به ملی ستلایت نیوز خوش آمدید..........شما در ملی ستلایت نیوز به آخرین اخبار رسانه های پارسی زبان و جدید ترین فرکانس ماهواره ها دسترسی خواهید داشت...........در پایین هر مطلب در قسمت نظرات می توانید نظرات - خبرها - پشنهادات - انتقادات و پیام های خود را قرار دهید...........شما با دادن آدرس های ملی ستلایت نیوز به دیگران می توانید از این وبسایت حمایت کنید............ملی ستلایت نیوز از تمام رسانه های مبارز و آزادیخواه سیاسی حمایت می کند

۱۳۹۰ خرداد ۵, پنجشنبه

شکست رژیم دیکتاتوری حاکم بر ایران در جمع ‌آوری دیش های ماهواره‌


وبسایت آینده نیوز در گزارشی در باره یورش مجدد ماموران حکومتی برای جمع آوری آنتن های ماهواره ای نوشت:"در این سالها تجربه نشان داده است در بیشتر موارد زمانی که مأموران دیش های ماهواره را جمع کرده‌اند هنوز یک هفته نگذشته است دیش جدیدی جایگزین دیش قبلی شده است".

این منبع نوشت:"تجهیزات ماهواره مانند دیش و ریسیور به راحتی در کشور به شکل زیرزمینی وجود دارند و به راحتی می‌تواند جمع‌آوری سالانه دیشهای ماهواره را شکست دهد".

وبسایت خبری آینده نیوز در ادامه گزارش خود نوشت:"سپس با اشاره آشکار به نفرت و انزجار مردم از برنامه‌های رادیو و تلویزیون رژیم سرکوبگر جمهوری اسلامی نوشت، شاید بهتر است مسئولان حکومت دیکتاتوری حاکم بر ایران به فکر راه ‌حل فرهنگی برای برخورد با این معضل باشند!، شاید اگر صدا و سیما با ساخت برنامه‌ های بهتر! مخاطبان خود را از شبکه ‌های ماهواره‌ای پس بگیرد، دیگر نیازی به این نباشد که این همه وقت و هزینه صرف جمع‌ آوری دیش هایی شود که سریع جایگزین جدید پیدا می ‌کنند".

در همین حال خبرگزاری هرانا گزارش داد:" نیروهای  سرکوبگر انتظامی تهران بزرگ در اقدامی گسترده و با یورش به منازل شهروندان تهرانی اقدام به جمع آوری آنتن های ماهواره کردند".

بنا به اطلاع گزارشگران هرانا، نیروهای سرکوبگر انتظامی از ساعت 10 صبح امروز در یک عملیات گسترده همراه با تکاوران این ارگان در دو منطقه شهرک اکباتان و آپادانا اقدام به جمع آوری دستگاه های ماهواره ای کردند.در این یورش ها صد ها آنتن ماهواره از سوی این ارگان تخریب و ضمن ضبط تجهيزات بنفع دولت، بر اساس قوانین قضایی شهروندان را به پرداخت جریمه نقدی محكوم مي نمايد.

این اقدام نیروهای سرکوبگر انتظامی بر خلاف قوانین بین المللی و ناقض اصل اعلامیه جهانی حقوق بشر و میثاق های جهانی است که همواره در طی 15 سال اخیر از سوی حاکمیت برای ممانعت از گردش آزاد اطلاعات، نقض شده است.

"توجه: این مطلب فاقد بخش نظرات می باشد لطفا برای ابراز نظر به مطلب قبلی مراجعه نمایید"