به ملی ستلایت نیوز خوش آمدید..........شما در ملی ستلایت نیوز به آخرین اخبار رسانه های پارسی زبان و جدید ترین فرکانس ماهواره ها دسترسی خواهید داشت...........در پایین هر مطلب در قسمت نظرات می توانید نظرات - خبرها - پشنهادات - انتقادات و پیام های خود را قرار دهید...........شما با دادن آدرس های ملی ستلایت نیوز به دیگران می توانید از این وبسایت حمایت کنید............ملی ستلایت نیوز از تمام رسانه های مبارز و آزادیخواه سیاسی حمایت می کند

۱۳۹۰ اردیبهشت ۲۳, جمعه

یورش به منازل مردم با اقدامات تکاوری برای جمع آوری دیش های ماهوارهتنها دو روز پس از اعلام حضور هفتاد هزار پلیس برای سرکوب بیشتر در جامعه، نیروهای سرکوبگر انتظامی با عملیات تکاوری اقدام به جمع آوری دیشهای ماهواره کردند.

وبسایت خبری پارس دیلی نیوز به نقل از روزنامه مردمسالاری نوشت:"صبح سه شنبه ماموران نيروي انتظامي در گروهي ويژه و ضربتي بشقاب هاي ماهواره برخي بلوک هاي شهرک اکباتان را جمع آوري کردند".

ماموران بخش امنيت اخلا قي نيروي انتظامي با استفاده از کابل و تجهيزات مجهز تکاوري بشقاب هاي ماهواره مستقر در ديوار آپارتمان هاي اين شهرک را جمع آوري کردند. بر اساس گزارش شاهدان عيني ماموران سرکوبگر نيروي انتظامي در چند مورد اقدام به ورود به منازل کرده اند.

گفتنی است به رغم مبارزه چند ساله ماموران سرکوبگر نیروی انتظامی با نصب دیشهای ماهواره ای، به گفته مسئولان رسمی حکومت دیکتاتوری جمهوری اسلامی گرایش مردم به برنامه های ماهواره ای هر سال بیشتر می شود.

فیلم جمع آوری دیش های ماهواره با اقدامات تکاوری در YouTube

"توجه: این مطلب فاقد بخش نظرات می باشد لطفا برای ابراز نظر به مطلب قبلی مراجعه نمایید"