به ملی ستلایت نیوز خوش آمدید..........شما در ملی ستلایت نیوز به آخرین اخبار رسانه های پارسی زبان و جدید ترین فرکانس ماهواره ها دسترسی خواهید داشت...........در پایین هر مطلب در قسمت نظرات می توانید نظرات - خبرها - پشنهادات - انتقادات و پیام های خود را قرار دهید...........شما با دادن آدرس های ملی ستلایت نیوز به دیگران می توانید از این وبسایت حمایت کنید............ملی ستلایت نیوز از تمام رسانه های مبارز و آزادیخواه سیاسی حمایت می کند

۱۳۸۹ بهمن ۲۸, پنجشنبه

تلویزیون فارسی1 تغیر فرکانس داد


تلویزیون فارسی1 که در گذشته از طریق فرکانس 10720 ماهواره یوتلستW3A برنامه هایش را پخش می کرد، تغیر فرکانس داد و از طریق یکی دیگر از فرکانس های این ماهواره بصورت آزمایشی بر روی ایر رفت.لازم به ذکر است ظرف چند روز گذشته ترانسپاندر 10720 ماهواره یوتلست W3A به دلیل پارازیت های ارسالی از سوی رژیم سرکوبگر جمهوری اسلامی با اختلالات زیادی در ایران و اروپا روبرو بوده است.

مشخصات دریافت:

Satellite: Eutelsat W3A
Freq: 10762
SR: 22000
POL: Ver
FEC: 3/4

۱۳ نظر:

Persian Gulf گفت...

از شرکت يوتل ست ميخواهيم تمام شبکه هاي جمهوري اسلامي در ماهواره هاتبرد را قطع کند !

جمهوري اسلامي تمام قوانين بين المللي را زير پا گذاشته است و در اين چند روز با پارازيت اندازي روي شبکه هاي مختلف ماهواره اي سعي در ايجاد اخلال در رسانه هايي از جمله بي بي سي فارسي و چند شبکه فارسي زبان و غير فارسي زبان داشته است.. از شرکت يوتل ست که ماهواره هاتبرد را در اختيار دارد و از تمامي ماهواره ها ميخواهيم طبق قوانين بين المللي رسانه اي و نقض آن توسط جمهوري اسلامي تمامي شبکه های متعلق به جمهوري اسلامي که در هاتبرد و ديگر ماهواره ها هستند را قطع کرده و تا زماني که حکومت پايبند به قوانين بين المللي رسانه اي نشده است ديگر به اين رسانه ها خدمات ماهواره اي ارايه ندهد
bayed yek PETION dorost kard

Persian Gulf گفت...

همه کانالهای ایرانی ماهواره ای راهپیمایی یک اسفند رو اعلام کنند-حمید شب خیز هم همین الان اعلام کرد همین الان کانال آی تی ان راهپیمایی اول اسفند رو اعلام کرد – همینجا از آقای شبخیز تشکر میکنم – در ایران اکثر خانواده ها کانالهای ماهواره ای رو نگاه میکنن میتوان گفت آمار کسانی که تلویزیونهای ایرانی را نگاه میکند در تهران حداقل به 70 درصد میرسه کانالهای ماهواره ای سریعترین و امن ترین راه در اطلاع رسانی هستند از دوستان خواهش میکنم که اطلاع رسانی کنند

راهپیمایی اول اسفند

Persian Gulf گفت...

یورش به منازل مردم برای جمع آوری آنتن‌های ماهواره‌ای
خبرگزاری هرانا - نیروی انتظامی در چند نقطه از شهر تهران اقدام به جمع آوری آنتن‌های ماهواره‌ای جهت جلوگیری از انتشار آزاد اطلاعات نموده است.

بنا به اطلاع گزارشگران هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، صبح امروز، سه شنبه، ماموران نیروی انتظامی با یورش به برخی مناطق غربی تهران نظیر شهرک غرب و اکباتان اقدام به جمع آوری آنتن‌های ماهوارهٔ ساکنان مجتمع‌های مسکونی نموده است.

گفته می‌شود تعداد ماموران نیروی انتطامی به قدری زیاد بوده که بالای پشت بام هر مجتمع ۶ نفر حضور یافته و جلوی درب خانه‌ها نیز دو ون مستقر شده بودند.
این اقدام نیروهای امنیتی که کم سابقه نیز نبوده، در جهت جلوگیری از انتشار آزاد اطلاعات در بین شهروندان صورت می‌گیرد.
براساس موارد مشابه پیشین، شهروندان پس از ضبط کلیهٔ تجهیزات ماهواره‌ای به جریمهٔ نقدی نیز محکوم خواهند شد.
شایان ذکر است که طی روزهای اخیر هم چنین ارسال پارازیت بر روی کانال‌های ماهواره‌ای نیز افزایش یافته است.
بر اساس تحقیقات محققان ارسال پارازیت جدا از توقف انتشار تصاویر ماهواره‌ای موجب به خطر افتادن سلامت شهروندان نیز می‌شود.

ناشناس گفت...

صدای آمریکا و رادیو فردا و رادیو e2 از یوتلست w3a قطع شدند شما خبر جدیدی از این شبکه ها ندارید
با سپاس

ناشناس گفت...

فرکانس کانالهای ایرانی عربست:
11900
v
27500
-----------------------------------
11881
h
27500
-----------------------------------
12303
h
27500
-----------------------------------

Hosein گفت...

با سلام چرا کانال صدای آمریکا از یوتلست حذف شده است؟ متاسفانه الان نه رو هاتبرد است نه یوتلست!

Hosein گفت...

با سلام
شکه جم موزیک-اندیشه-دیدار از ماهواره هاتبرد حذف شدند.

ناشناس گفت...

salam,
gem music va andisheh tv az ferekanse 10723 hazf shodan
AZ)

ناشناس گفت...

gem music
hotbird
12380
v
29900

ناشناس گفت...

از یکی ازدوستان خواهش می کنم نحوه دریافت ماهواره عربست به مرکزیت هاتبردویا روش دریافت ماهواره نایلست به مرکزیت هاتبردرا در بخش نظرات بگذارد.
بدرود...

ناشناس گفت...

طرح سه شنبه های اعتراض

10اسفند/17اسفند/24اسفند(چهارشنبه سوری)V

مرگ برخامنه ای

نترسید نترسید ما همه باهم هستیم

Saeed گفت...

با سلام
نام این سایت را ملی ستلایت گذاشته ایدو و میخواهید آخرین اخبار ماهواره های پارسی زبان را به اطلاع مردم برسانید.
اما متاسفانه در تمام اخبار خود قضاوت فردی دارید.
رژیم جلاد ایران
رسانه آزادیخواه
و ... اینها گزاره های خبری نیست. وقتی میخواهید درباره اخبار ماهواره بنویسید فقط اخبار ماهواره را بگویید. مطالب تحلیلی و قضاوتی را میتوانید در وبلاگ دیگری بنویسید.
این نوشته من به معنای این نیست که بگویم صفاتی که شما یرای رژیم یا رسانه ها بر شمردید درست هست یا نیست. من میخواهم بگویم این نوع خبر رسانی شما حرفه ای نیست. و بهتر است تحلیلها و قضاوتهای خوذ را در غالب خبر منتشر نکنید.

ناشناس گفت...

سلام لطفا به مسئولان صدای آمریکا و کانال یک و e2 وتمام شبکه های خبری و سیاسی بگین روی ماهواره یوتلست w3a پخش شوند چون هاتبرد امنیت ندارد
با سپاس