به ملی ستلایت نیوز خوش آمدید..........شما در ملی ستلایت نیوز به آخرین اخبار رسانه های پارسی زبان و جدید ترین فرکانس ماهواره ها دسترسی خواهید داشت...........در پایین هر مطلب در قسمت نظرات می توانید نظرات - خبرها - پشنهادات - انتقادات و پیام های خود را قرار دهید...........شما با دادن آدرس های ملی ستلایت نیوز به دیگران می توانید از این وبسایت حمایت کنید............ملی ستلایت نیوز از تمام رسانه های مبارز و آزادیخواه سیاسی حمایت می کند

۱۳۹۰ اردیبهشت ۲۷, سه‌شنبه

تلویزیون من و تو1 در ماهواره یوتلستW3A


تلویزیون من و تو1 از طریق یکی از فرکانس های ماهواره یوتلستW3A بر روی ایر رفت.این تلویزیون پارسی زبان قصد دارد علاوه بر ترانسپاندر 11317 ماهواره هاتبرد9، از طریق ماهواره یوتلستW3A هم برنامه هایش را برای ایران و اروپا پخش کند.تلویزیون من و تو1 ظرف چند روز گذشته طی اطلاعیه ای نیز اعلام کرد:"از اول ماه ژوئن میلادی برنامه های تلویزیون من و تو1 و تلویزیون من و تو2 با هم ادغام می شوند و از طریق یک تلویزیون در ماهواره هاتبرد و یوتلستW3A پخش خواهند شد و تلویزیون من و تو2 به پخش برنامه هایش بصورت مستقل خاتمه خواهد داد".

مشخصات دریافت:

Satellite: Eutelsat W3A
Freq: 10720
SR: 22000
POL: Hor
FEC: 3/4
Channel Name: Manoto1

ملی ستلایت نیوز را از نظرات خود بی بهره نگذارید

۹ نظر:

MR,Dish گفت...

تلویزیون کانال یک به صورت رادیویی روی هاتبرد بنام رادیو1
11642
هوریزنتال
27500

Persian Gulf گفت...

شبکه کلمه بر روی ماواره هاتبرد
11642
27500
H
پاینده ایران وایرانی

mojtaba گفت...

درود میلاد عزیز
دلم برای شما نازنین و سهند گرامی تنگ شده است.
آیا خبری از ایشون ندارید؟
اگه براتون ممکنه یک ایمیل به ایشون بدید و ببینید چه تاریخی قصد بازگشت دارن.

میلاد1 گفت...

mojtaba نازنین درود بیکران بر شما دوست عزیزم.امیدوارم حالتان خوب باشد خسته نباشید.متاسفانه هیچ خبری از سهند عزیزم ندارم و دلم بی نهایت براشون تنگ شده است.تا کنون چندین بار براشون ایمیل فرستادم ولی متاسفانه جوابی دریافت نکردم.امیدوارم هر کجا که هستند شاد و پیروز و موفق و سالم باشند.Mojtaba جان شاید سهند نازنین دسترسی به اینترنت ندارند که جواب ایمیل هایم را نمی دهند.آرزو می کنم هرچه سریعتر ISN با قدرت راه اندازی شود.

Reza گفت...

با درود به میلاد عزیز ودیگر دوستان


نظر دوستان رو می خواستم در مورد دیش سلف ست(دیش پشت شیشه ای)

http://www.youtube.com/watch?v=rgYklm_jrfM&feature=related

Persian Gulf گفت...

آتیلا حجازی: حجازی عاشق مردم بود/ برای تشییع جنازه پدرم همه بیایند

آتیلا حجازی دقایقی پس از درگذشت پدرش در جمع کثیر علاقمندانی که مقابل بیمارستان کسری تجمع کرده بودند، خطاب به مردم گفت: امروز غم بزرگی روی دوش من است و از تمام کسانی که ظرف روزهای اخیر در کنار ما بودند تشکر می‌کنم.
آتیلا افزود: حجازی دوستدار مردم بود و هر حرفی که می‌زد برای مردم بود. از همه مردم می‌خواهم برای تشییع جنازه او بیایند.
آتیلا که به شدت متاثر بود از مردم خواست در این مصیبت بزرگ صبوری کنند و برای آمرزش پدرش فاتحه بخوانند.
پس از صحبت‌های آتیلا حجازی مردم با شعار "عزا عزاست امروز، روز عزاست امروز، ناصر محبوب ما پیش خداست امروز" به حجازی و خانواده او تسلیت گفتند.
لحظاتی پیش احمدرضا عابدزاده و فراز کمالوند برای دیدار آخر با ناصر حجازی به بیمارستان کسری آمدند.
هنوز زمان برگزاری مراسم تشییع جنازه و خاکسپاری مرحوم حجازی اعلام نشده است.

Persian Gulf گفت...

آیا میدانستید عهد نامه ترکمانچای در روز 23 آبان ماه 1389 به پایان رسید؟
یعنی از روز 24 آبان ماه 1389 رسما" کشور آذربایجان جزء خاک ایران خواهد بود زیراطبق این
عهد نامهایران آذربایجان را در سال 1289 به مدت 100 سال به روسیه داده بود که در تاریخ 23 آبان ماه 1389 اینمدت به پایان رسید.
لطفا" اطلاع رسانی کن
IRANBBB
درود بر شما. اگر می خواهید در مورد تحویل جمهوری آذزبایجان به ایران خبر رسانی کنید لطفأ دقیقأ ملت را مطلع سازید. قرارداد ترکمنچای در تاریخ ۲ اسفندماه ۱۲۰۶ بسته شد و طبق این قرار داد آذربایجان بمدت ۱۸۰ سال به روسیه واگذار شد و در تاریخ ۲ اسفند ماه ۱۳۸۶ این قرارداد خاتمه یافت ولی دلیل مسکوت نگاه داشتن این خبر و تحویل ندادن جمهوری آذزبایجان به ایران این است که ترکیه بمدت ۲۰ سال اخیر در تلاش بوده است که جمهوری آذزبایجان را به خودواگذار کند و بخاطر همین به غرب متوسل شد و چون غرب به کمک سیاسی ترکیه در موردهای متفاوت نیازمند بود با ترکیه توافق نمود که جمهوری آذزبایجان را به ترکیه واگذار نکرده ولی به جای آن از واگذاری جمهوری آذزبایجان به ایران خود داری کند و سپس غرب با نفوذ خود بر ایران باعث مسکوت نگاه داشتن این قضیه و نگاه داشتن جمهوری آذزبایجان بحالت کنونی گشت.

ناشناس گفت...

zemzemeh tv eutelsat w3a
11222

میلاد1 گفت...

با درود.از همه عزیزان سپاسگزارم.