به ملی ستلایت نیوز خوش آمدید..........شما در ملی ستلایت نیوز به آخرین اخبار رسانه های پارسی زبان و جدید ترین فرکانس ماهواره ها دسترسی خواهید داشت...........در پایین هر مطلب در قسمت نظرات می توانید نظرات - خبرها - پشنهادات - انتقادات و پیام های خود را قرار دهید...........شما با دادن آدرس های ملی ستلایت نیوز به دیگران می توانید از این وبسایت حمایت کنید............ملی ستلایت نیوز از تمام رسانه های مبارز و آزادیخواه سیاسی حمایت می کند

۱۳۹۰ فروردین ۱۰, چهارشنبه

شبکه های صدا و سیما رژیم دیکتاتوری حاکم بر ایران بعد از تحویل سال جدید ایرانی

۸ نظر:

ناشناس گفت...

ُلام ميلاد عزيز.......

بببخشيد خبرتون ويرايش شد !! و منبع تصحيح شد .

در خدمتتتون هستم

Persian Gulf گفت...

پارازیت انداختن بحرین روی «پرس تی.وی»
سایت شفاف: به گزارش خبرآنلاین به نقل از بخش انگلیسی وب‌سایت «پرس تی.وی.» متخصصان فنی این شبکۀ خبری گزارش کرده‌اند که سیگنال‌های اخلال‌گر از بحرین ارسال می‌شود.
این اقدام غیرقانونی بحرین به‌دنبال آن صورت می‌گیرد که «پرس تی.وی.» سرکوب وحشیانۀ معترضان بحرینی را به شکل وسیعی پوشش داد.
بحرین در بیستم مارس نیز در پخش برنامه‌های شبکه ایرانی عرب زبان «آی‌فیلم» iFilm اخلال ایجاد کرد.

ناشناس گفت...

سلام اقا میلادشبکه ایی با نام جعلی arabian gulf در ماهواره نایلست روی ایر رفت عرب ها که قبل از این در رسانه های داخلی و خارجی خود نام خلیج را به کار و جرعت اوردن دنباله جعلی ان را نداشته امروز با نهایت بی شرمی کانال الخلیج العربی را روی ایر فرستادند ما هیچ کاری نکردیم ای کاش بجای ان همه پارازیت که روی شبکه های ... انداخته میشد اینار برای دفاع از هویت ملی وایرانی خود این شبکه را مورد حمله قرار داده از کمپانی ستلایت شکایت میکردیم دریغ از یک جو غیرت پاینده ایرانی زنده باد خلیج تا ابد پارس

ناشناس گفت...

دوستان کسی از شبکه دوم شهرام همایون و اینکه روی کدام ماهواره پخش میشه اطلاع داره شبکه ای بانام channel 2

میلاد1 گفت...

هموطن ناشناس گرامي درود بر شما.تلويزيون دوم جناب آقاي شهرام همايون عزيز فقط در ماهواره گالكسي19 براي آمريكا و كانادا پخش مي شود ولي از طريق اينترنت در ايران و اروپا قابل ديدن است.

با سپاس

Persian Gulf گفت...

ممانعت مغرب از فعاليت تلویزیونهای رژیم و حزب الله

سایت بولتن نیوز : مسئولان كشور مغرب خبرنگاران العالم و پرس تي وي را از فعاليت رسانه‌اي در اين كشور منع كردند.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني شبكه خبري العالم، درپي تظاهرات و اقدامات اعتراض آميز مردم مغرب ضد رژيم اين كشور، مقامات مغربي براي جلوگيري از پوشش اين رويدادها خبرنگاران شبكه‌هاي العالم و پرس تي وي را از ادامه كار در اين كشور منع كردند.
مسئولان مغربي همچنين فعاليت خبرنگار المنار (حزب الله لبنان) را در اين كشور ممنوع اعلام كردند.
كشور مغرب و بويژه شهر رباط، پايتخت اين كشور اخيرا شاهد انجام تظاهرات اعتراض آميز بود كه طي آن تظاهرات‌كنندگان مراكشي خواستار عدالت اجتماعي ، آزادي بيشتر و برقراري دموكراسي شدند.

ناشناس گفت...

سلام ميلاد جان من محمود هستم خواهشن براي سايت يه زمينه شاد تر استفاده كن در ضمن براي سايت يه صفحه فيس بوك هم باز كن ...
http://www.facebook.com/profile.php?id=100001154937581

Persian Gulf گفت...

گوشمالی مزدوران رژیم در دمشق توسط معترضان سوری

سایت آخرین نیوز: گروهی ناشناس به تیم خبری شبکه العالم در سوریه، در منطقه دوما واقع در منطقه ریف دمشق در سوریه حمله کرد.«حسین مرتضی» مدیر دفتر شبکه العالم در دمشق در این خصوص گفت: تیم خبری شبکه العالم در حال پوشش وقایع در منطقه ریف دمشق بود که یک خودرو ون به صورت تحریک آمیزی راه را به روی خودرو حامل آنها بست و دو تن از ون پیاده شده و اقدام به فحاشی به شبکه العالم و پرسنل آن کردند و در کشمکشی که با تیم خبری العالم داشتند، فیلمبردار این شبکه را مورد ضرب و شتم قرار دادند.وی افزود: آنها پس از این کشمکش سوار خودرو خود شده و از ترس اینکه توسط نیروهای امنیتی دستگیر شوند به سرعت متواری شدند.