به ملی ستلایت نیوز خوش آمدید..........شما در ملی ستلایت نیوز به آخرین اخبار رسانه های پارسی زبان و جدید ترین فرکانس ماهواره ها دسترسی خواهید داشت...........در پایین هر مطلب در قسمت نظرات می توانید نظرات - خبرها - پشنهادات - انتقادات و پیام های خود را قرار دهید...........شما با دادن آدرس های ملی ستلایت نیوز به دیگران می توانید از این وبسایت حمایت کنید............ملی ستلایت نیوز از تمام رسانه های مبارز و آزادیخواه سیاسی حمایت می کند

۱۳۸۹ آذر ۸, دوشنبه

کمپانی یوتلست همکاری با رژیم دیکتاتوری حاکم بر ایران را برای سانسور تلویزیونی تکذیب کرد


وبسایت خبری پارس دیلی نیوز به نقل از گزارش فرید وهابی در رادیو فرانسه نوشت:" شرکت مخابراتی یوتلست که صاحب چندین ماهواره است، سخنان شیرین عبادی را مبنی بر همکاری این شرکت با رژیم سرکوبگر جمهوری اسلامی، برای اعمال سانسور، تکذیب کرد."

شیرین عبادی در استکهلم شرکت های یوتلست و اریکسون را متهم به همکاری با حکومت دیکتاتوری حاکم بر ایران کرده بود. به گفته او یوتلست برخی برنامه های تلویزیونی را سانسور کرده و شرکت اریکسون تکنولوژی هایی برای کنترل و نظارت مردم به رژیم جمهوری اسلامی فروخته است.

شرکت یوتلست هر نوع همکاری با رژیم سرکوبگر جمهوری اسلامی در جهت سانسور تلویزیون های خارجی را تکذیب کرد. سخنان مسئولان این شرکت در واقع واکنشی است به اظهارات اخیر شیرین عبادی که یوتلست را به همکاری با رژیم سرکوبگر جمهوری اسلامی متهم کرده بود.

مسئول روابط عمومی شرکت یوتلست، خانم وانسا اوکانر به خبرگزاری فرانسه گفت: "یوتلست مایل است اظهارات شیرین عبادی را تصحیح کند. به گفتۀ ایشان شرکت ما خواسته های جمهوری اسلامی را مبنی بر اعمال سانسور سیاسی پذیرفته و برنامه های فارسی بی بی سی و صدای آمریکا را از ماهواره خود حذف کرده است".

شیرین عبادی، روز دوشنبۀ گذشته در سخنرانی خود در دانشگاه استکهلم، شرکت یوتلست را متهم کرد که به تقاضای جهموری اسلامی برای اعمال سانسور پاسخ مثبت داده است.

شیرین عبادی گفت: "در واقع به این ترتیب، یوتلست در زمینۀ اعمال سانسور با رژیم جمهوری اسلامی همکاری کرده است".

شیرین عبادی، علاوه بر یوتلست، شرکت سوئدی اریکسون را نیز متهم کرد. به گفتۀ او اریکسون تکنولوژی هایی در اختیارجمهوری اسلامی قرار داده که امکان کنترل و تحت نظر گرفتن مردم را میسر می سازد.

شیرین عبادی گفت: "من مصراً از ایرانیان مقیم سوئد می خواهم که برای اعتراض به شرکت اریکسون ایمیل بفرستند و سئوال کنند: به چه دلیل به رژیم جمهوری اسلامی برنامه های کامپیوتری می فروشید که امکان کنترل مردم را فراهم می کند؟"

مسئول روابط عمومی شرکت یوتلست، با تکذیب سخنان شیرین عبادی، در عین حال پذیرفت که برنامه های دو کانال بی بی سی فارسی و صدای آمریکا گهگاه دچار پارازیت می شوند. اما او افزود که شرکت یوتلست برای مقابله با این پارازیت ها، برنامه های بی بی سی فارسی و صدای آمریکا را به ماهواره دیگری منتقل کرده است.

او توضیح داد که در حال حاضر این برنامه ها توسط سه ماهواره متعلق به شرکت یوتل ست پخش می شود و بدون پارازیت، حتی در ایران، قابل دریافت است.

خانم وانسا اوکانر با ابراز تأسف به خاطر اظهارات شیرین عبادی، تأکید کرد که یوتلست هیچگاه در مورد سانسور با حکومت سرکوبگر حاکم بر ایران همکاری نکرده است.

لازم به ذکر است رسانه های آزادیخواه مردمی همانند " تلویزیون کانال یک و تلویزیون پارس و تلویزیون کانال جدید و پرشین رادیو و رادیو آریامهر و ...." بارها مورد حملات پارازیت های ارسالی از سوی رژیم جمهوری اسلامی قرار گرفتند ولی شیرین عبادی در صحبت های اخیر خود در استکهلم فقط به بی بی سی فارسی و صدای آمریکا اشاره کرد و هیچ اسمی از رسانه های آزادیخواه پارسی زبانِ مورد حملات پارازیت قرار گرفته نبرد.

۱۱ نظر:

Persian Gulf گفت...

سه شنبه، 9 آذر ماه 1389 برابر با 2010 Tuesday 30 November
ویکی لیکس؛ سندی در بارۀ سرطان خون خامنه ای
رادیو فرانسه: بر اساس یکی از اسناد منتشرشده توسط سایت ویکی لیکس، یکی از نزدیکان هاشمی رفسنجانی خبر می دهد که آیت الله خامنه ای به سرطان خون مبتلاست و بیش از چند ماه به عمرش باقی نمانده است. این سند می افزاید که هاشمی رفسنجانی با اطلاع یافتن از این وضعیت، تصمیم گرفته که دیگر علیه خامنه ای فعالیت نکند و منتظر شود که بیماری، روند طبیعی خود را طی نماید.

روزنامۀ انگلیسی تلگراف می نویسد یکی از اسناد منتشرشده توسط سایت ویکی لیکس، پیامی است که در تابستان سال ۲۰۰۹ توسط کنسولگری آمریکا در استانبول مخابره شده است.

بر اساس این پیام تاجری که نام و ملیتش فاش نشده و ظاهراً با آیت الله هاشمی رفسنجانی روابطی دارد، خبر داده که آیت الله خامنه ای به نوع کمیابی از سرطان خون مبتلا شده است. این پیام می افزاید که به احتمال زیاد وی طی چند ماه آینده خواهد مرد.

این پیام در روزهایی مخابره شده که هاشمی رفسنجانی علناً مخالفت خود را با انتخاب مجدد محمود احمدی نژاد به عنوان رییس جمهور ابراز می کرد.

بر اساس سند منتشرشده، هاشمی رفسنجانی پس از این که از وضعیت بیماری خامنه ای مطلع می شود، از تلاش علیه وی در مجلس خبرگان دست برمی دارد تا روند طبیعی امور خود به خود طی شود.

این سند ادامه می دهد که پس از مرگ آیت الله خامنه ای، هاشمی رفسنجانی تلاش خواهد کرد تا با بسیج مجلس خبرگان، خود را به عنوان رهبر برگزیند، و اگر در این کار موفق شود، از احمدی نژاد خواهد خواست که استعفا بدهد تا انتخابات ریاست جمهوری دیگری برگزار شود.

IrannPressNews

مهدی گفت...

درود بر میلاد عزیز و گرامی از شیرین عبادی که هنوز به دنبال یک تفسیر بهتر از قران برای حکومت بر ایران است از این بیشتر انتظار نمی رود کسی که هنوز به فکر حکومت دینی باشد و اصلاح رژیم اصلاح ناپذیر جمهوری اسلامی توقعی زیادی نباید داشت.پاینده ایران

Persian Gulf گفت...

دانشگاه آخرین سنگر آزادی باید زنده بماند


به استقبال 16 آذربرویمپاينده ايران وايراني

Persian Gulf گفت...

شبکه movie 1 یا iran m one tvروی فرکانس 11642 ماهواره هاتبرد روی ایر رفت.

11642
27500
H


پاينده ايران وايراني

ناشناس گفت...

به نظرم آقا ميلاد شما هم يك شبكه تلويزيوني بزنيد ؟؟؟
اين چه مصاحبه مزخرفي است كه گذاشتيد ! مگه با اميرقاسمي يا شبخيز مصاحبه مي كنيد؟ وبلاگتون خيلي داره مسخره ميشه.
لطفا كامنت من را تاييد كنيد و ترسي ازش نداشته باشيد.

وب‌پدر پارسی گفت...

گزارش فوری

در شهر شیراز، فرکانس‌های ۱۱۳۱۷ و ۱۱۷۴۷ از ماهواره هاتبرد مورد حملات شدید پارازیت محلی از سوی حکومت سرکوب گر ایران قرار گرفتند.

روی این فرکانس‌ها، شبکه‌های تلویزیونی تازه تاسیس «من و تو ۱»، «من و تو ۲» و «پی ام سی خانواده» قرار دارند.

متاسفانه در این صورت شمار زیادی از بینندگان قادر به تماشای نخستین شبکه علمی فارسی‌زبان، یعنی «من و تو ۲» نخواهند بود.

از همه دوستان خواهشمندم که گزارش های خود را در این زمینه از شهرهای دیگر ارسال فرمایند تا بتوانیم وضعیت موجود را بهتر مورد ارزیابی قرار دهیم.

با سپاس، توسعه‌دهنده دانشنامه سی‌سی‌جی سیما: وب‌پدر پارسی

shahriar گفت...

کانال 4 .....

HOTBIRD 6

.
Freq. 11054
S. R: 27500
FEC: 5/6
Polarization : H.

ناشناس گفت...

فقط فارسی وان

mehrdadsa گفت...

hi milad
in mosahebeo to webkogam gozashtam.v

mehrdadsa گفت...

hi milad
mosahebe to ba sahando to weblogam va dar balatarin gozashtam.v

mehrdadsa گفت...

hi.dar zemn u ro link kardam.u ham ba in nam mano link kon
.:: PERSIAN SAT NEWS ::.
PERSIANSATNEWS3.BLOGSPOT.COM