به ملی ستلایت نیوز خوش آمدید..........شما در ملی ستلایت نیوز به آخرین اخبار رسانه های پارسی زبان و جدید ترین فرکانس ماهواره ها دسترسی خواهید داشت...........در پایین هر مطلب در قسمت نظرات می توانید نظرات - خبرها - پشنهادات - انتقادات و پیام های خود را قرار دهید...........شما با دادن آدرس های ملی ستلایت نیوز به دیگران می توانید از این وبسایت حمایت کنید............ملی ستلایت نیوز از تمام رسانه های مبارز و آزادیخواه سیاسی حمایت می کند

۱۳۸۹ بهمن ۱۶, شنبه

بخش پارسی رادیو بین المللی هلند راه اندازی شد


"عصر هلند" وبسایت پارسی رادیو بین المللی هلند از امروز برای ایرانیان و سایر پارسی زبانان آغاز به کار کرد.
وب سایت عصر هلند از طریق آدرس www.asrholland.nl قابل دسترسی است.ضرورت راه اندازی سایت عصر هلند در پی ایجاد تنش در روابط هلند و رژیم دیکتاتوری جمهوری ننگین اسلامی، که به دنبال اعدام خانم زهرا بهرامی شهروند "هلندی-ایرانی" رخ داد، و همچنین بحران فزاینده در تونس و مصر، که تاثیر بسیاری بر سایرکشورهای منطقه دارد، احساس شد.
از نظر "ریک رنسن" سردبیر رادیو بین المللی هلند، نیاز زیادی به شنیدن صدای مستقل و معتدل هلند در ایران وجود دارد. وی افزود: "وبسایت عصر هلند فعلا به صورت موقت راه اندازی شده است و ادامه کاری آن پس از یکماه بررسی خواهد شد". بخش هایی از مطالب عصر هلند در رسانه های اجتماعی محبوب در میان ایرانیان قرار داده خواهد شد.
رادیو بین المللی هلند از مدت ها پیش از طریق رادیو و وب سایت عربی www.rnw.nl/hunaamsterdam  در خاورمیانه فعال است. مطالب مهم این سایت و سایت های انگلیسی و هلندی رادیو بین المللی هلند از این پس به زبان پارسی در عصر هلند منتشرخواهد شد. همچنین سرخط مهمترین مطالب سایر رسانه های هلندی برای اطلاع خوانندگان پارسی زبان ترجمه می شود.
رادیو بین المللی هلند تا حد امکان با رسانه های مستقل پارسی زبان داخل و خارج ایران همکاری خواهد کرد.
پارسی، یازدهمین زبانی است که اخبار و گزارشات رادیو بین المللی هلند از طریق آن در سطح جهان منتشر می شود. سایر زبان ها عبارتند از: انگلیسی، اسپانیایی، اندونزیایی، چینی، عربی، فرانسه، پرتغالی، پاپیامنت، سرنامی و هلندی.
مطالب وب سایت و برنامه های رادیوی بین المللی هلند به زبان عربی، هر هفته بطور متوسط توسط دو و نیم میلیون تن در کشورهای عرب زبان دنبال می شود.با سپاس از Persian Gulf نازنین

"توجه: این مطلب فاقد بخش نظرات می باشد لطفا برای ابراز نظر به مطلب قبلی مراجعه نمایید"