانه» (به انگلیسی Broadcast Middle East FZ LLC) است. این شرکت حاصل سرمایه‌گذاری بخش آسیایی «شرکت اخبار» (News Corporation) موسوم به «شرکت تلویزیون ماهواره‌ای برای منطقه آسیایی» و «گروه رسانه‌ای موبی» (Moby Media Group) است. در ماه می ۲۰۱۱، سهم سرمایه‌گذاری هر یک از این شرکت‌ها ۵۰ درصد اعلام شده است. «زمزمه» همانند شبکه خواهر خود «فارسی۱»، ۲۴ ساعت شبانه روز و هفت روز هفته به پخش برنامه‌های سرگرم‌کننده تلویزیونی با دوبله فارسی می‌پردازد. (به نقل از سی‌سی‌جی سیما، دانشنامه شبکه‌های تلویزیونی جهان به زبان فارسی)

* کارتون تک‌شاخ (Unicorn Cartoon) - یک شبکه تلویزیونی فارسی‌زبان که به پخش پویانمایی (انیمیشن) در گروه‌های سنی مختلف تخصیص یافته است. این شبکه تلویزیونی متعلق به شرکت «رسانه تک شاخ فارسی» (Persian Unicorn Media) است و دفتر مرکزی آن در کشور هند قرار دارد.

بخش‌های نوینی از مجموعه‌ نوشتارهای تحلیلی «تلویزیون‌های حرفه‌ای فارسی» را بر روی «اخبار ماهواره ملی» دنبال نمایید و یا برگه بنیاد یو.ام.دی را بر روی شبکه اجتماعی فیس‌بوک دنبال کنید:
Facebook.com/umdevelopers.net

توسعه‌دهنده دانشنامه سی‌سی‌جی سیما: وب‌پدر پارسی

ALI گفت...

درود
>>> شروع کار مجدد وبلاگ ایران ستلایت <<<
وبلاگ ایران ستلایت مجددا، فعالیت های خود را از سر گرفت.

آدرس دائمی وبلاگ ایران ستلایت
www.IranSatellite1.blogspot.com
لطفا آدرس را به دوستان و آشنایان خود اطلاع دهید.

میلاد گرامی لطف بفرمائید، اگر امکانش وجود دارد، در ملی ستلایت نیوز نیز برای آگاهی هموطنان اطلاع رسانی نمائید.
به امید نابودی رژیم کثیف کنونی
پاینده باشید

ناشناس گفت...

تا وقتی رو یوتل نباشه هرکاری کنن فایده نداره
ایمیل بزنید و درخواست کنید به یوتل و هابرد بیان

ناشناس گفت...

بیایید همان کاری که تارنگار ایرانست در بردن شبکه های سیاسی به هاتبرد کرد اینباز از تلویزیون صدای آمریکا و کانال یک و پارس و اندیشه بخواهیم بر روی ماهواره ی یوتلست پخش شوند

Hosein گفت...

با سلام
شبکه MZ دو سه روز است که قطع شده آیا کسی خبر دارد از این شبکه؟

میلاد1 گفت...

درود به همه عزیزان.امیدوارم حالتان خوب باشد.ببخشید اگر کمی ملی ستلایت نیوز را دیر به دیر بروز می کنم کمی از لحاظ روحی حالم خوب نیست.دلم برای خیلی چیزها تنگ شده.دوباره هر شب اشک از چشمانم جاریست.دلم برای تظاهرات ها و مبارزات گسترده علیه رژیم جمهوری کثیف اسلامی تنگ است.دلم برای سهند نازنین و ISN تنگ است.دلم برای آقای شهرام همایون عزیز و آقای ضیا آتابای عزیز تنگ شده.قلبم واسه مادر نداها سهراب ها ترانه ها آتیش گرفته.بخصوص واسه مادران عزادار.درسته من خودم مادر ندارم ولی تک تک این مادرها مادر خودم هستند.دلم از این خفقان حاکم بر جامعه خیلی گرفته.یعنی میشه بزودی کشورم آزاد بشه....

امیدوارم بتوانم بار دیگر با قدرت هرچه بیشتر ملی ستلایت نیوز را عین همیشه بروز کنم و به فعالیت هایم ادامه دهم.

-----------------------------------

مسعود نازنین کامنتت را دیدم اشک از چشمانم جاری شد.مسعود جان یک دنیا سپاسگزارم که منو فراموش نکردی و هنوزم به یاد من هستی هموطن خوبم.

-----------------------------------

Hossein جان فکر کنم تلویزیون MZ به فعالیت های خود خاتمه داده است و به دلیل مشکلات مالی فعلا دیگر بصورت 24ساعته برنامه هایش را پخش نکند.اگر اشتباه نکنم برنامه های MZTV از طریق تلویزیون تصویر ایران در ماهواره هاتبرد در بعضی ساعات رله می شود.

-----------------------------------

تا لحظه ای که قلبم میزند ماهستیم

تا آخرین نفس ماهستیم

می جنگیم میمیریم ایرانمون رو پس میگیریم

زنده باد آزادی

زنده باد شاهزاده رضا پهلوی

ms گفت...

ایرانست چه کار کرد؟ خوب شما هم بکنین دیگه خیلیا ندارن voa رو

Persian Gulf گفت...

درود بر میلاد عزیز

میلاد جان ازادی و شادی نزدیک است

پاینده ایران وایرانی

ناشناس گفت...

آقا میلاد سلام لطفا به مسئولان صدای آمریکا کانال یک پارس اندیشه بگویید چه تصویری و چه رادیویی روی ماهواره پرقدرت و ضد پارازیت یوتلست w3a بروند

ناشناس گفت...

میلاد جان،
خسته نباشی هموطن خوبم.
روزهای حساس و پرتلاطمی در پیش خواهیم داشت و امیدوارم با دادن دست اتحاد و دوستی و تنها اندیشیدن به آزادی و صرف فعل خواستن بتوانیم حکومت پلید آخوندی را سرنگون نماییم.
به امید پیروزی و رهائی وطن

سیخونک گفت...

دوستان عزیزم،
خوشحالم که میبینم هنوز با همان شور و علاقه ای که ISN دور هم جمع گردید بودید در وبلاگ خوب MSN هم دوباره دور هم جمع شد اید.
به امید روزی که بتوانیم همگی در میدان آزادی با سردادن سرود ای ایران جشن رهائی را همراه یکدیگر برگزار نماییم.

میلاد1 گفت...

درود بر همه عزیزان در سراسر جهان.امیدوارم حال تک تک شما عزیزان خوب باشد.

ms گرامی من بارها برای برنامه سازان مختلف تلویزیون پارسی صدای آمریکا ایمیل فرستادم و ازشان خواستم به ماهواره یوتلست W3A بیایند.ولی متاسفانه تا کنون پاسخی دریافت نکردم.

------------------------------------------

Persian Gulf نازنین یک دنیا سپاسگزارم.

---------------------------------------
هموطن ناشناس گرامی تلویزیون پارس و تلویزیون اندیشه و دیگر تلویزیون هایی که در ماهواره هاتبرد پخش می شوند به نظر من بهتر است در ماهواره هاتبرد به پخش برنامه هایشان ادامه دهند.هموطن خوبم ماهواره هاتبرد در ایران بیشتر از ماهواره یوتلست دبلیو3آ بیننده دارد.هموطن خوبم به نظر من تلویزیون های سیاسی روی ماهواره هاتبرد یا یوتلست دبلیو3آ باشند عالی است.

------------------------------------------------------
هموطن ناشناس گرامی ملی ستلایت نیوز متعلق به تک تک ایرانیان مخالف رژیم اشغالگر جمهوری کثیف اسلامی با هر عقیده و نظری می باشد.

تا آخرین نفس ماهستیم و برای آزادی ایران می جنگیم

به امید آزادی ایران

-------------------------------------------------

سیخونک نازنین یک دنیا با تمام وجودم از کامنت پر مهر شما دوست خوبم سپاسگزارم.

میلاد1 گفت...

سرنگون باد رژیم خونخوار جمهوری کثیف اسلامی در تمامیت و کلیتش

Reza گفت...

ایرانی می میرد ذلت نمی پذیرد

میجنگیم می میریم ایران رو پس می گیریم

سرنگون باد دیکتاتوری جمهوری اسلامی

تا اخرین نفس ماهستیمV

سیخونک گفت...

درود بر میلاد عزیز،
سپاس از سرعتی که در اطلاع رسانی داری.
کاش بجای خبر روی ایر رفتن شبکه ای مثل نگاننگ خبر بازگشت NITV به هاتبرد را میشنیدیم.
در این شرایط حساس بیشتر از هرچیزی به تلوزیونهای سیاسی و آزاد که نفوذ زیادی در بین بینندگان و برنامه های تاثیرگذار داشته باشند نیاز داریم نه امثال نگاننگ با ادبیات آخوندیش.

ننگ و نفرین بر تمام وطنفروشان

میلاد جان همیشه شاد و سربلند باشی
میجنگیم، میمیریم،
ایران رو پس میگیریم

ms گفت...

ممنون میلاد جان راه دیگر اینست که با برنامه سازان صدای آمریکا در فیسبوک فرند شویم و از آنها علت را جویا شویم.
احتمالا موثر تر است.
مثلا قبلا بی بی سی در زیر نویس fec رو بجای 3.4 سه میونشت که از همین طریق به اطلاع آنها رساندم
گرینه های مورد نظر: چالنگی- فرهودی - جوامردی - خانم درخشش - آرمیده

میلاد1 گفت...

سیخونک نازنین درود بیکران بر شما دوست عزیزم.امیدوارم حالتان خوب باشد.خسته نباشید.یک دنیا از شما هموطن خوبم سپاسگزارم.سیخونک عزیز از صمیم قلبم آرزو می کنم بزودی خبر بازگشت ISN توسط سهند نازنین و خبر آمدن NITV و تلویزیون کانال یک و تلویزیون ایران آریایی به ماهواره هاتبرد یا یوتلست W3A را بشنویم.

سیخونک گرامی با شما دوست عزیزم صد در صد هم عقیده هستم.

با سپاس فراوان

رژیم دیکتاتوری جمهوری اسلامی باید برود

سرنگون باد رژیم اشغالگر جمهوری کثیف اسلامی در تمامیت و کلیتش

-----------------------------------------
ms جان درود بر شما.چشم هموطن عزیزم.بار دیگر تمام سعی خودم را می کنم که از تک تک برنامه سازان تلویزیون صدای آمریکا بخواهم که این تلویزیون از طریق ماهواره هاتبرد یا یوتلست W3A بر روی ایر برود.با سپاس

سیخونک گفت...

میلاد جان درود فراوان،
همین دیروز در مورد NITV صحبت کردیم و آرزوی پخش مجددش روی ایران را داشتیم، درود بشرف جناب آتابای که اولین قدم را محکم و بسیار امیدوارم کننده برداشتند.

NITV اولین و یکی از بهترین شبکه های سیاسی ایرانی که از پارسال در آمریکا روی ایر رفته و پخش مجدد خود را آغاز کرده بود و از مدتی پیش هم این شبکه بصورت کابلی در اروپا پخش میشد خوشبختانه از دیروز این شبکه برای هوادارانش در ایران پخش آنلاین خود رو هم آغاز کرد.
و خبر خوب این که برنامه های این شبکه با 2کیفیت کم و بالا پخش میشود.که با توجه این ویژگی حتا کسانی که در ایران از اینترنت کم سرعت استفاده میکنند هم میتوانند از برنامه های این شبکه بصورت آنلاین لذت ببرند.
برای این کار کافیه هنگام پخش از نوار افزار پایین پنجره پخش برنامه از سربرگ Quality گزینه مربوطه را که درحالت پیش فرض روی High قرار دارد روی Low بگذارید.

امیدوارم بزودی این شبکه هزینه پخش مجدد خود از طریق ماهواره بر روی ایران را تامین و برنامه های خود را دوباره برای ایران پخش نمایید.

برنامه های این شبکه رو میتوانید از این آدرس تماشا نمایید:
http://www.livestream.com/nitvusa

میلاد1 گفت...

درود سیخونک گرامی.سیخونک نازنینم یک دنیا از شما دوست عزیزم سپاسگزارم.

به امید آمدن NITV بر روی ماهواره یوتلستW3A یا هاتبرد