به ملی ستلایت نیوز خوش آمدید..........شما در ملی ستلایت نیوز به آخرین اخبار رسانه های پارسی زبان و جدید ترین فرکانس ماهواره ها دسترسی خواهید داشت...........در پایین هر مطلب در قسمت نظرات می توانید نظرات - خبرها - پشنهادات - انتقادات و پیام های خود را قرار دهید...........شما با دادن آدرس های ملی ستلایت نیوز به دیگران می توانید از این وبسایت حمایت کنید............ملی ستلایت نیوز از تمام رسانه های مبارز و آزادیخواه سیاسی حمایت می کند

۱۳۹۰ اردیبهشت ۳۱, شنبه

مصاحبه اختصاصی Melli Satellite News با مدیر وبسایت "خمینی بیمار روانی عقب افتاده"


مصاحبه اختصاصی ملی ستلایت نیوز با آقای مانی بهروز مدیر وبسایت رضا فاضلی و خمینی بیمار روانی عقب افتاده

متن مصاحبه به شرح زیر می باشد:  

جناب آقای مانی بهروز درود بر شما.امیدوارم حالتون خوب باشه.ازتون سپاسگزارم که درخواست مصاحبه ملی ستلایت نیوز را قبول کردید.

"جواب:درود بر میلاد نازنینم و تمامی خوانندگان سایت. باعث افتخار من است که با جوان شجاعی مثل شما و سایت پربار شما مصاحبه کنم."

مانی گرامی، وبسایت " خمینی بیمار روانی عقب افتاده" یکی از وبسایت های فعال در زمینه روشنگری است و تا آنجایی که من اطلاع دارم خوانندگان زیادی در ایران و خارج از ایران داره.لطفا برای خوانندگان ملی ستلایت نیوز وبسایت " خمینی بیمار روانی عقب افتاده" را معرفی کنید تا کمی بیشتر با وبسایت شما آشنا بشوند.

جواب:"فعالیت اینترنتی من از سال 2005 در بلاگفا شروع شد و به دلیل علاقه شدید و ارتباطی که با رضا فاضلی گرامی داشتم میخواستم بطور روزانه صحبتهای او و نظرات خودم را بنویسم اما در مدت بسیار کوتاهی با الهام گرفتن از سایت کاوه آهنگر به این نتیجه رسیدم که بهتر است بجای نوشتن ، صدای خود آقای فاضلی را پخش کنم که برای کسانیکه حوصله خواندن متن طولانی را ندارند هم قابل استفاده باشد.البته بلاگفا خیلی سریع وبلاگ مرا حذف کرد و بعد از آن میهن بلاگ هم همین بلا را سرم آورد و درنتیجه به بلاگ اسپات پناه بردم تا آرشیوم از بین نرود.اسم وبلاگم در ابتدا"ام پهلوی" نبود و نامش "محمدرضا شاه" بود که بعد فیلتر شد و آنرا به "محمدرضا پهلوی" تغییر دادم و آن هم فیلتر شد و این بار نام ام پهلوی را که مخفف محمدرضا پهلوی بود انتخاب کردم.دلیلش هم این بود که محمدرضا پهلوی را بزرگترین و اولین دشمن خمینی و جمهوری اسلامی میدانستم.

من در آن زمان هنوز در ایران بودم و تلویزیون پارس هنوز روی هاتبرد نبود و با مشکلات بسیار برنامه های آقای فاضلی را از اینترنت میگرفتم و ادیت میکردم و روی وبلاگ میگذاشتم و ناگهان از روی آمار وبلاگ متوجه شدم این روش طرفداران بسیاری دارد و همین باعث شد که پس از خروج از ایران هم همچنان به این کار ادامه بدهم. البته سرانجام بلاگ اسپات هم از پشت به ما خنجر زد و باعث شد مجبور شوم کلا یک وبسایت به ثبت برسانم و آرشیو را به وبسایت منتقل کنم."مانی جان شما علاوه بر وبسایت " خمینی بیمار روانی عقب افتاده" ، مدیر وبسایت های جناب آقای رضا فاضلی گرامی هم هستید ، لطفا بفرمایید از چه طریقی می توان به آرشیو برنامه های آقای رضا فاضلی دسترسی پیدا کرد و آدرس وبسایت هایی که شما مدیرشان هستید و آرشیو برنامه های آقای فاضلی به صورت تصویری و صوتی در آن قرار دارد و میشه آنها را دانلود کرد را اعلام کنید.


جواب:"رضا فاضلی نازنین از همان سال 2005 یک دامین بنام خودشان (WWW.REZAFAZELI.COM) ثبت کردند که البته فقط یک دامین بود و وبسایتی وجود نداشت و بعد از مدتی که از شروع کار وبلاگ من گذشته بود ابراز تمایل کردند که سایت را راه اندازی کنند وبرنامه ها بطور کامل در یک سایت جداگانه به اسم خودشان هم وجودداشته باشد و چون من هنوز در آن زمان در ایران بودم از شخص دیگری هم برای مدیریت سایت کمک گرفتند که متاسفانه آن شخص هزینه بسیار بالایی بر ایشان تحمیل کرد. ضمن اینکه فقط برنامه هارا تا یک ماه نگه میداشت و بعد برنامه های قبلی را پاک میکرد! به همین دلیل من به محض خروجم از ایران سایت دیگری بنام WWW.REZAFAZELI.NET برای ایشان ثبت کردم و خودم به همراه دو تن از دوستانم مدیریت آن را برعهده گرفتیم و برنامه ها را بصورت کامل آرشیو میکردیم تااینکه آقای فاضلی تصمیم گرفتند سایت اولی را هم از دست آن فرد طمعکار بیرون بیاورند و هردو سایت را یکی کنند چون هزینه های سایت اولی بسیار وحشتناک و غیرمنطقی شده بود . متاسفانه آقای فاضلی قبل از اجرای این تصمیم بطور ناگهانی از دنیا رفت و آن فرد شیاد لینک حساب پی پل آقای فاضلی را که برای گرفتن همیاری در سایت وجودداشت تغییر داد و یک حساب دیگر آنجا قرار داد که بعدا متوجه شدم تمام همیاری هایی که پس از درگذشت آقای فاضلی از سوی دوستدارانش به سایت شده بود به آن حساب جدید و به جیب آن فرد ریخته میشده است. اینجا بود که کنترل آن وبسایت را بطورکامل از دست آن فرد خارج کردم و سایتها را یکی کردم و بخش همیاری را هم به کل حذف کردم
درحال حاضر کلیه برنامه های یک سال آخر زندگی رضا فاضلی گرامیمان در آرشیو این دو سایت وجوددارد و با کلیک روی بخش آرشیو برنامه ها قابل دسترسی و دانلود است ."


مانی گرامی حدودا 2سال از درگذشت جناب آقای رضا فاضلی میگذره،پس از فوت آقای فاضلی برنامه ایشون از رسانه های آزادیخواه پارسی زبان قطع شد و هرگاه بیننده ای با آن رسانه هایی که برنامه آقای فاضلی را پخش می کردند تماس می گرفت ومی پرسید" چرا برنامه های آقای فاضلی از آرشیو نوار های برنامه های " نوید آزادی" در تلویزیون پخش نمیشه؟" آن رسانه ها در جواب میگفتند" خانواده آقای فاضلی نوارهای آرشیو برنامه های آقای رضا فاضلی را در اختیار ما قرار نمی دهند و می گویند مایل به این کار نیستند" ، این در حالی است که جناب آقای رضا فاضلی نازنین همیشه وقتی زنده بودند در برنامه هایشان می گفتند " پس از من نوار برنامه های من در آرشیو برنامه های " نوید آزادی" می ماند و وظیفه تک تک ایرانیان پخش کردن این نوار ها برای نسل های آینده است"،مانی عزیز از نظر شما واقعا ماجرا چیه؟آیا واقعا خانواده آقای فاضلی نوار های برنامه های آقای فاضلی را در اختیار رسانه ها و علاقه مندان قرار نمی دهند یا مشکل چیز دیگری است؟

جواب:"پاسخ من باعث ناراحتی خیلیها خواهدشد. اما حقیقت این است که تمام آن حرفها دروغ بوده است. در همان ماه اول درگذشت آقای فاضلی ، همسر ایشان از طریق اسکایپ با من تماس گرفتند و حرف زدیم و من این را از ایشان پرسیدم. ایشان مایل بودند برنامه ها را در اختیار تلویزیونها بگذارند اما هیچیک از تلویزیونها در این زمینه پیشقدم نشدند. من هم به دلیل اینکه در امریکا نیستم نتوانستم به این برنامه ها دسترسی داشته باشم تا آنها را در سایت قرار بدهم.میلاد نازنین... ماجرا این است که تلویزیونها ساعتهایشان را به برنامه سازان میفروشند و از این طریق کسب درآمد میکنند. بهمین دلیل پخش برنامه شخصی که دیگر نیست تا پولی به آن تلویزیون بپردازد چندان مقرون به صرفه نیست. البته من شخصا سپاسگزار تمام تلویزیونهایی که روزی میزبان برنامه های این بزرگمرد بوده اند هستم وانتظار خاصی از آنها ندارم. تا همینجایش هم با پخش آن برنامه ها تاثیر زیادی روی ایرانیان گذاشتند و این جای تقدیر دارد."
مانی جان لطفا درباره فوت آقای رضا فاضلی گرامی کمی برامون توضیح بدید،آقای رضا فاضلی گرامی به دلیل بیماری خاصی فوت کردند یا به دلیل دیگری؟

جواب:"من خلاصه ای از این ماجرا را در مقاله ای نوشتم و روزنامه عصرامروز در لس آنجلس یک روز بعداز درگذشت آقای فاضلی آنرا به چاپ رساند . زمانیکه آقای فاضلی مدیر تلویزیون آزادی بودند هیچ اثری از بیماری دروجودشان نبود و حتی یک بار فیلم تمرینات ورزشی باستانی خودشان را نمایش دادند و کاملا سرحال و سلامت بودند. ناگهان در یکی از برنامه هایشان به این اشاره کردند که عده ای با مسموم کردن نوشیدنی وی سعی داشتند به زندگی او پایان بدهند ولی موفق نشده اند و آثار مسمومیت برطرف شده است. اما باگذشت زمان و بروز دردهای مشکوک ، از طریق معاینات پزشکی متوجه شدند که مغز استخوانشان دیگر گلبولهای قرمز تولید نمیکند و تنها چاره کار هم تزریق سلولهای پایه ای یا STEM CELL بود که در امریکا اجازه این کار از نظر پزشکی وجودنداشت و بهمین دلیل ایشان بارها مجبور شدند به اروپا بروند و این کاررا انجام بدهند ومن چون از طریق تلفن مرتب با ایشان تماس داشتم مرحله به مرحله در جریان پروسه درمانی ایشان بودم. البته نتیجه این سفرها چندان موفقیت آمیز نبود اما در یک سال آخر چندبار به من گفتند که موضوع برطرف شده است و درمانها موثر واقع شده و دردهای ایشان کمتر شده و دیگر لازم نیست برای تعویض خون مرتب به بیمارستان بروند. اما این بار بیماری به طور ناگهانی مجددا بروز کرد و دردهای بسیار شدیدی به همراه داشت و نهایتا باعث از دست رفتن این مرد ارزشمند شد. "به جرات میتونم بگم برنامه نوید آزادی یکی از جنجالی ترین و پر بیننده ترین برنامه تلویزیون های پارسی زبان سیاسی در زمانی که پخش میشد بود و آقای رضا فاضلی یکی از برنامه سازان محبوب در میان ایرانیان بودند،مانی عزیز به نظر شما چرا انقدر این برنامه توجه ایرانیان بخصوص ایرانیان داخل کشور را به خود جلب میکرد و چرا انقدر جناب آقای رضا فاضلی نازنین میان ایرانیان مخالف رژیم جمهوری اسلامی محبوب بودند؟


جواب:"بیشترین دلیل محبوبیت آقای رضافاضلی از نظر من صداقت او بود. چیزی که خود من را شیفته او کرد همین بود. من هرگز در این سالها نتوانسته بودم به اندازه رضا فاضلی به شخص دیگری اطمینان کنم. او یک جوانمرد واقعی بود. بارها شاهد بودم که با وجود اینکه برای تامین هزینه برنامه هایش همواره از مردم یاری میطلبید اما تا شخصی از داخل ایران با او تماس میگرفت و کمک مالی میخواست او با هر طریقی که امکان داشت پول برای آن شخص ارسال میکرد. حتی خود من بارها به این روش او معترض بودم که چرا انقدر به همه اعتماد میکند و کمک مالی میفرستد اما او جوانمردتر از این حرفها بود. او فقط حرف نمیزد. عمل میکرد و من شاهد عینی این قضیه هستم. اکثر برنامه سازان فقط حرف میزنند و زندگی شان با گفتارشان یکی نیست. اما رضا فاضلی واقعا سمبل شرافت و جوانمردی بود و بهمین دلیل بسیاری از مخاطبینش مثل خود من عاشق او بودند."مانی گرامی سال ها پیش پسر آقای فاضلی " بیژن فاضلی" در بمبگذاری از سوی رژیم جنایتکار جمهوری اسلامی در لندن کشته شد،لطفا برای خوانندگان ملی ستلایت نیوز این قضیه دردناک و تلخ را شرح بدید.


جواب:"اسم آقای فاضلی از همان ابتدا به خاطر فیلمهایی که برضد خمینی و دیگر آخوندها ساخته بودند و همینطور همکاریها و یاری رسانیهایشان به مخالفین جمهوری اسلامی در لیست ترورهای زنجیره ای خارج از کشور قرار داشت که همین هاشمی رفسنجانی که حالا خودش و خاندان ناپاکش ادای مظلومها را درمیاورند در پشت صحنه این ترورها را هدایت و ساپورت میکرد. آقای فاضلی یک کتابفروشی در لندن تاسیس کرده بود که در آنجا کتابهای ممنوعه (از نظر جمهوری اسلامی) را نیز توزیع میکرد . یک زن و مرد مسئول بمبگذاری در کتابفروشی آقای فاضلی شدند و بمب را درآنجا کارگذاشتند. اما آن روز چون کاری برای آقای فاضلی پیش آمده بود پسر بزرگش بیژن بجای او در کتابفروشی حضور داشت و با منفجر شدن کتابفروشی ، بیژن نیز کشته شد."


مانی نازنین طی سال های گذشته بارها رژیم دیکتاتوری حاکم بر ایران آدرس وبلاگ "خمینی بیمار روانی عقب افتاده" را فیلتر کرده است و سپس شما آدرس وبلاگ را تغیر دادید که کاربران داخل ایران به راحتی بتوانند از مطالب آگاهی دهنده وبلاگ شما استفاده کنند، از دید شما چرا انقدر رژیم سرکوبگر جمهوری اسلامی در مقابل مطالب وبلاگ شما عکس العمل نشون میده و سعی به سانسور آنها و جلوگیری از بازدید کاربران داخل ایران از وبلاگ شما داره؟


جواب:"میلاد عزیزم همانطور که شما در جریان هستید وبلاگ من 260 بار فیلتر شد! چون من علاوه بر وبلاگ اصلی یک وبلاگ فیلتر نشده هم داشتم که همانگونه که گفتید باتغییرآدرس آن همیشه آنرا فیلترنشده نگاه میداشتم. فیلترینگ مخابرات ایران 260 بار آنرا فیلتر کرد و نهایتا هم خودبلاگ اسپات را فیلتر کرد و خیال خودش را راحت کرد! دلیل اینهمه حساسیت این بود که اولا من با نام واقعی خودم مینوشتم و عکسم را هم گذاشته بودم و اینکه نویسنده یک مطلب ، شناخته شده باشد به مراتب تاثیر بیشتری دارد از طرفی فایلهای صدای آقای فاضلی کم حجم بود و همه از داخل ایران قادربه دانلود آن بودند و اکثرا با شنیدن آن فایلها بدلیل نوع سخن گفتن آقای فاضلی و طنز تلخی که معمولا در سخنانش بود جذب میشدند و بفکر فرو میرفتند و من مرتب از بچه های داخل ایران کامنت دریافت میکردم که با خواندن و شنیدن مطالب وبلاگم از اسلام برگشته اند. این مسئله ریشه اصلی جمهوری اسلامی و آخوندها را هدف میگیرد و افشاگری در مورد اسلام باعث تعطیل شدن دکان آخوندها میگردد و بهمین دلیل بیش از هرچیزی از افشاگریهای ضد اسلام هراس دارند و چون رضافاضلی گرامیمان با صداقت کامل حرف میزد و شیرین سخن هم بود این احتمال وجودداشت که با گسترش سخنانش این موج خروج از اسلام شدت فزاینده ای پیدا کند و بهمین دلیل بیشترین عکس العمل را نسبت به پخش سخنانش نشان میدادند که در آخر هم دیدیم متاسفانه حتی سایت بلاگ اسپات هم نتوانست در برابرشان مقاومت کند."

مانی جان مدتی پیش سرور بلاگر به دلیل شکایت حکومت دیکتاتوری جمهوری اسلامی آدرس اصلی وبلاگ شما رو اول از دسترس خارج کرد و بعد از آن وبلاگ رو حذف کرد،وقتی این اتفاق افتاد آیا شما با مدیران سرور بلاگر تماس گرفتید؟آنها دلیل حذف وبلاگتان را چه گفتند؟


جواب:"من ابتدا شوکه بودم و باورم نمیشد . بلاگر بدون اطلاع قبلی وبلاگ من را بست و هرچه برای بازکردنش پیغام فرستادم بی نتیجه بود. پیامی که بصورت اتوماتیک برایم میامد این بود که وبلاگم اسپم شناخته شده!!! ولی معمولا بعد از دوسه روز چنین وبلاگهایی اگر از طریق صاحبانشان پیغام برای بلاگر فرستاده شود باز میشوند. اما مشخص بود که بلاگر عمدا وبلاگم را باز نمیکند. حتی شماره تماس هم نمیدادند که بتوانم تماسی بگیرم و ایمیلها را هم بی جواب میگذاشتند. واقعا باعث تاسف است. بلاگر که همه فکر میکنند قابل اعتماد است بعد از 4 سال وبلاگی را که همه به آن لینک داده بودند و آقای فاضلی در زمان حیاتش بارها آنرا اعلام کرده بود به همین راحتی بست و سه چهارماه بعد باز بدون اطلاع من آنرا بطور کامل پاک کرد و شخص دیگری که ظاهرا انگلیسی زبان هم هست آنرا قبل از اینکه من خبردار بشوم دوباره ثبت کرد و درباره مسائل کاریش در آن مینویسد. این نهایت بی اخلاقی بلاگ اسپات بود که اینطور باعث شد بسیاری از مخاطبین وبلاگم آنرا گم کنند. هرچند خوشبختانه پیشاپیش یک آدرس اینترنتی هم ساخته بودم و در حال حاضر مطالب به آنجا منتقل شده است."


مانی نازنین شما به دلیل فیلترینگ هر چند مدتی یکبار آدرس وبسایت تان را تغیر میدید،خوانندگان وبسایت تان از چه طریقی آدرس جدیدتون رو پیدا میکنن؟


جواب:"هروبلاگی که فیلتر میشد آدرس جدید را در آن مینوشتم و آنرا بطور اتوماتیک به وبلاگ جدید فوروارد میکردم. کار زمانگیر و خسته کننده ای هم بود. چون مرتب باید این کارراتکرار میکردم. در وبلاگ اصلی هم آدرس فیلترنشده را مینوشتم که معمولا با سرچ در گوگل به راحتی پیدا میشد. البته خود شما دوست نازنین من هم مرتب آدرسهای جدید را به اطلاع مخاطبینتان میرساندید و من همینجا از تمامی محبتهایی که شما دوست گلم به من داشتید سپاسگزارم."


مانی گرامی به نظر شما استقبال جوانان داخل ایران با توجه به اینکه وبسایت شما در فیلتر قرار داره و برای دیدنش باید از فیلتر شکن استفاده کرد چه قدر است؟حدودا با توجه به ایمیل ها و کامنت هایی که از جوانان دریافت می کنید چند نفر در ماه از ایران از وبسایت شما بازدید می کنند؟

جواب:"الان با توجه به اینکه کلا بلاگ اسپات هم فیلتر شده است و امکان ساختن وبلاگ فیلتر نشده نیست بازدیدها کاهش پیدا کرده. قبلا بخاطر وجود وبلاگهای فیلتر نشده هرروز حدود هزار بازدید بطور متوسط از تمامی وبلاگها میشد اما الان فقط زمانی که مطالب در سایتهایی مثل سایت آزادگی یا پارس دیلی نیوز یا سایت شما لینک داده میشوند آمار به میزان قبلی میرسد و بطور عادی آمار روزانه نصف میزان قبلی است."


مانی عزیز در گذشته وبسایت " خمینی بیمار روانی عقب افتاده" خیلی فعال بود و خیلی زود بروز میشد،ولی متاسفانه مدتی است که دیر به دیر بروز میشه.چرا؟


جواب:"ابتدا شوکی که بلاگ اسپات با بستن وبلاگ اصلی به من وارد کرد باعث شد مدتها در فعالیتم وقفه بیفتد. ولی دلیل بعدی این بود که من مدتی است که از طرف بانو پری صفاری دعوت به همکاری با مجموعه بیداری تیوی شدم و سایت ایشان را آپدیت میکنم و همینطور سایتی برای برنامه های دکتر مسعود انصاری ( که یکی از افراد مورد علاقه رضافاضلی گرامیمان بودند ) درست کرده ام که رسیدگی به همه این سایتها به اضافه سایت خود آقای فاضلی باعث میشود که زمان بیشتری گرفته شود. هنوز فایلهای بسیاری از آقای فاضلی دارم که منتشر نشده است و دلم میخواهد هرچه سریعتر همه آنها را منتشر کنم و از اینکه در این کار تاخیر افتاده است خیلی ناراحت هستم. ولی همانگونه که به او و همه دوستدارانش قول داده ام این کاررابه انتها خواهم رساند و سعی میکنم سریعتر مطالب را آپدیت و سخنان او را منتشر کنم."


مانی جان اگر اشتباه نکنم شما گرامی به علاقه مندان برنامه آقای رضا فاضلی عزیز وعده دادید در آینده ای نه چندان دور آرشیو کامل برنامه های " نوید آزادی" را بر روی اینترنت قرار بدید که جوانان داخل ایران بتونن آنها رو دریافت کنند.حدودا تا کی این اتفاق خواهد افتاد؟


جواب:"من در حال حاضر در استرالیا اقامت دارم و بهمین دلیل دسترسی به دی وی دی ها ندارم . اما در اولین فرصت که بتوانم به امریکا بروم اولین کاری که خواهم کرد تهیه این دی وی دی هاست و به شما اطمینان میدهم که این کار را اگر یک روز از عمرم هم باقی مانده باشد خواهم کرد."


طی این سال ها که وبلاگ " خمینی بیمار روانی عقب افتاده" فعالیت میکرد بارها شاهد بودیم که طرفداران حکومت دیکتاتوری جمهوری اسلامی با قرار دادن فحاشی در قسمت گفتمان و قسمت نظرات وبلاگتون قصد اختلال در کار شما رو داشتن.خیلی اوقات هم شاهد بودیم طرفداران حکومت سرکوبگر جمهوری اسلامی شخص شما را تهدید می کردند.مانی جان به نظرتون چرا انقدر اینها نسبت به شما و فعالیت هاتون عکس العمل نشون میدهند و میخوان جلوی فعالیت های وبلاگ شما رو با اختلال و فیلتر کردن بگیرند؟


جواب: " آنها ازچند جهت با مطالب من و سخنان آقای فاضلی مشکل دارند. اول اینکه گفته های رضافاضلی کلیت و تمامیت جمهوری اسلامی را هدف قرار میدهد و مثل بقیه یکی به نعل و یکی به میخ نیست که بخواهد در آن میان مثلا از اصلاح طلبان طرفداری کند یا سنگ رفسنجانی را به سینه بزند. بنابراین جایی برای خدعه خاتمی چی ها و بازیهای خودساخته جمهوری اسلامی باقی نمیگذارد. دوم اینکه سخنان رضا فاضلی اسلام را نشانه رفته است که باعث میشود اصل و اساس جمهوری اسلامی از ریشه خشک شود . سوم اینکه نام وبلاگ کلمه پهلوی را یدک میکشد که دشمن شماره یک اینهااز ابتدا بوده است و بیان خدمات دوران پهلوی برای اینها قابل تحمل نیست. مسلما دست گذاشتن روی تمام این نقاط حساس عکس العمل شدیدی را هم به دنبال خواهدداشت و من از همان ابتدا خودم را برای همه اینها آماده کرده بودم. بخصوص بعد ازاینکه نام واقعیم و عکسم را منتشر کردم میدانستم که این مسائل شدت بیشتری خواهد گرفت ."


مانی گرامی در حال حاضر علاوه بر وبسایت های آقای فاضلی و وبسایت " خمینی بیمار روانی عقب افتاده" ، دیگر در چه وبسایت هایی فعالیت دارید؟


جواب:"لیست سایتهایی که در حال حاضر در آنها فعالیت دارم به شرح زیر است
www.mpahlavi.com  www.mpahlavi.net وبسایت خودم
www.rezafazeli.com  www.rezafazeli.net وبسایت آقای فاضلی
www.psaffari.com  وبسایت خانم پری صفاری
www.masoudansari.com وبسایت دکتر مسعود انصاری"

مانی نازنین به نظر شما مردم ایران از چه طریقی می توانند زودتر و با پرداخت بهای کمتر حکومت فاشیستی حاکم بر ایران را بر اندازی کنند و به آزادی و دموکراسی واقعی دست بیابند؟


جواب:"از نظر من اگر مردم ایران ماهیت اصلی دین اسلام و پیامبر اسلام و چگونگی ورود اسلام به ایران را بشناسند و سعی کنند این دانسته هارا هرچه بیشتر در میان دیگران پراکنده کنند آزادی واقعی را زودتر بدست میاورند. با آمدن میرحسین موسوی بجای احمدی نژاد هیچ چیز عوض نمیشود. ریشه کار را باید درست کرد. این سی و دو سال باید درس خوبی برای همه ما بوده باشد. تا وقتی ریشه را درست نکنیم درخت سالمی نخواهیم داشت. اگر این ریشه درست بود هرگز کشورهایی مثل انگلستان و یا حزب دموکرات امریکا نمیتوانستند از ناآگاهی ما سوءاستفاده کنند و خمینی دجال را به جای محمدرضا شاه به مردم ایران تحمیل کنند. به هرحال نسل جوان فعلی همان نسلی خواهدبود که ریشه جمهوری اسلامی راازایران خواهد کند."

مانی جان به نظر شما مردم ایران بیشتر از چه طریقی از روشنگری ها در مورد خرافات مذهبی مطلع شدند و به نظر شما بهترین راه برای آگاهی رسانی به مردم چی است؟رسانه های ماهواره ای یا اینترنت یا چیزهای دیگر؟

جواب:"رسانه های ماهواره ای در سالهای قبل از نظر من بیشترین تاثیر را داشتند ولی طی چندسال آینده فکر میکنم اینترنت درجایگاه اول باشد. هنوز در ایران اینترنت آنطور که لازم است همه گیر نشده اما ماهواره همگانی تر است. اما اگر روزی برسد که تلویزیون محلی در ایران بتواند برنامه های خردگرایانه ای مانند برنامه های رضا فاضلی نازنین را پخش کند باز نسبت به اینترنت تاثیر بیشتری خواهد داشت."

مانی جان به آخر مصاحبه رسیدیم.اگر حرفی با خوانندگان ملی ستلایت نیوز دارید لطفا بفرمایید.

جواب:"من ارادتمند تمام جوانان مبارز و دلیر ایران هستم . فقط دوست دارم این را بگویم که امیدوارم دوستان خوبی که سایت شما را میخوانند اگر در این مدت که از درگذشت آقای فاضلی میگذرد حس کرده اند که درزمینه پخش برنامه های آقای فاضلی یا وبسایت خودم در حد انتظار فعالیت نداشته ام بر من ببخشایند و اطمینان داشته باشند که من همواره این راه را ادامه خواهم داد و تحت هیچ شرایطی دست از افشاگری نخواهم کشید."

آقای مانی بهروز عزیز از شما بابت وقتی که به من برای مصاحبه با شما دادید واقعا سپاسگزارم و براتون بهترین ها را آرزو می کنم.

جواب:"میلاد خوبم من از سالها پیش که با شما جوان شجاع و مبارز (که در آن زمان نوجوان بودید) آشنا شدم به وجود شما افتخار میکردم و همچنان آرزو میکنم روز به روز بر تعداد جوانان دلیری مثل شما افزوده بشود. برای شما و سایت پربار ملی ستلایت نیوز که انصافا مثل بقیه سایتهای خبری و مبارزی که در این سالها داشتید واقعا برایش زحمت میکشید آرزوی موفقیت روز افزون دارم."

*این مصاحبه از طریق ایمیل انجام گرفته است*

"توجه: این مطلب فاقد بخش نظرات می باشد لطفا برای ابراز نظر به مطلب قبلی مراجعه نمایید"