به ملی ستلایت نیوز خوش آمدید..........شما در ملی ستلایت نیوز به آخرین اخبار رسانه های پارسی زبان و جدید ترین فرکانس ماهواره ها دسترسی خواهید داشت...........در پایین هر مطلب در قسمت نظرات می توانید نظرات - خبرها - پشنهادات - انتقادات و پیام های خود را قرار دهید...........شما با دادن آدرس های ملی ستلایت نیوز به دیگران می توانید از این وبسایت حمایت کنید............ملی ستلایت نیوز از تمام رسانه های مبارز و آزادیخواه سیاسی حمایت می کند

۱۳۸۹ آذر ۲۴, چهارشنبه

گسترش شبکه‌های ماهواره‌ ای منجر به فروپاشی رژیم دیکتاتوری حاکم بر ایران خواهد شد


وبسایت خبری ایران پرس نیوز نوشت: سرکرده نیروی سرکوبگر انتظامی، گسترش شبکه ‌های ماهواره‌ ای را تهدیدی علیه رژیم دیکتاتوری جمهوری اسلامی خواند و گفت که این امر منجر به زوال ارزشهای نظام و فروپاشی نظام خواهد شد.

پاسدار احمدی مقدم که در جمع شماری از آخوندهای روضه‌ خوان ماه محرم سخنرانی می ‌کرد، گفت، این شبکه ‌های ماهواره ‌ای می ‌خواهند فرهنگ ما را تغییر دهند! و وقتی آثار زوال و فروپاشی در کشور ظاهر شد، دست به حمله نظامی علیه ما خواهند زد!

سرکرده نیروی سرکوبگر انتظامی با اشاره به نفرت و انزجار مردم از صدا و سیمای رژیم افزود، بخشی از قصور از صدا و سیمای ما است که باید با پوشش قوی آنتن ‌دهی، جلوی گسترش ماهواره‌ ها را در کشور بگیرد. چرا که در برخی از مناطق حتی کوهستانی و عشایری دیده می ‌شود که مردم حتی با استفاده از موتور برق و دیش از برنامه‌ های ماهواره استفاده می ‌کنند.

"توجه: این مطلب فاقد بخش نظرات می باشد لطفا برای ابراز نظر به مطلب قبلی مراجعه نمایید"