به ملی ستلایت نیوز خوش آمدید..........شما در ملی ستلایت نیوز به آخرین اخبار رسانه های پارسی زبان و جدید ترین فرکانس ماهواره ها دسترسی خواهید داشت...........در پایین هر مطلب در قسمت نظرات می توانید نظرات - خبرها - پشنهادات - انتقادات و پیام های خود را قرار دهید...........شما با دادن آدرس های ملی ستلایت نیوز به دیگران می توانید از این وبسایت حمایت کنید............ملی ستلایت نیوز از تمام رسانه های مبارز و آزادیخواه سیاسی حمایت می کند

۱۳۹۰ فروردین ۱, دوشنبه

به مناسبت نوروز 2570 ایرانی

آغاز سال2570 ایرانی خجسته باد***ملی ستلایت نیوز سال خوبی را برایتان آرزو می کند***


به امید پیروزی جنبش آزادیخواهی مردم ایران
و
به امید رهایی مردم آزادیخواه ایران از چنگال اهریمن صفتان

۱۲ نظر:

ناشناس گفت...

چگونه خامنه ای و احمدی نژاد با دادن پیام نوروزی به ریش پیامبر و امامان خود می رینند؟

نوروز این زیبا ترین جشن دنیا یادگار نیاکان ماست و مردم این روز را بمناسبت بر تخت نشستن جمشید شاه پس از آبادانی ایران ورفاه ایرانیان جشن میگرفته اند.
فردوسی بزرگ: جمشید شاه......
به فر کیانی یکی تخت ساخت
چه مایه بدو گوهر اندر نشاخت
که چون خواستی دیو برداشتی
ز هامون به گردون برافراشتی
چو خورشید تابان میان هوا
نشسته برو شاه فرمانروا
جهان انجمن شد بر آن تخت او
شگفتی فرومانده از بخت او
به جمشید بر گوهر افشاندند
مران روز را روز نو خواندند
سر سال نو هرمز فرودین
برآسوده از رنج روی زمین
بزرگان به شادی بیاراستند
می و جام و رامشگران خواستند
چنین جشن فرخ ازان روزگار
به ما ماند ازان خسروان یادگار

ما ایرانیان به کسی اجازه نمی دهیم که ازاعتقادات و رسوم ایرانیان اصیل سوء استفاده نماید و باید برای همیشه این خطوط و مرز ها مشخص باشد.
اگر کسی مسلمان یا کمونیست است و اعتقادی به ایران و ایرانی ندارد٬ حق ندارد نوروز و چهارشنبه سوری و سیزده بدر را جشن بگیرد
اگر خامنه ای و احمدی نژاد بخواهند ریاکارانه بمناسبت نوروز پیام بدهند مثل این است که یک کمونیست روز عید قربان را جشن بگیرد٬ یا یک مسلمان روز تولد مارکس را جشن بگیرد.
گذشت زمان وقرنهاهیچ دلیلی بر فراموش کردن اصل فلسفه نوروز نمیشود. کما اینکه از اسلام ۱۴۰۰ سال و از کمونیسم حدود صد سال گذشته است.
واگر خامنه ای یا احمدی نژاد و یا کمونیستها بخواهند ریاکارانه پیام نوروزی بدهند باید بدانند و در لحظه تحویل سال بیا د آورند که در همان لحظه دارند به رو وروح پیامبر و امامان خود و مارکس و لنین می رینند.
نوشته های مرتضی مطهری در مخالفت با نوروزو چهارشنبه سوری و سیزده بدر و فردوسی کواه این مدعاست.
ویکی‌پدیا- مرتضی مطهری معتقد بود که بزرگداشت آیین چهارشنبه سوری از آن «احمق‌ها» و آیین نوروز «ضد اسلام» است و در مطبوعات و سخنرانی‌ها به این مطلب اشاره کرده‌است.[۷]
http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%85%D8%B1%D8%AA%D8%B6%DB%8C_%D9%85%D8%B7%D9%87%D8%B1%DB%8C#.D8.B1.D8.B3.D9.88.D9.85_.D9.85.D9.84.DB.8C_.D8.A7.DB.8C.D8.B1.D8.A7.D9.86.DB.8C

آریا گفت...

با درود
اُفت بسیار در برنامه های نوروزی در ماهواره،در نبود امپراطوری بزرگ تلویزیون ها ، تلویزیون جام جم امریکا با آرشیو بسیار غنی که برای همیشه قطع شد و همچنین تلویزیون حرفه ای طپش که برنامه های نوروزی سال88 را کسی از یاد نمیبرد .
به نظر من امسال فقط برنامه های طنز علی پورتاش و علی فخرالدین در تلویزیون شهرام همایون ، به چشم میزند،
و بقیه تلویزیونها 2زار نمی ارزد.
عید شما نیز مبارک و باسپاس از سایت شما. بدرود

Persian Gulf گفت...

با درود

سال نو 2570 بر همه دوستان و ميلاد عزيز خجسته باد.

نوروزتان پيروز

پاينده ايران وايراني

سورنا گفت...

با درود و تبریک سال نو
میلاد 1 عزیز یک سوال
شما لینک دانلود آن برنامه های آقای همایون که 2 سال قبل نزدیک عید در مورد انقلاب سخن می گفتند و بعدش اون مجموعه ی انقلاب را می فروختند را در اختیار دارید؟((برای تاریخ نگاری لازم دارم))

ناشناس گفت...

http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/189668_1945551121414_1321614792_2370445_7257665_n.jpg

reza گفت...

بادرود فراوان وبا ارزوی بهترین ها درسال نوایرانی برای میلاد گرامی ودیگر دوستان.

میلاد جان خبری ازایران ستلایت نیوز یا سهند نازنین دارید؟

میلاد1 گفت...

با درود به همه هموطنان نازنین در سراسر جهان.نوروز2570 ایرانی را خدمت تک تک شما عزیزان شادباش می گویم و سال بی نهایت خوبی را براتون آرزو می کنم.

آریا گرامی و Persian Gulf عزیز یک دنیا از شما 2هموطن خوبم سپاسگزارم.

--------------------------------------

سورنا نازنین درود بیکران بر شما.امیدوارم حالتان خوب باشد.خسته نباشید.سورنا گرامی در وبسایت YouTube سرچ کنید مطمئن هستم خواهید توانست آرشیو برنامه جناب آقای شهرام همایون عزیز را ببینید.

سورنا عزیز ویدئو های 2اکانت زیر در YouTube هم لطفا ببینید چون اکثریت برنامه های جناب آقای شهرام همایون عزیز در آنجا قرار دارند:

http://www.youtube.com/user/MrRahgozar

http://www.youtube.com/user/ChanneloneHD

--------------------------------------

رضا عزیز درود بیکران بر شما.امیدوارم حالتان خوب باشد.خسته نباشید.رضا نازنین متاسفانه هیچ خبری از ISN ندارم.حتی به سهند نازنین چند بار هم ایمیل زدم ولی متاسفانه هنوز جوابی دریافت نکردم.

امیدوارم بزودی سهند نازنین ISN را بار دیگر راه اندازی کنند.

Persian Gulf گفت...

به مناسبت 7 فروردین زادروز شاهدخت لیلا پهلوی

روانش شاد و نامش گرامی باد
http://www.youtube.com/watch?v=xxVOvj2laa4&feature=player_embedded
Iran "Princess Leila Pahlavi" پرنسس ليلا پهلوی

پاينده ايران وايراني

ناشناس گفت...

افشای اسامی 2تن ازاعضای ارتش سایبری

http://ircyberarmy.blogspot.com

ناشناس گفت...

افشای اسامی 2تن ازاعضای ارتش سایبری ایران

http://ircyberarmy.blogspot.com

reza گفت...

بادرود به میلادگرامی ودیگردوستان

میلادجان ایمیلی برات فرستادم لطف کن ایمیلهاراچک کن


بدرود...

Persian Gulf گفت...

پارازیت عربستان بر روی شبکه های جمهوری اسلامی

شبکه خبری "صداقت" در تهران: دو شبکه تلویزیونی ماهواره ای عرب زبان متعلق به ایران از ایجاد اختلال در سیگنالهای ارسالی این شبکه ها در منطقه ی خاورمیانه و شمال آفریقا خبر دادند.
در همین راستا شبکه تلویزیونی الجزیره انگلیسی به این خبر اشاره کرده و گفت: شبکه تلویزیونی العالم، شبکه ای دولتی و متعلق به ایران است و برنامه های خود را به زبان عربی تهیه و پخش می کند. پوشش خبری العالم درخصوص ناآرامیهای جاری در بحرین شمار زیادی از مخاطبان را در کشورهای عرب متوجه خود کرده است. این شبکه اعلام کرده که سیگنالهای ارسالی آن بر روی ماهواره ی بدر که با نام عرب ست نیز شناخته می شود، تعمداً مورد اختلال الکترونیکی قرار گرفته و قابل دریافت در منطقه نیست.
طبق این گزارش، منشأ این اختلالات و پارازیتهای الکترونیکی کشور عربستان سعودی اعلام شده است. این کشور تحت کنترل حاکمان اهل تسنن اداره می شود و اخیراً نیروهای نظامی خود را جهت کمک برای سرکوب تظاهرات کنندگان و معترضانی که به رهبری شیعیان در بحرین ایجاد ناآرامی کرده اند، به این کشور اعزام کرده است.
علاوه بر این، شبکه ی تلویزیونی ماهواره ای «آی فیلم» نیز که شبکه ای تفریحی به زبان عربی و متعلق به ایران است، اعلام کرده در ارسال سیگنالهای خود، تحت تأثیر پارازیت و اختلالات الکترونیکی ایجاد شده، با مشکل روبرو شده است. طبق گزارشات دریافتی، این اختلالات از مرکزی در داخل بحرین ارسال می شوند.