به ملی ستلایت نیوز خوش آمدید..........شما در ملی ستلایت نیوز به آخرین اخبار رسانه های پارسی زبان و جدید ترین فرکانس ماهواره ها دسترسی خواهید داشت...........در پایین هر مطلب در قسمت نظرات می توانید نظرات - خبرها - پشنهادات - انتقادات و پیام های خود را قرار دهید...........شما با دادن آدرس های ملی ستلایت نیوز به دیگران می توانید از این وبسایت حمایت کنید............ملی ستلایت نیوز از تمام رسانه های مبارز و آزادیخواه سیاسی حمایت می کند

۱۳۹۰ اردیبهشت ۷, چهارشنبه

تلویزیون پرشین اینترنشنال در ماهواره هاتبرد


تلویزیون پرشین اینترنشنال از طریق یکی از فرکانس های ماهواره هاتبرد9 بصورت آزمایشی لوگو خود را بر روی ایر فرستاد.حال باید منتظر ماند و دید برنامه های این تلویزیون پارسی زبان به چه سبکی خواهد بود،به سبک تلویزیون هایی که از سیاست های رژیم دیکتاتوری  حاکم بر ایران حمایت می کنند همانند"تلویزیون 20 و تلویزیون مهاجر نتورک و تلویزیون مهاجر اینترنشنال و ..." یا به سبک تلویزیون هایی که اینترتیمنت می باشند و برنامه هایشان را به پخش برنامه های "تفریحی-سرگرمی" اختصاص می دهند همانند"تلویزیون Iran M-One و تلویزیون دیدار و ...".

مشخصات دریافت:

Satellite: Hotbird 9
Freq: 11411
SR: 27500
POL: Hor
FEC: 5/6
(Channel Name: PITV(Persian International TV


***در پایین این مطلب در قسمت نظرات می توانید نظرات - خبرها - پشنهادات - انتقادات و پیام های خود را قرار دهید.***

ملی ستلایت نیوز را از نظرات خود بی بهره نگذارید

۱۲ نظر:

shahriar گفت...

با درود به میلاد عزیز

قبل از هر چیز می‌خوام باز هم از تمام زحماتت تشکر کنم،میلاد جان یه تقاضا داشتم از شما،اگر ممکن هست لیست کانال‌های ایرانی‌ رو توی ملی‌ ست نیوز قرار بدهید.

با سپاس فراوان

میلاد1 گفت...

shahriar عزیز درود بر شما.امیدوارم حالتان خوب باشد.خسته نباشید.از مهر شما واقعا سپاسگزارم.shahriar گرامی چشم.سعی خودم را خواهم کرد در آینده ای نه چندان دور لیست تلویزیون های پارسی زبان را در ملی ستلایت نیوز قرار بدهم.با سپاس فراوان

Persian Gulf خلیج پارس گفت...

روز ملی خلیج پارس گرامی باد
National Day of Persian Gulf Blessed
اليوم الوطني للخليج الفارسي المباركه
Journée nationale de Béni gulfe Persique

ناشناس گفت...

سلام nitv کی مییاد w3?

ناشناس گفت...

آقا nitv <اقعا میخواهد روی w3 بیاد؟

میلاد1 گفت...

Persian Gulf نازنین واقعا درود بیکران بر شما.

--------------------------------------

هموطن عزیز تلویزیون ملی ایران(NITV) به مدیریت جناب آقای ضیا آتابای نازنین و تلویزیون ایران آریایی به مدیریت آقای آرین وطنخواه گرامی دارند تلاش خود را می کنند که در آینده ای نه چندان دور برنامه هایشان را برای ایران و اروپا از طریق ماهواره یوتلست W3A بر روی ایر بفرستند.

ناشناس گفت...

آقا میلاد عزیز میدانم. اما ایران آرییای در یک برنامه گفت چند ساعت دیگه مییاد w3 اما یک هفته گذشت.من دئست دارم nitv زودتر بیاد لطفا اگه تماس دارید بگید زودتر بیاد

ناشناس گفت...

تو و بی بی سی و صدای آمریکا همتون سر و ته یه کرباسید و از یک جا نون می خورید!

میلاد1 گفت...

هموطن خوبم من از طریق ایمیل با 2تا از برنامه سازان تلویزیون آریایی در ارتباط هستم.طی آخرین خبری که دارم به من گفتند"متاسفانه کمپانی ستلایت برای روی ایر فرستادن تلویزیون ایران آریایی در ماهواره یوتلستW3A با مشکلات فنی روبرو شده است و دارد تلاش خود را می کند که بزودی این مشکلات رفع شود".

هموطن گرامی ام چشم بزودی برای جناب آقای ضیا آتابای نازنین مدیر NITV یک ایمیل خواهم فرستاد.

با سپاس فراوان

میلاد1 گفت...

هموطن عزیزی که کامنت"تو و بی بی سی و صدای آمریکا همتون سر و ته یه کرباسید و از یک جا نون می خورید!" گذاشته بودید باید خدمتتان بگویم ملی ستلایت نیوز متعلق به تک تک ایرانیان آزادیخواه و مخالف رژیم خونخوار جمهوری کثیف اسلامی است و از همه مخالفان رژیم جنایتکار جمهوری ننگین اسلامی حمایت می کند.هموطن خوبم من خودم هم صد در صد با سیاست های تلویزیون بی بی سی پارسی و بخش پارسی صدای آمریکا مخالفم.در تلویزیون پارسی صدای آمریکا فقط 2برنامه را نگاه می کنم.برنامه پارازیت و برنامه تفسیر خبر که آقای چالنگی با آقای نوریزاده هستند.من خودم یکی از بینندگان و هواداران تلویزیون مبارز کانال یک و تلویزیون مبارز پارس و پرشین رادیو هستم و اکثریت اوقات برنامه رسانه های مبارز سیاسی را نگاه می کنم.هموطن خوبم مقالاتی که در ملی ستلایت نیوز منتشر می شود دلیل بر آن نیست که من با آن موافقم یا صد در صد مطالب درونش را تایید می کنم.به طور مثال مقالاتی که تحت عنوان " تلویزیون های حرفه ای فارسی " در ملی ستلایت نیوز منتشر می شود نویسنده اش آقای وب پدر پارسی هستند و من با اینکه با بعضی نظرات این دوست خوبم مخالفم ولی چون به دموکراسی واقعی باور دارم مقالات آقای وب پدر پارسی عزیز را در ملی ستلایت نیوز با نام خودشان منتشر می کنم.

با سپاس

به امید نابودی رژیم اشغالگر جمهوری ننگین اسلامی

به امید آزادی ایران

تا آخرین نفس ماهستیم

زنده باد آزادی

زنده باد دموکراسی

زنده باد شاهزاده رضا پهلوی

پاینده ایران و ایرانی

برقرار باد پرچم 3رنگ شیروخورشید ایران

Persian Gulf گفت...

ساحل افتاده گفت گر چه بسي زيستم
هيچ نه معلوم شد آه كه من كيستم
موج ز خود رفته اي تيز خراميد و گفت
هستم اگر ميروم گر نروم نيستم

استاد مصطفی باکوبه ای ازاد باید گردد

پاینده ایران وایرانی

وب‌پدر پارسی گفت...

با درود به کاربران گرامی وبنوشت «اخبار ماهواره ملی». وقت همگی شما بخیر.

در تایید پیام همکار گرامی‌ام آقای میلاد در «اخبار ماهواره ملی» باید عرض کنم که لازم است امروز صدای همه اصحاب رسانه شنیده شود. بدیهی است که قضاوت به عهده مخاطبین است و آنها به عنوان یک شهروند این دهکده جهانی مودبانه و بدون بکار بردن واژگان زشت میتوانند انتقاد کنند.

من همیشه آماده گفتگو در این زمینه هستم. این دیدگاه من است که در نوشتارهایم به عنوان مثال «بی بی سی فارسی» را یک شبکه تلویزیونی مفید می‌دانم که این لزوماً دیدگاه‌های «اخبار ماهواره ملی» را بازنمی‌تاباند. در عین حال انتقادهایی نیز همیشه به این شبکه تلویزیونی یا شبکه‌های دیگر وارد بوده و هست. خوشحال می‌شوم دیدگاه‌های منتقدین را نیز ببینم و در نوشتارهای تحلیلی خود آن‌ها را لحاظ کنم.

ما باید یکدیگر را تحمل کنیم و این نخستین درس از آموزه‌های دموکراسی است. مجدداً از همکار گرامی‌ام آقای میلاد گرامی در «اخبار ماهواره ملی» سپاسگزارم که این سکوی مردم‌پسند را در اختیار من قرار دادند تا با مخاطبین فارسی‌زبان ارتباط برقرار کنم.

به امید استقرار آزادی و دموکراسی در کشور ایران،
وب‌پدر پارسی.